Рішення від 05.11.2025 по справі 420/30584/25

Справа № 420/30584/25

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05 листопада 2025 року м. Одеса

Одеський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Катаєвої Е.В., розглянувши у письмовому провадженні справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до Адміністрації Державної прикордонної служби України (вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01034), Регіонального управління морської охорони Адміністрації Державної прикордонної служби України ( АДРЕСА_2 ) про визнання протиправною бездіяльність та зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

До суду через підсистему «Електронний суд» надійшов адміністративний позов ОСОБА_1 до Адміністрації Державної прикордонної служби України, Регіонального управління морської охорони Адміністрації Державної прикордонної служби України, в якому позивач просить суд:

- визнати протиправною бездіяльність Адміністрації Державної прикордонної служби України щодо не нарахування та не виплати йому індексації-різниці грошового забезпечення у розмірі 4310,63 грн в складі одноразової грошової допомоги на оздоровлення за 2018 рік та зобов'язати Адміністрацію Державної прикордонної служби України провести перерахунок та виплатити ОСОБА_1 індексацію-різницю грошового забезпечення у розмірі 4310,63 грн в складі одноразової грошової допомоги на оздоровлення за 2018 рік, виплату провести з одночасною компенсацією сум податку на доходи фізичних осіб;

- визнати протиправною бездіяльність Регіонального управління морської охорони Адміністрації Державної прикордонної служби України щодо не нарахування та не виплати ОСОБА_1 індексації-різниці грошового забезпечення у розмірі 4310,63 грн в складі одноразової грошової допомоги на оздоровлення за 2019 рік, у складі підйомної допомоги, виплаченої в грудні 2018 року, в складі одноразової грошової допомоги при звільненні з військової служби та зобов'язати Регіональне управління морської охорони Адміністрації Державної прикордонної служби України провести перерахунок та виплатити йому одноразової грошової допомоги на оздоровлення за 2019 рік, підйомну допомогу, виплачену в грудні 2018 року, одноразову грошову допомогу з врахуваннням у складі при звільненні з військової служби ОСОБА_1 індексацію-різницю грошового забезпечення у розмірі 4310,63 грн в складі індексації-різницї грошового забезпечення у розмірі 4310,63 грн з одночасною компенсацією сум податку на доходи фізичних осіб.

Позивач зазначив, що він у період з 28.10.2016 по 22.06.2018 проходив військову службу на посаді заступника начальника регіонального управління (з оперативно-розшукової роботи) - начальник оперативно-розшукового відділу ІНФОРМАЦІЯ_1 ; з 22.06.2018 по 05.12.2019 проходив військову службу на посаді заступника начальника регіонального управління (з оперативно-розшукової роботи) - начальник оперативно-розшукового відділу Регіонального управління морської охорони Адміністрації Державної прикордонної служби України.

На виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 18.06.2025 року, залишеного без змін постановою П'ятого апеляційного адміністративного суду від 04.08.2025 у справі №420/27785/24, відповідач здійснив йому перерахунок та виплату індексації-різниці грошового забезпечення за період з 01.08.2018 по 05.12.2019 в сумі 4310,63 грн щомісяця.

Вважає, що у зв'язку із виконанням відповідного судового рішення у відповідачів виник обов'язок здійснити перерахунок та виплату розміру матеріальної допомоги на оздоровлення у квітні 2018 року та у квітні 2019 року, підйомної допомоги у грудні 2018 року, а також одноразової грошової допомоги при звільненні з військової служби.

Позивач просив задовольнити позовні вимоги.

Ухвалою суду від 15.09.2025 року прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі. Вирішено розгляд справи здійснити за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами в електронній формі.

Представник відповідача Адміністрації Державної прикордонної служби України подав до суду відзив на позов, у якому просив відмовити в задоволенні позову, зазначаючи, що оскільки розмір місячного грошового забезпечення Законом №2011-ХІІ не встановлений, його визначення Інструкцією №425 не суперечить акту вищої юридичної сили, тому приписи Інструкції №425 на думку відповідача підлягають застосуванню до спірних правовідносин.

