Ухвала від 04.11.2025 по справі 903/74/25

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

пр. Волі, 54а, м. Луцьк, 43010, тел./факс 72-41-10

E-mail: inbox@vl.arbitr.gov.ua Код ЄДРПОУ 03499885

УХВАЛА

04 листопада 2025 року Справа № 903/74/25

Господарський суд Волинської області у складі судді Слободян О.Г., розглянувши клопотання ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю “Омега Сталь Пак» арбітражного керуючого Григор'єва Валерія Васильовича

про зобов'язання зняття арештів та обтяжень

у справі про банкрутство

за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю “Лібрагруп»

до боржника: Товариства з обмеженою відповідальністю “Омега Сталь Пак»

за відсутності учасників справи

встановив: ухвалою суду від 18.02.2025 відкрито провадження у справі про банкрутство боржника - ТОВ “Омега Сталь Пак", попереднє найменування боржника - Товариство з обмеженою відповідальністю “Торгова група Зернарі» (код ЄДРПОУ 43432677); визнано у встановленому порядку доведені кредиторські вимоги ТОВ “Лібрагруп» до ТОВ “Омега Сталь Пак» на загальну суму 1190727 грн 09коп та зобов'язано розпорядника майна включити вимоги до реєстру вимог кредиторів у наступній черговості: 96224грн - вимоги першої черги; 1067421грн 67коп - вимоги четвертої черги; 27081грн 42коп - вимоги шостої черги; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника; введено процедуру розпорядження майном боржника строком на сто сімдесят календарних днів до 07 серпня 2025 року; розпорядником майна ТОВ “Омега Сталь Пак» призначено арбітражного керуючого Григор'єва Валерія Васильовича.

У відповідності до положень Кодексу України з процедур банкрутства 20.02.2025 на офіційному веб-порталі судової влади України судом було здійснено оприлюднення повідомлення про відкриття провадження у справі про банкрутство ТОВ “Омега Сталь Пак" (дата публікації на сайті ВС 20.02.2025 за №75349).

Постановою суду від 10.06.2025 припинено процедуру розпорядження майном у справі про банкрутство ТОВ “Омега Сталь Пак»; визнано банкрутом ТОВ “Омега Сталь Пак», попереднє найменування - ТОВ “Торгова група Зернарі»; відкрито ліквідаційну процедуру ТОВ “Омега Сталь Пак» строком на 12 місяців; призначено ліквідатором ТОВ “Омега Сталь Пак» арбітражного керуючого Григор'єва Валерія Васильовича.

У відповідності до положень Кодексу України з процедур банкрутства, судом було здійснено оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури ТОВ "Омега Сталь Пак" (дата публікації на офіційному веб-порталі судової влади України 13.06.2025 за № 76361).

20.10.2025 від ліквідатора ТОВ “Омега Сталь Пак» арбітражного керуючого Григор'єва Валерія Васильовича надійшло клопотання, в якому він просить суд:

- зобов'язати Ковельський ВДВС у Ковельському районі Волинської області ЗМУЮ зняти всі наявні арешти та обтяження накладені в межах виконавчого провадження №68459996;

- зобов'язати Корольовський ВДВС у м. Житомирі Хмельницького міжрегіонального управління Міністерства юстиції України зняти всі наявні арешти та обтяження накладені в межах виконавчого провадження № 74246307;

- зобов'язати приватного виконавця Виконавчого округу Волинської області Шульженко Ігорем Сергійовичем зняти всі наявні арешти та обтяження накладені в межах виконавчого провадження № 75050753;

- зобов'язати Ковельський ВДВС у Ковельському районі Волинської області ЗМУЮ зняти всі наявні арешти та обтяження накладені в межах виконавчого провадження №75154263;

- зобов'язати приватного виконавця Виконавчого округу Волинської області Шульженко Ігорем Сергійовичем зняти всі наявні арешти та обтяження накладені в межах виконавчого провадження № 75765684;

- зобов'язати приватного виконавця Виконавчого округу Волинської області Шульженко Ігорем Сергійовичем зняти всі наявні арешти та обтяження накладені в межах виконавчого провадження № 76957746;

- зобов'язати приватного виконавця Виконавчого округу Волинської області Шульженко Ігорем Сергійовичем зняти всі наявні арешти та обтяження накладені в межах виконавчого провадження № 76958982;

