вул. Коцюбинського, 2А, м. Ужгород, 88605, e-mail: inbox@zk.arbitr.gov.ua, вебадреса: http://zk.arbitr.gov.ua
"10" листопада 2025 р. м. Ужгород Справа № 907/1015/25
Суддя Господарського суду Закарпатської області Худенко А.А.,
за участю секретаря судового засідання Маркулич Д.В.
за позовом Акціонерного товариства «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Юкон», м. Київ до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю «Катіон Інвест», с. Теребля Тячівського Закарпатської області про зобов'язання Товариства з обмеженою відповідальністю «Катіон Інвест» надати Акціонерному товариству «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Юкон», належним чином засвідчених копій документів
Представники сторін, що з'явились у судове засідання:
від позивача- Кучерук Н. С. в режимі відеоконфкренції, адвокат, ордер серії АІ №1633478 від 13.06.2024
від відповідача - Римець Х.Б. в режимі відеоконфкренції, адвокат, ордер серії АА №1635320 від 15.10.2025
Акціонерне товариство «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Юкон» звернулось з позовною заявою до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю «КАТІОН ІНВЕСТ», про зобов'язання Товариства з обмеженою відповідальністю «КАТІОН ІНВЕСТ» надати Акціонерному товариству «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Юкон», належним чином засвідчених копій таких документів відповідно до приписів ст. 43 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю».
Ухвалою Господарського суду Закарпатської області від 12.09.2025 відкрито провадження у справі в порядку загального позовного провадження, підготовче засідання призначено на 21.10.2025.
Ухвалою Господарського суду Закарпатської області від 21.10.2025 підготовче засідання у справі відкладалось з підстав наведених в ухвалі суду на 10.11.2025.
У ході підготовчого провадження Відповідач подав відзив на позовну заяву.
У підготовчому засіданні 10.11.2025представники позивача та відповідач вказали за можливе закрити підготовче провадження у справі та призначити справу до судового розгляду по суті.
Відповідно до приписів, встановлених ч. 2 ст. 177 ГПК України, підготовче провадження починається відкриттям провадження у справі і закінчується закриттям підготовчого засідання.
Відповідно до змісту п. 3 ч. 2, ч. 5 ст. 185 ГПК України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Суд має розпочати розгляд справи по суті не пізніше ніж через шістдесят днів з дня відкриття провадження у справі, а у випадку продовження строку підготовчого провадження - не пізніше наступного дня з дня закінчення такого строку (ч. 1 ст. 195 ГПК України).
Таким чином, враховуючи вирішення у підготовчому засіданні зазначених у частині 2 ст. 182 ГПК України питань, які підлягають з'ясуванню судом, беручи до уваги відсутність у суду підстав для відкладення підготовчого засідання чи оголошення перерви, суд, з огляду на встановлені в ст. 177 ГПК України строки проведення підготовчого провадження, вважає за необхідне, відповідно до ст. 185 ГПК України закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті.
Керуючись ст. ст. 177, 185, 234 Господарського процесуального кодексу України,
1. Закрити підготовче провадження у справі №907/1015/25.
2. Призначити справу №907/1015/25 до судового розгляду по суті.
3. Судове засідання призначити на 10 грудня 2025 р. на 15:00 год., яке відбудеться у приміщенні Господарського суду Закарпатської області за адресою: м. Ужгород, вул. Коцюбинського, 2а в залі судових засідань № 3
4. Явка уповноважених представників сторін у судове засідання на власний розсуд.
5. Копію ухвали надіслати учасникам спору.
6. Ухвала набирає законної сили у відповідності до ст. 235 Господарського процесуального кодексу України та не може бути оскаржена в апеляційному порядку окремо від рішення суду на підставі ст. 255 Господарського процесуального кодексу України. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
7. Вебадреса сторінки на офіційному вебпорталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається, - http://court.gov.ua/fair/sud5008/ або http://www.reyestr.court.gov.ua.
Суддя А.А. Худенко