При цьому, в Інструкції №425 чітко визначений порядок, з якого має бути обрахована допомога на оздоровлення, зокрема пунктом 3.7 визначено, що розмір допомоги на оздоровлення визначається, виходячи з посадових окладів, окладів за військовим званням та щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (крім винагород).

Отже щомісячна додаткова грошова винагорода, яка передбачена Постановою КМУ №889, не входить до структури і складу місячного грошового забезпечення військовослужбовців, з якого розраховується допомога для оздоровлення.

В Інструкції №425 відсутнє посилання на щомісячну додаткову грошову винагороду виплату якої було встановлено постановою КМУ від 22.09.2010 №889 «Питання грошового забезпечення окремих категорій військовослужбовців Збройних Сил, Державної прикордонної служби, внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ та осіб начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту Міністерства надзвичайних ситуацій» як на складову місячного грошового забезпечення.

Варто зауважити, що додаткова винагорода, передбачена постановою №889 не є ні підвищенням посадового окладу, ні надбавкою, ні доплатою, ні премією.

Представник відповідача Регіонального управління морської охорони Адміністрації Державної прикордонної служби України подав до суду відзив на позов, у якому просив відмовити в задоволенні позову, зазначивши, що перелік виплат, які включаються для розрахунку одноразової допомоги при звільненні з військової служби та грошової допомоги на оздоровлення є вичерпний та до нього індексація грошових доходів громадян не включається.

Позивач подав до суду відповіді на відзив, у яких просив задовольнити позовні вимоги, зазначивши, що індексація-різниця грошового забезпечення є складовою місячного грошового забезпечення військовослужбовця і підлягає включенню при обчисленні одноразової грошової допомоги на оздоровлення та її виплаті за 2018 рік, допомоги на оздоровлення у 2019 році, підйомної допомоги, виплаченої в грудні 2018 року, та одноразової грошової допомоги при звільненні з військової служби індексації-різниці грошового забезпечення у розмірі 4310,63 грн, що призвело до отримання зазначених виплат у меншому розмірі, ніж це передбачено законодавством.

Справа розглянута у письмовому провадженні.

Судом встановлено, що позивач ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_2 (паспорт серії НОМЕР_1 ), проходив військову службу в Державній прикордонній службі України.

Наказом голови Державної прикордонної служби України №1122-ОС від 07.11.2019 позивача звільнено з військової служби у зв'язку з закінченням строку дії контракту.

Наказом начальника Регіонального управління морської охорони Державної прикордонної служби України від 05.12.2019 року №88-ос позивача виключено зі списків особового складу та всіх видів забезпечення, у зв'язку зі звільненням з військової служби.

Згідно архівних відомостей в період листопада 2016 по липень 2018 року позивач перебував на грошовому забезпеченні в Адміністрації Державної прикордонної служби України, в період з серпня 2018 по грудень 2019 року позивач перебував на грошовому забезпеченні в Регіонального управління Морської охорони Державної прикордонної служби України з серпня 2018 року.

Позивач, вважаючи, що йому не в повному розмірі виплачувалось грошове забезпечення в період проходження служби, звертався до Одеського окружного адміністративного суду з позовом, зокрема, до Адміністрації Державної прикордонної служби України та Регіонального управління морської охорони Адміністрації Державної прикордонної служби України.

Рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 18.06.2025 року, залишеним без змін постановою П'ятого апеляційного адміністративного суду від 04.08.2025 у справі №420/27785/24, визнано протиправною бездіяльність Адміністрації Державної прикордонної служби України щодо не нарахування та невиплати ОСОБА_1 індексації грошового забезпечення за період з 04.11.2016 по 28.02.2018 року із застосуванням місяця, за яким починається обчислення індексу споживчих цін для розрахунку індексації грошового забезпечення, січень 2008 року.