- зобов'язати Корольовський ВДВС у м. Житомирі Хмельницького міжрегіонального управління Міністерства юстиції України зняти всі наявні арешти та обтяження накладені в межах виконавчого провадження № 77530208;

- зобов'язати Корольовський ВДВС у м. Житомирі Хмельницького міжрегіонального управління Міністерства юстиції України зняти всі наявні арешти та обтяження накладені в межах виконавчого провадження № 77573973;

- зобов'язати Корольовський ВДВС у м. Житомирі Хмельницького міжрегіонального управління Міністерства юстиції України зняти всі наявні арешти та обтяження накладені в межах виконавчого провадження № 77645866;

- зобов'язати Корольовський ВДВС у м. Житомирі Хмельницького міжрегіонального управління Міністерства юстиції України зняти всі наявні арешти та обтяження накладені в межах виконавчого провадження № 78517867.

В обгрунтування поданого клопотання ліквідатор зазначає, що наявність арештів та обмежень унеможливлюють ефективне здійснення ліквідатором своїх обов'язків та проведення всіх необхідних дій та розрахунків для завершення ліквідаційної процедури та подання до суду відповідного клопотання про закриття провадження у справі.

Ухвалою суду від 28.10.2025 клопотання ліквідатора ТОВ “Омега Сталь Пак» арбітражного керуючого Григор'єва Валерія Васильовича про зобов'язання зняття арештів та обтяжень прийнято до розгляду, призначити розгляд клопотання у судовому засіданні 04 листопада 2025 року, явку учасників справи у судове засідання визнано на їх розсуд.

Ухвала суду була надіслана та доставлена до електронного кабінету учасників справи, в тому числі до електронних кабінетів Ковельського ВДВС у Ковельському районі Волинської області Львівського МУМЮ України, приватного виконавця Виконавчого округу Волинської області Шульженка І.С., Корольовського ВДВС у м. Житомирі Хмельницького МУМЮ України 29.10.2025, про що свідчать довідки про доставку електронного листа.

Інші учасники справи у судове засідання не з'явилися.

Дослідивши клопотання ліквідатора з доданими до нього документами та матеріали справи, господарський суд встановив наступне.

Ухвалою Господарського суду Волинської області від 18.02.2025 відкрито провадження у справі №903/74/25 про банкрутство боржника - ТОВ “Омега Сталь Пак", попереднє найменування боржника - Товариство з обмеженою відповідальністю “Торгова група Зернарі» (код ЄДРПОУ 43432677); розпорядником майна ТОВ “Омега Сталь Пак» призначено арбітражного керуючого Григор'єва Валерія Васильовича.

Постановою суду від 10.06.2025 припинено процедуру розпорядження майном у справі про банкрутство ТОВ “Омега Сталь Пак»; визнано банкрутом ТОВ “Омега Сталь Пак», попереднє найменування - ТОВ “Торгова група Зернарі»; відкрито ліквідаційну процедуру ТОВ “Омега Сталь Пак» строком на 12 місяців; призначено ліквідатором ТОВ “Омега Сталь Пак» арбітражного керуючого Григор'єва Валерія Васильовича.

Як вбачається з інформації з Автоматизованої системи виконавчих проваджень, 02.02.2022 Ковельським ВДВС у Ковельському районі Волинської області ЗМУЮ було відкрито виконавче провадження № 68459996 щодо стягнення з ТОВ «ТОРГОВА ГРУПА ЗЕРНАРІ» коштів в користь ПП «КОМПАНІЯ АГРОТРЕЙД».

22.02.2024 Корольовським ВДВС у м. Житомирі Хмельницького міжрегіонального управління Міністерства юстиції України відкрито виконавче провадження № 74246307 щодо стягнення з ТОВ «ОМЕГА СТАЛЬ ПАК» коштів в користь ТОВ «ТРІТІКУМ_АТ».

16.05.2024 приватним виконавцем Виконавчого округу Волинської області Шульженком Ігорем Сергійовичем було відкритого виконавче провадження № 75050753 щодо стягнення з ТОВ «ТОРГОВА ГРУПА ЗЕРНАРІ» коштів в користь Сільськогосподарського виробничого кооперативу ім.В.СТЕФАНИКА.

29.05.2024 Ковельським ВДВС у Ковельському районі Волинської області ЗМУЮ було відкритого виконавче провадження № 75154263 щодо стягнення з ТОВ «ТОРГОВА ГРУПА ЗЕРНАРІ» коштів в користь СГК ТОВ «ТРІТІКУМ_АТ».

09.08.2024 приватний виконавець Виконавчого округу Волинської області Шульженко Ігор Сергійович відкрив виконавче провадження № 75765684 щодо стягнення з ТОВ «ТОРГОВА ГРУПА ЗЕРНАРІ» коштів в користь ТОВ «ЛІБРАГРУП».

24.01.2025 приватним виконавцем Виконавчого округу Волинської області Шульженком Ігорем Сергійовичем було відкритого виконавче провадження № 76957746 щодо стягнення з ТОВ «ТОРГОВА ГРУПА ЗЕРНАРІ» коштів в користь ТОВ «БІЛИЙ СЛОН УКРАЇНА».

Також 24.01.2025 приватний виконавець Виконавчого округу Волинської області Шульженко Ігор Сергійович відкрив виконавче провадження № 76958982 щодо стягнення з ТОВ «ТОРГОВА ГРУПА ЗЕРНАРІ» коштів в користь ТОВ «БІЛИЙ СЛОН УКРАЇНА».

18.03.2025 Корольовським ВДВС у м. Житомирі Хмельницького міжрегіонального управління Міністерства юстиції України було відкрито виконавче провадження № 77530208 щодо стягнення з ТОВ «ОМЕГА СТАЛЬ ПАК» коштів в користь United Trade s.r.o.

20.03.2025 Корольовським ВДВС у м. Житомирі Хмельницького міжрегіонального управління Міністерства юстиції України було відкрито виконавче провадження № 77573973 щодо стягнення з ТОВ «ОМЕГА СТАЛЬ ПАК» коштів в користь ТОВ «ДЕМІНІНГ СОЛЮШНС».

31.03.2025 Корольовським ВДВС у м. Житомирі Хмельницького міжрегіонального управління Міністерства юстиції України було відкрито виконавче провадження № 77645866 щодо стягнення з ТОВ «ОМЕГА СТАЛЬ ПАК» коштів в користь ФГ «СОРОКОДУБИ».

09.07.2025 Корольовським ВДВС у м. Житомирі Хмельницького міжрегіонального управління Міністерства юстиції України було відкрито виконавче провадження № 78517867 щодо стягнення з ТОВ «ОМЕГА СТАЛЬ ПАК» коштів в користь ФГ «ЛІМ».

Ліквідатор зазначає, що в межах вказаних виконавчих проваджень було накладено арешти на рухоме та нерухоме майно боржника, а також на банківські рахунки ТОВ «ОМЕГА СТАЛЬ ПАК» та зокрема на рахунки відкриті в АТ «ОЩАДБАНК».

Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 12 Кодексу України з процедур банкрутства арбітражний керуючий користується усіма правами розпорядника майна, керуючого санацією, керуючого реструктуризацією, керуючого реалізацією, ліквідатора відповідно до законодавства, у тому числі має право звертатися до господарського суду та суду загальної юрисдикції у випадках, передбачених цим Кодексом.

Наявність накладених арештів та обмежень унеможливлюють ефективне здійснення ліквідатором своїх обов'язків та проведення всіх необхідних дій та розрахунків для завершення ліквідаційної процедури.

Згідно імперативної норми, визначеної ч. 1 ст. 59 ч. 1 Кодексу України з процедур банкрутства, з дня ухвали господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури: скасовуються арешт, накладений на майно боржника, визнаного банкрутом, та інші обмеження щодо розпорядження майном такого боржника. Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається.

Відповідно до правових висновків Верховного Суду, викладених у постанові від 14.03.2018 по справі №10/Б-5022/1359/2011, за загальним правилом зняття заборон та арештів з майна боржника в порядку Закону про банкрутство є безумовним, стосується будь-яких органів і посадових осіб, у тому числі реєструючих, правоохоронних органів та не потребує подальшого винесення окремих судових рішень, а також сплати додаткових коштів, однак, якщо посадова особа ухиляється від виконання постанови суду про визнання боржника банкрутом, зацікавлена особа вправі звернутися до суду з відповідною заявою (клопотанням, скаргою). Розгляд такої заяви судом відбувається виключно в межах справи про банкрутство.

Поряд з цим, відкриття виконавчого провадження та накладення арештів 18.02.2025 (після відкриття провадження в справі про банкрутство, введення мораторію на задоволення вимог кредиторів, визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури) суперечить положенням КУзПБ та Закону України «Про виконавче провадження».

Пункт 3 частини 14 статті 39 Кодексу України з процедур банкрутства встановлює, що з моменту відкриття провадження у справі арешт майна боржника чи інші обмеження боржника щодо розпорядження належним йому майном можуть бути застосовані виключно господарським судом у межах провадження у справі про банкрутство.

Відповідно до ст. 34 Закону України «Про виконавче провадження» виконавець зупиняє вчинення виконавчих дій зокрема у разі відкриття господарським судом провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) боржника, якщо відповідно до закону на вимогу стягувача поширюється дія мораторію, запровадженого господарським судом.

Виконавець не пізніше наступного робочого дня, коли йому стало відомо про обставини, зазначені в частині першій цієї статті, а з підстави, передбаченої пунктом 9 частини першої цієї статті, - у день надіслання виконавчого документа до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, зупиняє вчинення виконавчих дій, про що виносить відповідну постанову.

Відповідно до ч. 4 ст. 4 Закону України «Про виконавче провадження» виконавчий документ повертається стягувачу органом державної виконавчої служби, приватним виконавцем без прийняття до виконання протягом трьох робочих днів з дня його пред'явлення, якщо боржника визнано банкрутом.

Згідно постанови Господарського суду Волинської області від 10.06.2025 було припинено процедуру розпорядження майном у справі №903/74/25, ТОВ «Омега Сталь Пак» (попереднє найменування - ТОВ «Торгова група Зернарі») (ЄДРПОУ: 43432677) визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру.

Однак вищевказаними органами ДВС та приватним виконавцем при здійсненні виконавчих дій та вирішенні питання щодо відкриття виконавчих проваджень щодо ТОВ «Омега Сталь Пак» всупереч положенням ч. 4 ст. 4 Закону України «Про виконавче провадження» не було перевірено стану юридичної особи боржника та відповідно не було встановлено, що ТОВ «Омега Сталь Пак» визнано банкрутом.

На день подання клопотання ліквідатора вчинення виконавчих дій зупинено не було та арешти не було знято, що порушує права кредиторів та дає можливість списання коштів з рахунків банкрута всупереч вищенаведеним положенням Закону.

Пункт 3 частини 14 статті 39 Кодексу України з процедур банкрутства встановлює, що з моменту відкриття провадження у справі арешт майна боржника чи інші обмеження боржника щодо розпорядження належним йому майном можуть бути застосовані виключно господарським судом у межах провадження у справі про банкрутство.

Згідно ч.4 та 5 ст. 59 Закону України "Про виконавче провадження" підставами для зняття виконавцем арешту з усього майна (коштів) боржника або його частини є:

1) отримання виконавцем документального підтвердження, що рахунок боржника має спеціальний режим використання та/або звернення стягнення на такі кошти заборонено законом;

2) надходження на рахунок органу державної виконавчої служби, рахунок приватного виконавця суми коштів, стягнених з боржника (у тому числі від реалізації майна боржника), необхідної для задоволення вимог усіх стягувачів, стягнення виконавчого збору, витрат виконавчого провадження та штрафів, накладених на боржника;

3) отримання виконавцем документів, що підтверджують про повний розрахунок за придбане майно на електронних торгах;

4) наявність письмового висновку експерта, суб'єкта оціночної діяльності - суб'єкта господарювання щодо неможливості чи недоцільності реалізації арештованого майна боржника у зв'язку із значним ступенем його зношення, пошкодженням;

5) відсутність у строк до 10 робочих днів з дня отримання повідомлення виконавця, зазначеного у частині шостій статті 61 цього Закону, письмової заяви стягувача про його бажання залишити за собою нереалізоване майно;

6) отримання виконавцем судового рішення про скасування заходів забезпечення позову;

7) погашення заборгованості із сплати періодичних платежів, якщо виконання рішення може бути забезпечено в інший спосіб, ніж звернення стягнення на майно боржника;

8) отримання виконавцем документального підтвердження наявності на одному чи кількох рахунках боржника коштів, достатніх для виконання рішення про забезпечення позову;

9) підстави, передбачені пунктом 1-2 та підпунктом 2 пункту 10-4 розділу XIII "Прикінцеві та перехідні положення" цього Закону;

10) отримання виконавцем від Державного концерну "Укроборонпром", акціонерного товариства, створеного шляхом перетворення Державного концерну "Укроборонпром", державного унітарного підприємства, у тому числі казенного підприємства, яке є учасником Державного концерну "Укроборонпром" або на момент припинення Державного концерну "Укроборонпром" було його учасником, господарського товариства, визначеного частиною першою статті 1 Закону України "Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності", звернення про зняття арешту в порядку, передбаченому статтею 11 Закону України "Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності".

У всіх інших випадках арешт може бути знятий за рішенням суду.

Суд зазначає, що наявність арештів та обтяжень обмежує права ліквідатора, що передбачені ст. 61 Кодексу України з процедур банкрутства, та унеможливлює ефективне здійснення ним своїх функцій.

Відповідно до ч. 2 ст. 59 Закону України "Про виконавче провадження" у разі набрання законної сили судовим рішенням про зняття арешту з майна боржника арешт з такого майна знімається згідно з постановою виконавця не пізніше наступного дня, коли йому стало відомо про такі обставини.

Отже, скасування всіх арештів, накладених на майно ТОВ «Омега Сталь Пак», та інших обмежень щодо розпорядження його майном, є передбаченим законом правовим наслідком визнання особи банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.

З огляду на зазначене, господарський суд дійшов висновку про обґрунтованість вимог ліквідатора та задоволення клопотання про зняття арештів та обтяжень у повному обсязі.

Відповідно до ч.ч. 2, 4 ст.13 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", судові рішення, що набрали законної сили, є обов'язковими до виконання всіма органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими та службовими особами, фізичними і юридичними особами та їх об'єднаннями на всій території України. Обов'язковість урахування (преюдиційність) судових рішень для інших судів визначається законом. Невиконання судових рішень має наслідком юридичну відповідальність, установлену законом.

Задовольняючи клопотання ліквідатора, суд зазначає, що норми ч.1 ст. 59 Кодексу України з процедур банкрутства щодо скасування арешту, накладеного на майно боржника, визнаного банкрутом та заборони накладання нових арештів в ліквідаційній процедурі, мають імперативний характер і не передбачають отримання додаткових процесуальних документів для її реалізації.

Керуючись ст. 12, 39, 59, 61 КУзПБ, 234-235 ГПК України, господарський суд

УХВАЛИВ:

1. Клопотання ліквідатора ТОВ “Омега Сталь Пак» арбітражного керуючого Григор'єва Валерія Васильовича задовольнити.

2. Зобов'язати Ковельський відділ державної виконавчої служби у Ковельському районі Волинської області Львівського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України зняти всі наявні арешти та обтяження, накладені в межах виконавчого провадження №68459996.

3. Зобов'язати Корольовський відділ державної виконавчої служби у місті Житомирі Хмельницького міжрегіонального управління Міністерства юстиції України зняти всі наявні арешти та обтяження накладені в межах виконавчого провадження № 74246307.

4. Зобов'язати приватного виконавця Виконавчого округу Волинської області Шульженка Ігоря Сергійовича зняти всі наявні арешти та обтяження накладені в межах виконавчого провадження № 75050753;

5. Зобов'язати Ковельський відділ державної виконавчої служби у Ковельському районі Волинської області Львівського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України зняти всі наявні арешти та обтяження накладені в межах виконавчого провадження №75154263.

6. Зобов'язати приватного виконавця Виконавчого округу Волинської області Шульженка Ігоря Сергійовича зняти всі наявні арешти та обтяження накладені в межах виконавчого провадження № 75765684.

7. Зобов'язати приватного виконавця Виконавчого округу Волинської області Шульженка Ігоря Сергійовича зняти всі наявні арешти та обтяження накладені в межах виконавчого провадження № 76957746;

8. Зобов'язати приватного виконавця Виконавчого округу Волинської області Шульженка Ігорям Сергійовича зняти всі наявні арешти та обтяження накладені в межах виконавчого провадження № 76958982.

9. Зобов'язати Корольовський відділ державної виконавчої служби у місті Житомирі Хмельницького міжрегіонального управління Міністерства юстиції України зняти всі наявні арешти та обтяження накладені в межах виконавчого провадження № 77530208.

10. Зобов'язати Корольовський відділ державної виконавчої служби у місті Житомирі Хмельницького міжрегіонального управління Міністерства юстиції України зняти всі наявні арешти та обтяження накладені в межах виконавчого провадження № 77573973.

11. Зобов'язати Корольовський відділ державної виконавчої служби у місті Житомирі Хмельницького міжрегіонального управління Міністерства юстиції України зняти всі наявні арешти та обтяження накладені в межах виконавчого провадження № 77645866.

12. Зобов'язати Корольовський відділ державної виконавчої служби у місті Житомирі Хмельницького міжрегіонального управління Міністерства юстиції України зняти всі наявні арешти та обтяження накладені в межах виконавчого провадження № 78517867.

У відповідності до ч. 4 ст. 9 Кодексу України з процедур банкрутства ухвали прийняті господарським судом у справі про банкрутство, набирають законної сили з моменту їх прийняття, якщо інше не передбачено цим Кодексом.

Ухвала може бути оскаржена до Північно-західного апеляційного господарського суду в порядку і строки встановлені ст. 256 Господарського процесуального кодексу України.

Ухвала набрала законної сили 04.11.2025.

Суддя О. Г. Слободян

Попередній документ
131575355
Наступний документ
131575357
Інформація про рішення:
№ рішення: 131575356
№ справи: 903/74/25
Дата рішення: 04.11.2025
Дата публікації: 07.11.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Волинської області
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи про банкрутство, з них:; банкрутство юридичної особи
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Відкрито провадження (03.11.2025)
Дата надходження: 29.10.2025
Предмет позову: про встановлення факту порушення строку подання заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство за наявністю ознак неплатоспроможності боржника та стягнення 7379954,07 грн.
Розклад засідань:
04.02.2025 10:30 Господарський суд Волинської області
29.04.2025 14:30 Господарський суд Волинської області
03.06.2025 11:00 Господарський суд Волинської області
10.06.2025 14:30 Господарський суд Волинської області
16.07.2025 14:30 Господарський суд Волинської області
26.08.2025 14:30 Господарський суд Волинської області
07.10.2025 15:30 Господарський суд Волинської області
04.11.2025 15:30 Господарський суд Волинської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ТИМОШЕНКО О М
суддя-доповідач:
СЛОБОДЯН ОКСАНА ГЕННАДІЇВНА
СЛОБОДЯН ОКСАНА ГЕННАДІЇВНА
ТИМОШЕНКО О М
3-я особа:
Селянське (фермерське) господарство "Жужіль"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Демінінг Солюшнс"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Трітікум АТ"
Фермерське господарство "Весела Гора"
Фермерське господарство "КУРИЛА"
арбітражний керуючий:
Арбітражний керуючий Григор'єв Вал
Григор`єв Валерій Васильович
відповідач (боржник):
Гавришко Андрій Петрович
Гончар Анна Григорівна
Товариство з обмеженою відповідальністю "Омега Сталь Пак"
Товариство з обмеженою відповідальністю "ОМЕГА СТАЛЬ ПАК"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Торгова Група Зернарі"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Явір-Інвест"
Федчук Іванна Олександрівна
заявник апеляційної інстанції:
Головне управління ДПС у Волинській області
кредитор:
Головне управління ДПС у Волинській області
Селянське (фермерське) господарство "Жужіль"
Селянське (фермерське) господарство "ПАВЛІК"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Агро Фонд"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Агро Фонд" Дудчак В.Б.
Товариство з обмеженою відповідальністю "Демінінг Солюшнс"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Трітікум АТ"
Товариство з обмеженою віжповідальністю "Агро Фонд"
Фермерське господарство "АГРОІНВЕСТ"
Фермерське господарство "Весела Гора"
Фермерське господарство "КУРИЛА"
United Trade s.r.o
позивач (заявник):
Корольовський відділ державної виконавчої служби у місті Житомирі Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький)
Товариство з обмеженою відповідальністю «ЛІБРАГРУП»
Товариство з обмеженою відповідальністю "АГРО-ПРОСТІР"
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛібраГруп"
Товариство з обмеженою відповідальністю "ОМЕГА СТАЛЬ ПАК"
представник апелянта:
Гаврилова Наталія Володимирівна
представник відповідача:
Масюк Ган
Масюк Ганна Сергіївна
представник заявника:
Адвокат Войціховський Антон Віталійович
Адвокат Юрик Богда Ігорович
представник кредитора:
Гамуза Віктор Ілліч
Суп Мар'яна Богданівна
Адвокат Шкварок Тарас Романович
суддя-учасник колегії:
КРЕЙБУХ О Г
ЮРЧУК М І