Справа № 642/3631/25
Провадження № 2/642/1369/25
05 листопада 2025 року м. Харків
Холодногірський районний суд м. Харкова в складі:
головуючого судді Проценко Л.Г.,
за участю секретаря судового засідання Гойко Т.Є.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харкові в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «КРЕДИТ ТУ Ю» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -
20 червня 2025 року ТОВ «КРЕДИТ ТУ Ю» звернулось до Холодногірського районного суду м. Харкова з позовом до ОСОБА_1 з позовом про стягнення заборгованості за кредитним договором № 20201106512911 від 06.11.2020. На день подання цієї позовної заяви заборгованість відповідача перед позивачем за кредитним договором становила 153052 (сто п'ятдесят три тисячі п'ятдесят дві) гривні 45 копійок, в тому числі: 120990 (сто двадцять тисяч дев'ятсот дев'яносто) гривень 58 копійок - сума заборгованості за основною сумою отриманого кредиту; 32061 (тридцять дві тисячі шістдесят одна) гривня 87 копійок сума процентів, нарахованих відповідно до положень пункту 1.3 кредитного договору, також просили стягнути з відповідача суму сплаченого судового збору в розмірі 2422,40 грн. Позовна заява подана через систему «Електронний суд».
Ухвалою Холодногірського районного суду м. Харкова від 24.06.2025 відкрито провадження у справі та призначено розгляд в порядку спрощеного позовного провадження з викликом (повідомленням) сторін.
29.10.2025 ухвалою Холодногірського районного суду м. Харкова позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «КРЕДИТ ТУ Ю» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором залишено без руху, надано позивачу п'ятиденний строк з дня отримання копії ухвали для усунення недоліків.
Відповідно до ч. 12 ст. 187 ЦПК України, якщо позивач усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, суд продовжує розгляд справи, про що постановляє ухвалу не пізніше наступного дня з дня отримання інформації про усунення недоліків.
05.11.2025 представник позивача ТОВ «КРЕДИТ ТУ Ю» Гаврилюк О.С. через систему «Електронний суд» подав заяву про виконання ухвали суду від 29.10.2025.
Таким чином, оскільки позивач усунув недоліки позовної заяви у встановлений судом строк, суд вважає за можливе продовжити розгляд справи.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 175, 187 ЦПК України, суд, -
Продовжити розгляд цивільної справи за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «КРЕДИТ ТУ Ю» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Судове засідання призначити на 04 грудня 2025 на 14 год. 00 хв.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею і оскарженню не підлягає.
Суддя Л.Г. Проценко