Зобов'язано Адміністрацію Державної прикордонної служби України нарахувати та виплатити ОСОБА_1 індексацію грошового забезпечення за період з 04.11.2016 по 28.02.2018 року із застосуванням місяця, за яким починається обчислення індексу споживчих цін для розрахунку індексації грошового забезпечення, січень 2008 року, із одночасною компенсацією сум податку з доходів фізичних осіб відповідно до пункту 2 Порядку виплати щомісячної грошової компенсації сум податку з доходів фізичних осіб, що утримуються з грошового забезпечення, грошових винагород поліцейськими та інших виплат, одержаних військовослужбовцями, та особами рядового i начальницького складу, затвердженого постановою КМУ від 15.01.2004 №44.

Визнано протиправною бездіяльність Адміністрації Державної прикордонної служби України щодо не нарахування та невиплати ОСОБА_1 за період з 01.03.2018 по 31.07.2018 року індексації грошового забезпечення відповідно до приписів абзаців 4, 6 пункту 5 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2003 №1078.

Зобов'язано Адміністрацію Державної прикордонної служби України нарахувати та виплатити ОСОБА_1 індексацію-різницю грошового забезпечення у розмірі 4310,63 грн в місяць за період з 01.03.2018 по 31.07.2018 року включно відповідно до абз.4, 6 п.5 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2003 №1078, із одночасною компенсацією сум податку з доходів фізичних осіб відповідно до пункту 2 Порядку виплати щомісячної грошової компенсації сум податку з доходів фізичних осіб, що утримуються з грошового забезпечення, грошових винагород поліцейськими та інших виплат, одержаних військовослужбовцями, та особами рядового i начальницького складу, затвердженого постановою КМУ від 15.01.2004 №44.

Визнано протиправною бездіяльність Регіонального управління морської охорони Адміністрації Державної прикордонної служби України щодо не нарахування та невиплати ОСОБА_1 за період з 01.08.2018 по 05.12.2019 року індексації грошового забезпечення відповідно до приписів абз.4, 6 п.5 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2003 №1078.

Зобов'язано Регіональне управління морської охорони Адміністрації Державної прикордонної служби України нарахувати та виплатити ОСОБА_1 індексацію-різницю грошового забезпечення у розмірі 4310,63 грн в місяць за період з 01.08.2018 по 05.12.2019 року включно відповідно до абз.4, 6 п.5 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2003 №1078, із одночасною компенсацією сум податку з доходів фізичних осіб відповідно до пункту 2 Порядку виплати щомісячної грошової компенсації сум податку з доходів фізичних осіб, що утримуються з грошового забезпечення, грошових винагород поліцейськими та інших виплат, одержаних військовослужбовцями, та особами рядового i начальницького складу, затвердженого постановою КМУ від 15.01.2004 №44.

Позивач вважаючи, що відповідачі протиправно не враховували індексацію грошового забезпечення при обрахунку розміру грошової допомоги на оздоровлення за 2018, 2019, роки, підйомної допомоги у зв'язку за 2018 рік та одноразової грошової допомоги при звільненні - звернувся до суду з цим позовом.

Відповідно до ст.40 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» №2232-XII від 25.03.1992 (далі Закон №2232-XII) гарантії правового і соціального захисту громадян України, які виконують конституційний обов'язок щодо захисту Вітчизни, забезпечуються відповідно до законів України «Про Збройні Сили України», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», «Про державні гарантії соціального захисту військовослужбовців, які звільняються із служби у зв'язку з реформуванням Збройних Сил України, та членів їхніх сімей» та іншими законами.

Згідно з ч.1,2 ст.9 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» №2011-XII від 20.12.1991 (далі Закон №2011-XII), держава гарантує військовослужбовцям достатнє матеріальне, грошове та інші види забезпечення в обсязі, що відповідає умовам військової служби, стимулює закріплення кваліфікованих військових кадрів.

Частина 3 ст.9 Закону встановлює, що грошове забезпечення визначається залежно від посади, військового звання, тривалості, інтенсивності та умов військової служби, кваліфікації, наукового ступеня і вченого звання військовослужбовця.

Згідно з п. 293 Положення про проходження громадянами України військової служби в Державній прикордонній службі України, затвердженого Указом Президента України від 29.12.2009 №1115/2009, особа, звільнена з військової служби, на день виключення із списків особового складу органу Держприкордонслужби розраховується за всіма видами належного їй на день звільнення матеріального та грошового забезпеченням.

У разі спору про розмір сум, належних військовослужбовцю при звільненні, йому в день виключення із списків особового складу виплачується сума, не оспорювана керівництвом органу Держприкордонслужби, у якому проходив службу цей військовослужбовець.

Згідно з особистих карток грошового забезпечення позивача за період служби в Адміністрації Державної прикордонної служби України йому виплачувалась грошова допомога на оздоровлення за 2018 рік. Також за період служби в Регіональному управлінні морської охорони Адміністрації Державної прикордонної служби України позивачу виплачувались грошова допомога на оздоровлення за 2019 рік, підйомна допомога та одноразова грошова допомога при звільненні.

Наказом Міністерства внутрішніх справ України №558 від 25.06.2018 затверджено Інструкцію про порядок виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Державної прикордонної служби України та деяким іншим особам (далі Інструкція №558).

Згідно з п.п.5 п.7 (Допомога для оздоровлення) Розділу IV Інструкції №558 розмір допомоги визначається виходячи з посадового окладу, окладу за військовим званням та щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (крім одноразових додаткових видів та винагород), які військовослужбовець отримує за займаною ним штатною посадою на день видання наказу про надання цієї допомоги.

У рік звільнення зі служби військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової військової служби), зазначеним у пунктах 4, 5 цієї глави, у разі невикористання ними щорічної основної та додаткової відпусток виплачується грошова компенсація за всі невикористані дні щорічної основної відпустки, а також дні додаткової відпустки, у тому числі військовослужбовцям-жінкам, які мають дітей. Грошова компенсація за всі невикористані дні відпустки провадиться виходячи з розміру місячного грошового забезпечення, право на отримання якого має військовослужбовець відповідно до чинного законодавства, на день виключення зі списків особового складу органу Держприкордонслужби (п.п.6 п.8 (Виплати, що здійснюються військовослужбовцям у разі звільнення їх з військової служби) Розділу V Інструкції №558).

Відповідно до п.п.1 п.3 ст.9-1 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» при переїзді військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом, а також тих, хто перебуває на кадровій військовій службі та військовій службі за призовом осіб офіцерського складу, на нове місце військової служби в інший населений пункт, у зв'язку з призначенням на військову посаду, зарахуванням до військового навчального закладу, термін навчання в якому становить не менше шести місяців, або у зв'язку з передислокацією військової частини їм виплачується підйомна допомога в розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця і 50 відсотків місячного грошового забезпечення на кожного члена сім'ї військовослужбовця, який переїжджає з ним на нове місце військової служби;

Позивач вважає, що має право на включення індексації грошового забезпечення до виплачених йому грошової допомоги на оздоровлення за 2018-2019 роки, підйомної допомоги за 2018 рік та одноразової грошової допомоги при звільненні.

Згідно з ст.4 Закону України від 03.07.1991 №1282-ХІІ «Про індексацію грошових доходів населення» (далі Закон №1282-ХІІ) індексація грошових доходів населення проводиться в разі, коли величина індексу споживчих цін перевищила поріг індексації, який установлюється в розмірі 103 відсотка. Обчислення індексу споживчих цін для індексації грошових доходів населення провадиться наростаючим підсумком, починаючи з місяця введення в дію цього Закону.

Постановою Кабінету Міністрів України №1078 від 17.07.2003 року затверджено Порядок проведення індексації грошових доходів населення (далі Порядок №1078).

Згідно з п.2 Порядку №1078 індексації підлягають грошові доходи громадян, одержані в гривнях на території України, які не мають разового характеру, зокрема, грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу.

