Справа 556/2514/24
Номер провадження 1-кп/556/20/2025
іменем України
про проведення судового засідання в режимі відеолконференції
06.11.2025 року
селище Володимирець
Володимирецький районний суд Рівненської області
в складі головуючого судді ОСОБА_1 ,
при секретарі судового засідання ОСОБА_2 ,
з участю прокурора ОСОБА_3 ,
обвинуваченого ОСОБА_4 ,
захисника адвоката ОСОБА_5 ,
розглянувши питання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції в кримінальному провадженні за обвинуваченням ОСОБА_4 за ч.2 ст.307, ч.1 ст.308, ч.2 ст.308 КК України, -
На розгляді у Володимирецькому районному суді знаходиться кримінальне провадження по обвинуваченню ОСОБА_4 за ч.2 ст.307, ч.1 ст.308, ч.2 ст.308 КК України.
Як вбачається з ч.1 ст.336 КПК України, судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження. Таке рішення суд вправі прийняти як з власної ініціативи, так і за клопотанням учасників судового провадження.
Частина 2 ст. 336 КПК України передбачає, що суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.
Враховуючи викладене, та за наявності обєктивних підстав,зокрема із врахуванням стану здоров"я обвинуваченого, суд приходить до висновку, що для забезпечення оперативності судового провадження враховуючи, неможливість безпосередньої участі учасників кримінального провадження в судовому засіданні, судове засідання необхідно провести в режимі відеоконференції.
На підставі викладеного, керуючись ст. 336, 369, 372, 392 КПК України, суд, -
Судове засідання при розгляді кримінального провадження за обвинуваченням ОСОБА_4 за ч.2 ст.307, ч.1 ст.308, ч.2 ст.308 КК України, яке призначено на 11 годину 04 грудня 2025 року провести в режимі відеоконференції з Луцьким міськрайонним судом Волинської області.
Уповноваженому працівнику Луцького міськрайонного суду забезпечити проведення відеоконференції та доступ до залу судвоих засідань обвинуваченого ОСОБА_4 .
Ухвалу направити для відому та виконання до Луцького міськрайонного суду.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: ОСОБА_1