Ухвала від 20.10.2025 по справі 752/750/25

Справа № 752/750/25

Провадження №1-кс/752/8843/25

УХВАЛА

про тимчасовий доступ до речей та документів

20.10.2025 року слідчий суддя Голосіївського районного суду м. Києва ОСОБА_1 з участю секретаря ОСОБА_2 , розглянувши внесене в кримінальному провадженні № 12024100000001158 від 10.10.2024 року старшим слідчим СУ ГУ НП в м. Києві ОСОБА_3 , погоджене прокурором відділу Київської міської прокуратури ОСОБА_4 , клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів та можливість їх вилучення,-

ВСТАНОВИВ:

в провадження слідчого судді Голосіївського районного суду м. Києва надійшло клопотання старшого слідчого СУ ГУ НП в м. Києві ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів, які знаходяться у володінні АТ " ІНФОРМАЦІЯ_1 " (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), з можливістю їх вилучення.

Слідчий в судове засідання не з'явився, подав заяву в якій просив розглядати клопотання за його відсутності, підтримав вимоги клопотання, просив його задовольнити.

Також, у клопотанні просив дане клопотання розглядати без участі особи, у володінні якої знаходяться речі та документи, на підставі ч. 2 ст. 163 КПК України.

У зв'язку з неприбуттям у судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі та на підставі ч.4 ст.107 КПК України фіксування кримінального провадження в суді за допомогою технічних засобів не здійснюється.

Обґрунтовуючи внесене клопотання, сторона кримінального провадження № 12024100000001158 від 10.10.2024 року старший слідчий СУ ГУ НП в м. Києві ОСОБА_3 , зазначив про те, що речі і документи, які знаходяться у володінні АТ " ІНФОРМАЦІЯ_1 " (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), самі по собі та в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, а також для встановлення осіб, причетних до вчинення кримінального правопорушення.

Відповідно до ч. 6 ст. 163 КПК України слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Слідчий суддя, розглянувши клопотання сторони кримінального провадження № 12024100000001158 від 10.10.2024 року старшого слідчого СУ ГУ НП в м. Києві ОСОБА_3 , дійшов висновку про наявність підстав для надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів, які знаходяться у володінні АТ " ІНФОРМАЦІЯ_1 " (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) та можливість їх вилучення, оскільки, є достатні підстави вважати, що вказані речі і документи мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, а іншими способами їх довести неможливо.

На підставі викладеного і керуючись ст. 108, ст. ст.160, 162-164, 166, ст. 309 ч. 4, ст. 552 КПК України, слідчий суддя, -

УХВАЛИВ:

Клопотання сторони кримінального провадження № 12024100000001158 від 10.10.2024 року старшого слідчого СУ ГУ НП в м. Києві ОСОБА_3 , погоджене прокурором відділу Київської міської прокуратури ОСОБА_4 , про тимчасовий доступ до речей та документів - задовольнити.

Надати стороні кримінального провадження № 12024100000001158 від 10.10.2024 року старшому слідчому СУ ГУ НП в м. Києві ОСОБА_3 , слідчим групи слідчих і прокурорам групи прокурорів в даному кримінальному провадженні тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у володінні АТ " ІНФОРМАЦІЯ_1 " (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), з можливістю їх вилучення, а саме