Відповідно до п.4 Порядку №1078 індексації підлягають грошові доходи населення у межах прожиткового мінімуму, встановленого для відповідних соціальних і демографічних груп населення.

У разі несвоєчасної виплати сум індексації грошових доходів громадян провадиться їх компенсація відповідно до законодавства (абз. 8 п.4 Порядку №1078).

Верховний Суд у постанові від 30.11.2023 по справі №380/21619/21 досліджував питання включення розміру індексації грошового забезпечення до складу грошового забезпечення, з якого здійснюється обрахунок: грошової допомоги на оздоровлення, одноразової грошової допомоги при звільненні та грошової компенсації за невикористані календарні дні додаткової відпустки.

У постанові Верховний Суд сформував правовий висновок, згідно з яким при вирішенні питання щодо індексації слід субсидіарно застосовувати положення спеціальних законів щодо механізму проведення індексації, її мети та правової природи (суті), зокрема Закону №2017-ІІІ, Закону №1282-ХІІ та Порядку №1078. Субсидіарне застосування зазначених норм права дає підстави для правового висновку, що індексація грошового забезпечення має систематичний (щомісячний) характер, а її правова природа полягає у підтриманні купівельної спроможності рівня заробітної плати (грошового забезпечення) внаслідок її знецінення через подорожчання споживчих товарів і послуг, а тому вона має бути врахована у складі грошового забезпечення військовослужбовців, з якого здійснюється, зокрема, обрахунок грошової допомоги на оздоровлення та щомісячної додаткової грошової винагороди, передбаченої Постановою №889.

На підстав ч.5 ст.242 КАС України суд враховує правовий висновок Верховного Суду, викладений у постанові від 30.11.2023 по справі №380/21619/21 та вважає, що індексація грошового забезпечення підлягає включенню до грошового забезпечення під час обчислення грошової допомоги на оздоровлення, підйомна допомога за 2018 рік та одноразова грошова допомога при звільненні.

Таким чином, суд вважає, що позивач має право на включення індексації грошового забезпечення, з якого йому обчислено виплачені грошова допомога на оздоровлення за 2018-2019 роки, підйомна допомога за 2018 рік та одноразова грошова допомога при звільненні.

Оскільки судом встановлено, що виплата індексації грошового забезпечення (в тому числі індексація-різниця) здійснювалася позивачу відповідно рішення Одеського окружного адміністративного суду від 18.06.2025 року, залишеним без змін постановою П'ятого апеляційного адміністративного суду від 04.08.2025 у справі №420/27785/24, суд вважає, що така індексація підлягає врахуванню при обчисленні розміру грошової допомоги на оздоровлення за 2018-2019 роки, підйомної допомоги за 2018 рік та одноразової грошової допомоги при звільненні.

Відповідно до ч.1 ст.72 та ч.2 ст.73 КАС України доказами в адміністративному судочинстві є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Належними є докази, які містять інформацію щодо предмету доказування.

Частиною 1 ст.77 КАС України передбачено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.

Відповідно до ч.2 ст.77 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Частиною1 ст.6 КАС України визначено, що суд при вирішенні справи керується принципом верховенства права, відповідно до якого, зокрема, людина, її права та свободи визнаються найвищими цінностями та визначають зміст і спрямованість діяльності держави.

Також позивач у позовних вимогам просить про здійснення перерахунку грошового забезпечення із одночасною компенсацією сум податку з доходів фізичних осіб.

Суд вважає, що вирішення питання про компенсацію сум податку з доходів фізичних осіб, відповідно до п. 2 Порядку №44, є компетенцією кожного відповідача як органу, в якому позивач отримував грошове забезпечення. Крім того, наразі відсутні підстави вважати, що відповідачами будуть порушені права позивача щодо не відрахування податків, зборів та інших обов'язкових платежів при здійснені виплати належного грошового забезпечення а тому ці вимоги стосуються правовідносин, які можливо будуть мати місце в майбутньому, тобто є передчасними, а тому відсутні підстави для задоволення позовних вимог в цій частині.

