Ухвала від 06.11.2025 по справі 760/28621/25

Справа №760/28621/25 2-а/760/1622/25

УХВАЛА

про відкриття спрощеного провадження у справі

06 листопада 2025 року суддя Солом'янського районного суду міста Києва Кицюк В.С., розглянувши матеріали адміністративної позовної заяви ОСОБА_1 до Департаменту патрульної поліції, поліцейського 1-го взводу 3-ї роти 4-го бат. 1 полку Горопацького Олексія Богдановича про скасування постанови про адміністративне правопорушення серії ЕНА №5926751 від 13 жовтня 2025 року,-

ВСТАНОВИВ:

До Солом'янського районного суду міста Києва надійшли матеріали вищезазначеної адміністративної позовної заяви. Ухвалою Солом'янського районного суду міста Києва від 28 жовтня 2025 року позов залишено без руху. 30.10.2025 через систему «Електронний суд» надійшла заява про усунення недоліків. Підстави, визначені ст. ст. 169-170 КАС України, для залишення позовної заяви без руху, повернення заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні, тому позовну заяву слід прийняти до розгляду та відкрити провадження. Згідно з правилами ст. 12 КАС України для даної справи, як малозначної, пріоритетним є швидке вирішення справи, а тому відповідно до вимог ст. 257 КАС України справа підлягає розгляду за правилами спрощеного позовного провадження. Керуючись ст.ст. 12, 160-167, 169-170, 257 КАС України,-

УХВАЛИВ:

Прийняти до розгляду позовну заяву та відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Департаменту патрульної поліції, поліцейського 1-го взводу 3-ї роти 4-го бат. 1 полку Горопацького Олексія Богдановича про скасування постанови про адміністративне правопорушення серії ЕНА №5926751 від 13 жовтня 2025 року.

Розгляд справи проводити в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін.

Направити позивачу копію ухвали про відкриття провадження у справі, а відповідачу - копію ухвали про відкриття провадження разом з копією позовної заяви та копіями доданих до неї матеріалів. Визначити відповідачу п'ятнадцятиденний строк з дня вручення копії даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 162 КАС України, і доказів, які підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем, а також документів, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншими учасникам справи.

Згідно із ч. 3 ст. 162 КАС України одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копію відзиву та доданих до нього документів відповідач зобов'язаний надіслати іншим учасникам справи.

У разі ненадання відповідачам відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 6 ст. 162 КАС України).

Позивач має право подати до суду відповідь на відзив (ст. 163 КАС України), а відповідач - заперечення (ст. 164 КАС України) протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання відзиву та відповіді на відзив - відповідно.

Роз'яснити сторонам, що відповідно до ч. 5 ст. 262 КАС України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.

Клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін відповідач має подати в строк для подання відзиву, а позивач - разом з позовом або не пізніше п'яти днів з дня отримання відзиву (ч. 7 ст. 262 КАС України). Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Вікторія КИЦЮК

Попередній документ
131574585
Наступний документ
131574587
Інформація про рішення:
№ рішення: 131574586
№ справи: 760/28621/25
Дата рішення: 06.11.2025
Дата публікації: 07.11.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Солом'янський районний суд міста Києва
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо; дорожнього руху, транспорту та перевезення пасажирів, з них; дорожнього руху
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (16.10.2025)
Дата надходження: 16.10.2025
Предмет позову: про скасування постанови серії ена 5926751 від 13 10 2025