- документи, укладені і підписані сторонами щодо предмету закупівлі ІНФОРМАЦІЯ_2 : договори № 33184, № 33194 від 22.03.2024 з додатками; додаткові угоди до вказаного договору; технічне обґрунтування предмета закупівлі (службова записка), специфікація; документи й листування щодо пошуку аналогічних програмних продуктів на стадії підготовки до закупівлі (листування, переписка з офіційними дистриб'юторами, вендорами); тендерні пропозиції учасників; документи щодо обґрунтування ціни закупівлі (порівняння цін аналогічних продуктів (ліцензій, підписок) офіційних дистриб'юторів, тощо); довідка про вартість послуг та акт приймання-передачі поставлених програмних продуктів; відомості про оплату за поставлену (виконану) послугу (платіжні доручення, платіжні інструкції, тощо); річний план державних закупівель на 2024 рік зі змінами та доповненнями, що діяли станом на дату укладення договору; банківські виписки по рахункам АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », в яких відображено рух коштів за договорами, укладеними з ДП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » на паперових носіях; договірні ціни по вказаному договору; документи щодо здійснення технічної підтримки та авторського нагляду; наказ про створення тендерного (конкурсного) комітету та/або про призначення особи, відповідальної за участь у державних закупівлях, чинні на момент проведення закупівлі; посадові обов'язки (інструкції), накази про призначення на посаду членів тендерного комітету (уповноваженої особи з питань закупівлі); посадові обов'язки (інструкція), наказ про призначення керівництва АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », яким візувались та підписувались відповідні договори та акти приймання-передачі програмних продуктів; протоколи засідань тендерного комітету (рішень уповноваженої особи з питань закупівлі);

- документи, укладені і підписані сторонами щодо предмету закупівлі ІНФОРМАЦІЯ_4 : договір № 298 від 12.08.2024 з додатками; додаткові угоди до вказаного договору; технічне обґрунтування предмета закупівлі (службова записка), специфікація; документи й листування щодо пошуку аналогічних програмних продуктів на стадії підготовки до закупівлі (листування, переписка з офіційними дистриб'юторами, вендорами); тендерні пропозиції учасників; документи щодо обґрунтування ціни закупівлі (порівняння цін аналогічних продуктів (ліцензій, підписок) офіційних дистриб'юторів, тощо); довідка про вартість послуг та акт приймання-передачі поставлених програмних продуктів; відомості про оплату за поставлену (виконану) послугу (платіжні доручення, платіжні інструкції, тощо); річний план державних закупівель на 2024 рік зі змінами та доповненнями, що діяли станом на дату укладення договору; банківські виписки по рахункам АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », в яких відображено рух коштів за договорами, укладеними з ДП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » на паперових носіях; договірні ціни по вказаному договору; документи щодо здійснення технічної підтримки та авторського нагляду; наказ про створення тендерного (конкурсного) комітету та/або про призначення особи, відповідальної за участь у державних закупівлях, чинні на момент проведення закупівлі; посадові обов'язки (інструкції), накази про призначення на посаду членів тендерного комітету (уповноваженої особи з питань закупівлі); посадові обов'язки (інструкція), наказ про призначення керівництва АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », яким візувались та підписувались відповідні договори та акти приймання-передачі програмних продуктів; протоколи засідань тендерного комітету (рішень уповноваженої особи з питань закупівлі).

Визначити строк дії ухвали тривалістю два місяці який обраховувати з дня постановлення ухвали слідчим суддею.

Посадовим особам АТ " ІНФОРМАЦІЯ_1 " (ЄДРПОУ НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ) надати (забезпечити) тимчасовий доступ до речей і документів стороні кримінального провадження № 12024100000001158 від 10.10.2024 року старшому слідчому СУ ГУ НП в м. Києві ОСОБА_3 , слідчим групи слідчих та прокурорам групи прокурорів в даному кримінальному провадженні, і надати їм можливість вилучити вказані в ухвалі документи.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя

Виготовлено в 2-ох оригінальних примірниках.

Примірник №1- зберігається у справі №752/18111/25

Примірник №2 та належним чином засвідчену копію ухвали - видано слідчому

Слідчий суддя

Попередній документ
131643212
Наступний документ
131643229
Інформація про рішення:
№ рішення: 131643213
№ справи: 752/750/25
Дата рішення: 20.10.2025
Дата публікації: 11.11.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Голосіївський районний суд міста Києва
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про; тимчасовий доступ до речей і документів
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (20.10.2025)
Результат розгляду: клопотання (заяву) задоволено, у тому числі частково
Дата надходження: 15.10.2025
Предмет позову: -
Учасники справи:
головуючий суддя:
ДАНІЛОВА ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА
суддя-доповідач:
ДАНІЛОВА ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА