Справа № 201/13812/25
Провадження № 1-кс/201/4676/2025
05 листопада 2025 року м. Дніпро
Слідчий суддя Соборного районного суду міста Дніпра ОСОБА_1 за участі секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши в залі Соборного районного суду міста Дніпра клопотання старшого слідчого в ОВС слідчого відділу 2 управління (з дислокацією у м. Маріуполь Донецької області) ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях ОСОБА_3 , погоджене прокурором у кримінальному провадженні - прокурором відділу Донецької обласної прокуратури ОСОБА_4 , у кримінальному провадженні №22024050000003481, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 07.11.2024, про здійснення спеціального досудового розслідування відносно:
ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Шахтарськ Донецької області, громадянина України, місце проживання: АДРЕСА_1 ,
підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111-2 КК України,
У судовому засіданні брали участь:
слідчий ОСОБА_3 ,
захисник ОСОБА_6 (у режимі відеоконференції),
До суду надійшло клопотання слідчого про здійснення спеціального досудового розслідування кримінального провадження за №22024050000003481, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 07.11.2024, відносно ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111-2 КК України.
В обґрунтування поданого клопотання слідчий вказує, щослідчим відділом 2 управління (з дислокацією у м. Маріуполь Донецької області) ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях під процесуальним керівництвом прокурорів Донецької обласної прокуратури, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 22024050000003481, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 07.11.2024, за підозрою ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111-2 КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що представниками РФ на тимчасово окупованій території Донецької області з 2014 року і по теперішній час створено підпорядковану, керовану та фінансовану Російською Федерацією окупаційну адміністрацію, в яку входять органи і структури, функціонально відповідальні за управління тимчасово окупованою територією України. При цьому, представники підконтрольних Російській Федерації самопроголошених органів узурпували виконання владних функцій держави на тимчасово окупованій території Донецької області, здійснювали підбір кадрів для зайняття посад в незаконних самопроголошених органах, у тому числі із числа громадян України, які на той час перебували на вказаній тимчасово окупованій території. Кінцевою метою окупаційних органів, є інтеграція та подальше незаконне включення захопленої частини суверенної держави Україна до складу Російської Федерації.
Розпорядженням голови Донецької Народної Республіки № 428 від 26.12.2017 було створено Єдиний реєстраційний центр при Міністерстві юстиції Донецької Народної Республіки, який надає державні та муніципальні послуги та реалізує інші завдання у сфері надання державних та муніципальних послуг.
Наказом голови Донецької Народної Республіки № 5 71 від 15.09.2022 «Про деякі питання організації надання державних та муніципальних послуг на території Донецької Народної Республіки» Єдиний реєстраційний центр при Міністерстві юстиції Донецької Народної Республіки перейменовано на Державний бюджетний заклад «Багатофункціональний центр надання державних і муніципальних послуг Донецької Народної Республіки».
Так, у громадянина України ОСОБА_5 з мотивів непогодження з політикою чинної влади в Україні та підтримки входження тимчасово окупованих територій України до складу Російської Федерації, будучи обізнаним про факт ведення вказаною державою агресивної війни проти України, невизнання РФ поширення державного суверенітету України на тимчасово окупованій її території, виник умисел на співпрацю з представниками держави агресора.
Громадянин України ОСОБА_5 , перебуваючи на тимчасово окупованій території діючи умисно, реалізуючи свій злочинний умисел, з метою встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України, реалізації рішень та дій держави-агресора, окупаційної адміністрації держави-агресора, співпраці з державою-агресором, збройними формуваннями та окупаційною адміністрацією держави-агресора, добровільно надав згоду та 13.04.2023 наказом «виконуючого обов'язки міністра економічного розвитку Донецької Народної Республіки» № 118 був призначений на посаду «виконуючого обов'язки керівника державної бюджетної установи «Багатофункціональний центр надання державних і муніципальних послуг Донецької Народної Республіки», пов'язану з виконанням організаційно-розпорядчих функцій в незаконному органі влади, створеному на тимчасово окупованій території, в окупаційній адміністрації держави-агресора.