Враховуючи вищевикладене, суд дійшов висновку про наявність підстав для часткового задоволення позовних вимог шляхом визнання протиправними дій Адміністрації Державної прикордонної служби України щодо виплати позивачу грошової допомоги на оздоровлення за 2018 рік без індексації у складі місячного грошового забезпечення, з якого здійснювався обрахунок та дій Регіонального управління морської охорони Адміністрації Державної прикордонної служби України щодо виплати позивачу грошової допомоги на оздоровлення за 2019 рік, підйомної допомоги та одноразової грошової допомоги при звільненні без індексації у складі місячного грошового забезпечення, з якого здійснювався обрахунок.

Суд вважає, що порушене право позивача підлягає захисту шляхом: зобов'язання Адміністрації Державної прикордонної служби України здійснити позивачу перерахунок грошової допомоги на оздоровлення за 2018 рік з врахуванням нарахованої на виконання рішення суду від 18.06.2025 року у справі №420/27785/24 індексації у складі місячного грошового забезпечення, з якого проводилось обчислення та провести її виплату, з урахуванням раніше виплачених сум; зобов'язання Регіонального управління морської охорони Адміністрації Державної прикордонної служби України здійснити позивачу перерахунок грошової допомоги на оздоровлення за 2019 рік, підйомної допомоги та одноразової грошової допомоги при звільненні з врахуванням нарахованої на виконання рішення суду від 18.06.2025 року у справі №420/27785/24 індексації у складі місячного грошового забезпечення, з якого проводилось обчислення та провести їх виплату, з урахуванням раніше виплачених сум.

Підстави для розподілу судових витрат відсутні.

Керуючись статтями 2, 3, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 44, 242-246 КАС України, суд, -

ВИРІШИВ:

Адміністративний позов ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_2 ) до Адміністрації Державної прикордонної служби України (вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01034, код ЄДРПОУ 00034039), Регіонального управління морської охорони Адміністрації Державної прикордонної служби України (вул. Приморська, 3а, м. Одеса, 65082, код ЄДРПОУ 43206931) про визнання протиправною бездіяльність та зобов'язання вчинити певні дії, - задовольнити частково.

Визнати протиправними дії Адміністрації Державної прикордонної служби України щодо виплати ОСОБА_1 грошової допомоги на оздоровлення за 2018 рік без індексації у складі місячного грошового забезпечення, з якого здійснювався обрахунок.

Зобов'язати Адміністрацію Державної прикордонної служби України здійснити ОСОБА_1 перерахунок грошової допомоги на оздоровлення за 2018 рік з врахуванням нарахованої на виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 18.06.2025 року у справі №420/27785/24 індексації у складі місячного грошового забезпечення, з якого проводилось обчислення та провести її виплату, з урахуванням раніше виплачених сум.

Визнати протиправними дії Регіонального управління морської охорони Адміністрації Державної прикордонної служби України щодо виплати ОСОБА_1 грошової допомоги на оздоровлення за 2019 рік, підйомної допомоги та одноразової грошової допомоги при звільненні без індексації у складі місячного грошового забезпечення, з якого здійснювався обрахунок.

Зобов'язати Регіональне управління морської охорони Адміністрації Державної прикордонної служби України здійснити ОСОБА_1 перерахунок грошової допомоги на оздоровлення за 2019 рік, підйомної допомоги та одноразової грошової допомоги при звільненні з врахуванням нарахованої на виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 18.06.2025 року у справі №420/27785/24 індексації у складі місячного грошового забезпечення, з якого проводилось обчислення та провести їх виплату, з урахуванням раніше виплачених сум.

В задоволенні решти позовних вимог відмовити.

Рішення набирає законної сили у порядку ст.255 КАС України.

Рішення може бути оскаржене у порядку та строки встановлені ст.295-297 КАС України.

Суддя Е.В. Катаєва