В подальшому 08.06.2023 наказом «виконуючого обов'язки міністра економічного розвитку Донецької Народної Республіки» № 67/д ОСОБА_5 був призначений на посаду «керівника державної бюджетної установи «Багатофункціональний центр надання державних і муніципальних послуг Донецької Народної Республіки».
З 13.04.2023 по 08.06.2023, ОСОБА_5 , перебуваючи на посаді «виконуючого обов'язки керівника державної бюджетної установи «Багатофункціональний центр надання державних і муніципальних послуг Донецької Народної Республіки», а з 08.06.2023 «керівника державної бюджетної установи «Багатофункціональний центр надання державних і муніципальних послуг Донецької Народної Республіки» (далі за текстом - «ДБУ «БФЦ ДНР»), який розташований за адресою: місто Донецьк, Ворошиловський район, проспект Миру, будинок 10а, реалізує рішення та дії держави-агресора та окупаційної адміністрації держави-агресора, а саме: 01 грудня 2023 року Центральна виборча комісія РФ (далі - ЦВК РФ) прийняла рішення щодо проведення з 10 по 17 березня 2024 року виборів президента РФ на окупованій території Донецької, Запорізької, Луганської та Херсонської областей України.
На виконання даного рішення «виборча комісія ДНР» організувала проведення зазначених «виборів» на тимчасово окупованій території Донецької області у період з 10.03.2024 по 17.03.2024.
У той же час для реалізації рішення держави-агресора та окупаційної адміністрації держави-агресора щодо проведення виборів президента РФ на окупованій території Донецької, Запорізької, Луганської та Херсонської областей України, ОСОБА_5 , як «керівник ДБУ «БФЦ ДНР», діючи умисно, з метою реалізації рішення держави-агресора, окупаційної адміністрації держави-агресора, 15 грудня 2023 року підписав з «головою виборчої комісії ДНР» ОСОБА_7 , «угоду № 2 про взаємодію між Державною бюджетною установою «Багатофункціональний центр надання державних і муніципальних послуг Донецької Народної Республіки» та «виборчою комісією Донецької Народної Республіки» під час проведення виборів Президента Російської Федерації 17 березня 2024 року».
Відповідно до умов вищезазначеної «угоди» «ДБУ «БФЦ ДНР» здійснює:
Прийом та обробку заяв, введення інформації, що міститься у заявах, до бази обробки заяв (центральну базу даних Державної автоматизованої системи Російської Федерації «Вибори») або за відсутності технічної можливості використання системи міжвідомчої електронної взаємодії (СМЕВ) - передавати відповідну інформацію до територіальних комісій, згідно з Додатком № 2 до цієї Угоди, відповідно до Порядку та Стандартом, встановленими у Додатку № 3 та Додатку № 4 до цієї Угоди, у тому числі перевіряти заяви, що надходять, на відповідність формі та правилам заповнення, затвердженим ЦВК Росії.
- Надання на підставі запиту (звернення) Комісії інформацію про надання послуги.
- Забезпечення захисту інформації, доступ до якої обмежений відповідно до законодавства Російської Федерації.
- Здійснення взаємодії з Комісією та територіальними комісіями відповідно до цієї Угоди, законодавства Російської Федерації, нормативними актами, що регламентують діяльність ГБУ «МФЦ ДНР».
- Забезпечення захисту інформації, що передається до територіальних комісій від знищення, модифікації, блокування, копіювання, поширення інших неправомірних дій з моменту надходження цих відомостей у ГБУ «МФЦ ДНР», у тому числі в автоматизовану інформаційну систему ГБУ «МФЦ ДНР», та до моменту їх надходження до територіальних комісій відповідно до умов Угоди.
- Сприяння Комісії в інформуванні виборців, в тому числі за допомогою: розміщення друкованих інформаційних матеріалів, що подаються Комісією на інформаційних стендах, розташованих у філіях ГБУ «МФЦ ДНР».
- Розміщення аудіо-відео інформаційних матеріалів, що надаються Комісією, на розміщених у відділеннях ДБУ «МФЦ ДНР» моніторах та на сайті ГБУ «МФЦ ДНР» у мережі Інтернет (за технічної можливості).
- Інформування споживачів послуг, що надаються ГБУ «МФЦ ДНР», іншими доступними способами відповідно до законодавства Російської Федерації.
- Дотримання стандартів комфортності та вимоги до організації взаємодії із заявниками відповідно до Правил та цієї Угоди.
- Забезпечення надання працівниками ГБУ «МФЦ ДНР» сприяння заявникам у заповненні заяви, у тому числі за наявності технічної можливості у машинописному вигляді з нанесенням на нього машиночитаного коду (у разі оснащення ГБУ «МФЦ ДНР» необхідним обладнанням).
- Забезпечення технічної можливості реалізації Угоди, у тому числі можливість виготовлення заяви в машинописному вигляді з нанесенням на неї машиночитаного коду шляхом заповнення відповідної екранної форми та введення інформації, що міститься у заяві, до обробки заяв.
- Забезпечення дотримання працівниками ГБУ «МФЦ ДНР» положень Федерального закону від 27 липня 2006 р. № 152-ФЗ «Про персональні дані».
Наявність обґрунтованої підозри ОСОБА_5 у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111-2 КК України, повністю підтверджується зібраними у кримінальному провадженні доказами, а саме:
- оглядами мережі інтернет із відеозаписами та фотознімками де присутня особа, ззовні схожа на ОСОБА_5 ;
- висновком у портретній експертизі, якою встановлено, що на виявлених відеозаписах зображено ОСОБА_5 ;
Свідки, яких необхідно допитати під час розгляду даного клопотання відсутні.
У судовому засіданні слідчий клопотання підтримав та просив його задовольнити з підстав, наведених у ньому.
Захисник у судовому засіданні заперечував проти задоволення поданого клопотання.
Заслухавши доводи слідчого та захисника, дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя дійшов висновку про таке.
Так, в судовому засіданні встановлено, що слідчим відділом 2 управління (з дислокацією у м. Маріуполь Донецької області) ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 22024050000003481, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 07.11.2024, за підозрою ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111-2 КК України.
У зв'язку зі збройною агресією Російської Федерації, воєнним станом в Україні, захопленням частини Донецької області та проведенням бойових дій, беручи до уваги те, що існують достатні підстави вважати, що ОСОБА_5 перебуває на тимчасово окупованій території України та обґрунтовану неможливість вручити повістку про виклик особи, з дотриманням вимог ст. ст. 111, 135, 278 КПК України, в газеті «Урядовий кур'єр», яка є засобом масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження, та на офіційному веб-сайті Офісу Генерального прокурора опубліковано повідомлення про виклик підозрюваного на 17.09.2025, 18.09.2025, 19.09.2025, за зазначеною в повістці адресою для проведення слідчих та процесуальних дій.
Жодного разу у призначений час ОСОБА_5 у призначене місце не з'явився, про неможливість та причини неприбуття не повідомив.
Враховуючи наведені вище обставини, слідчим за погодженням із прокурором 11.09.2025, з дотриманням вимог ст. ст. 111, 135, 278 КПК України, ОСОБА_5 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111-2 КК України.
Таким чином, 11.09.2025 у вказаному кримінальному провадженні ОСОБА_5 набув статусу підозрюваного.
Окрім того, адвокату ОСОБА_6 , відповідно до ст. 111, 135, 278 КПК України, вручене письмове повідомлення про підозру ОСОБА_5 , а також повістки про виклик зазначеної особи.
Слід зазначити, що поняття «обґрунтована підозра» не визначене у національному законодавстві та, виходячи з положень ч. 5 ст. 9 КПК України необхідно взяти до уваги позицію Європейського суду з прав людини, відображену у пункті 175 Рішення від 21.04.2011 у справі «Нечипорук і Йонкало проти України», відповідно до якої термін обґрунтована підозра означає, що існують факти або інформація, які можуть переконати об'єктивного спостерігача в тому, що особа, про яку йдеться, могла вчинити правопорушення (рішення у справі «Фокс, Кемпбелл і Гартлі проти Сполученого Королівства» від 30.08.1990, п.32, Series A, N 182).
При цьому, обставини здійснення підозрюваним конкретних дій та доведеність його вини, потребують перевірки та оцінки у сукупності з іншими доказами у кримінальному провадженні під час подальшого досудового розслідування.
Такий висновок узгоджується з правовими позиціями, наведеними у рішеннях Європейського Суду з прав людини, зокрема, у справі «Мюррей проти Сполученого Королівства» № 14310/88 від 23.10.1994, в яких суд зазначив, що факти, які є причиною виникнення підозри не повинні бути такими ж переконливими, як і ті, що є необхідними для обґрунтування вироку чи й просто висунення обвинувачення, черга якого надходить на наступній стадії процесу кримінального розслідування.
Так, для вирішення питання щодо обґрунтованості повідомленої підозри, оцінка наданих слідчому судді доказів здійснюється не в контексті оцінки доказів з точки зору їх достатності і допустимості для встановлення вини чи її відсутності, доведення чи не доведення винуватості особи, що здійснюється судом при ухваленні вироку, а з метою визначити вірогідність та достатність підстав причетності тієї чи іншої особи до вчинення кримінального правопорушення, а також чи є підозра обґрунтованою, щоб виправдати подальше розслідування або висунення обвинувачення.
Водночас, слідчому судді під час вирішення питання про надання дозволу на здійснення спеціального досудового розслідування не надається весь обсяг доказів, зібраних під час досудового розслідування та дані щодо джерел їх отримання. Такі матеріали мають надаватися суду при судовому провадженні відповідного кримінального провадження та саме на цій стадії, передбачено здійснення оцінки доказів з точки зору належності, допустимості, достовірності та сукупності доказів з точки зору достатності та взаємозв'язку для прийняття відповідного процесуального рішення.
Відповідно до практики Європейського суду з прав людини вимога розумної підозри передбачає наявність доказів, які об'єктивно зв'язують підозрюваного з певним злочином і вони не повинні бути достатніми, щоб забезпечити засудження, але мають бути достатніми, щоб виправдати подальше розслідування або висунення звинувачення (рішення у справі «Мюррей проти Об'єднаного Королівства» від 28.10.1994, «Фокс, Кемпбелл і Гартлі проти Сполученого Королівства» від 30.08.1990).
При цьому, на стадії досудового розслідування кримінального провадження, слідчий суддя не вправі вирішувати ті питання, які повинен вирішувати суд під час розгляду кримінального провадження по суті, зокрема, не вправі оцінювати докази з точки зору їх достатності і допустимості для визнання особи винною чи невинною у вчиненні злочину, а лише зобов'язаний на підставі розумної оцінки сукупності отриманих доказів визначити, що причетність особи до вчинення кримінального правопорушення є вірогідною та достатньою.
Так, слідчий суддя, дослідивши матеріали клопотання за своїм внутрішнім переконанням, яке ґрунтується на всебічному, повному й неупередженому дослідженні всіх обставин провадження, керуючись законом, оцінюючи сукупність зібраних доказів лише щодо пред'явленої підозри з точки зору їх достатності та взаємозв'язку, не вирішуючи наперед питання про винуватість підозрюваного у вчиненні інкримінованого йому злочину, правильність кваліфікації його дій, допустимість доказів щодо встановлення винуватості підозрюваного, вважає, що зміст клопотання та долучених до нього матеріалів кримінального провадження можуть свідчити про існування фактів і інформації, які можуть переконати об'єктивного спостерігача у тому, що підозрюваний міг вчинити інкриміноване йому правопорушення.
Відповідно до матеріалів клопотання, з дотриманням вимог ст. ст. 276, 277, 278 КПК України ОСОБА_5 повідомлено про підозру у відповідності та у спосіб, передбачений чинним кримінальним процесуальним законодавством України.
При цьому, відповідно матеріалів клопотання підозрюваний постійно перебуває на тимчасово окупованій території України і встановити його точне місце перебування не видається за можливе. Доказами перебування підозрюваного на тимчасово окупованій території України підтверджено зібраними матеріалами досудового розслідування.
Постановою слідчого від 19.09.2025 на підставі ст. 281 КПК України, підозрюваного ОСОБА_5 оголошено в розшук.
Водночас, чинне процесуальне законодавство не визначає, якими саме доказами має бути доведено, що особа перебуває у будь-якому із видів розшуку, однак регламентує, що про оголошення розшуку (державного та міжнародного) органом досудового розслідування має бути винесена відповідна постанова (ч. 2 ст. 281 КПК України), що в даному випадку і було здійснено органом досудового розслідування шляхом винесення постанов про оголошення підозрюваного в розшуки.
Згідно з ч. 5 ст. 139 КПК України ухилення від явки на виклик слідчого, прокурора чи судовий виклик слідчого судді, суду (неприбуття на виклик без поважної причини більш як два рази) підозрюваним, обвинуваченим, який оголошений у міжнародний розшук, та/або який виїхав, та/або перебуває на тимчасово окупованій території України, території держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором, є підставою для здійснення спеціального досудового розслідування чи спеціального судового провадження.
Разом з тим, відповідно до ч. ч. 1, 2 ст. 297-1 КПК України спеціальне досудове розслідування (in absentia) здійснюється стосовно одного чи декількох підозрюваних згідно із загальними правилами досудового розслідування, передбаченими цим Кодексом, з урахуванням положень цієї глави.
Спеціальне досудове розслідування здійснюється на підставі ухвали слідчого судді у кримінальному провадженні зокрема щодо злочинів, передбачених статтями 109, 110, 110-2, 111, 111-1, 111-2, 112, 113, 114, 114-1, 114-2, 115, 116, 118, частиною другою статті 121, частиною другою статті 127, частинами другою і третьою статті 146, статтями 146-1, 147, частинами другою - п'ятою статті 191 (у випадку зловживання службовою особою своїм службовим становищем), статтями 209, 255-258, 258-1, 258-2, 258-3, 258-4, 258-5, 348, 364, 364-1, 365, 365-2, 368, 368-2, 368-3, 368-4, 369, 369-2, 370, 379, 400, 408, 436, 436-1, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447 Кримінального кодексу України, стосовно підозрюваного, крім неповнолітнього, який переховується від органів слідства та суду на тимчасово окупованій території України, на території держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором, з метою ухилення від кримінальної відповідальності та/або оголошений у міжнародний розшук.
Здійснення спеціального досудового розслідування щодо інших злочинів не допускається, крім випадків, коли злочини вчинені особами, які переховуються від органів слідства та суду на тимчасово окупованій території України, на території держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором, з метою ухилення від кримінальної відповідальності та/або оголошені у міжнародний розшук, та розслідуються в одному кримінальному провадженні із злочинами, зазначеними у цій частині, а виділення матеріалів щодо них може негативно вплинути на повноту досудового розслідування та судового розгляду.
Відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 297-2 КПК України клопотання слідчого, прокурора про здійснення спеціального досудового розслідування повинно містити, зокрема, відомості про те, що підозрюваний виїхав та/або перебуває на тимчасово окупованій території України, території держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором, та/або відомості про оголошення підозрюваного в міжнародний розшук.
Закон України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» №1207-VII від 15.04.2014 визначає статус території України, тимчасово окупованої внаслідок збройної агресії Російської Федерації, встановлює особливий правовий режим на цій території, визначає особливості діяльності державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій в умовах цього режиму, додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина, а також прав і законних інтересів юридичних осіб (стаття 2 цього Закону).
Згідно з п. 7 ч. 1 ст. 1-1 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» тимчасово окупована Російською Федерацією територія України (тимчасово окупована територія) - це частини території України, в межах яких збройні формування Російської Федерації та окупаційна адміністрація Російської Федерації встановили та здійснюють фактичний контроль або в межах яких збройні формування Російської Федерації встановили та здійснюють загальний контроль з метою встановлення окупаційної адміністрації Російської Федерації.
Відповідно до ч. 2 ст. 3 цього Закону адміністративна межа між тимчасово окупованою територією та іншою територією України визначається Кабінетом Міністрів України.
Під час досудового розслідування встановлено, що підозрюваний ухиляється від явки на виклик слідчого (не прибув на виклик без поважної причини більше ніж два рази), оголошений у розшук та перебуває на тимчасово окупованій території України.
Згідно із до ч. 3 ст. 12 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», Порядок вручення повістки про виклик особи, стосовно якої існують достатні підстави вважати, що така особа виїхала та/або перебуває на тимчасово окупованій території України, а також правові наслідки ухилення від явки на виклик слідчого, прокурора чи судовий виклик слідчого судді, суду (неприбуття на виклик без поважної причини більш як два рази) підозрюваним, обвинуваченим, який виїхав та/або перебуває на тимчасово окупованій території України, визначаються Кримінальним процесуальним кодексом України.
Відповідно до ч.1 ст. 297-5 КПК України, повістки про виклик підозрюваного у разі здійснення спеціального досудового розслідування надсилаються за останнім відомим місцем його проживання чи перебування та обов'язково публікуються в засобах масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження та на офіційному веб-сайті Офісу Генерального прокурора. З моменту опублікування повістки про виклик у засобах масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження та на офіційному веб-сайті Офісу Генерального прокурора підозрюваний вважається належним чином ознайомленим з її змістом.
Матеріали клопотання свідчать, що підозрюваний належним чином викликався для повідомлення про підозру та проведення процесуальних дій, у спосіб передбачений законом, а саме через засоби масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження та на сайті Офісу Генерального прокурора, проте не з'явився у призначений час та не повідомив про причини неприбуття, та згідно матеріалів клопотання перебуває на тимчасово окупованій території, а відтак слід вважати, що підозрюваний переховується від органів слідства на тимчасово окупованій території України, з метою ухилення кримінальної відповідальності.
Враховуючи вищевикладене, зважаючи на надані слідчому судді матеріали кримінального провадження, що можуть свідчити про причетність до вищевказаного кримінального правопорушення, а також, враховуючи той факт, що останній переховується від органів досудового розслідування, з метою ухилення від кримінальної відповідальності, оголошений у розшук та перебуває на тимчасово окупованій території України, слідчий суддя дійшов висновку про наявність обґрунтованих підстав, визначених ст. ст. 297-1, 297-2, 297-4 КПК України, для задоволення клопотання про надання дозволу на здійснення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадженні відносно ОСОБА_5 .
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.135,139,297-1 - 297-5 КПК України, слідчий суддя,-
Клопотання старшого слідчого в ОВС слідчого відділу 2 управління (з дислокацією у м. Маріуполь Донецької області) ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях ОСОБА_3 , погоджене прокурором у кримінальному провадженні - прокурором відділу Донецької обласної прокуратури ОСОБА_4 , у кримінальному провадженні №22024050000003481, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 07.11.2024, про здійснення спеціального досудового розслідування відносно ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111-2 КК України, - задовольнити.
Надати дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування кримінального провадження за №22024050000003481, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 07.11.2024, відносно ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111-2 КК України.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Повний текст ухвали складений і оголошений о 12-40 годині 05.11.2025 року.
Слідчий суддя ОСОБА_1