ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КИЄВА
справа № 753/6282/20
провадження № 6/753/594/25
"04" листопада 2025 р. суддя Дарницького районного суду м. Києва Сирбул О. Ф., розглянувши матеріали заяви Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова Компанія "СУПЕРІУМ" про заміну сторони у виконавчому провадженні, шляхом заміни стягувача його правонаступником, заінтересовані особи: ОСОБА_1 , Акціонерне Товариство "ТАСКОМБАНК", Приватний виконавець виконавчого округу м. Києва Лисенко Сергій Олексійович, -
встановив:
У жовтні 2025 року до Дарницького районного суду м. Києва звернувся з заявою ТОВ "ФК "СУПЕРІУМ" про заміну сторони виконавчого провадження, шляхом заміни стягувача його правонаступником.
Подана заява та додані до неї документи відповідають загальним вимогам до форми, змісту позовної заяви та правил щодо подання копій документів, згідно положень ст.ст. 175-177 ЦПК України, віднесена до предметної, суб'єктної, інстанційної та територіальної юрисдикції Дарницького районного суду м. Києва.
Підстави для залишення заяви без руху, її повернення чи відмови у відкритті провадження, згідно положень ст. ст. 185, 186 ЦПК України відсутні.
За нормою ч. 1 ст. 81 ЦПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Крім того, відповідно до ч.ч. 1, 2 ст. 83 ЦПК України сторони та інші учасники справи подають докази у справі безпосередньо до суду. Позивач, особи, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб, повинні подати докази разом з поданням позовної заяви.
Одночасно із заявою, заявник звернувся до суду із клопотаннями про витребування доказів у Приватного виконавця виконавчого округу м. Києва Лисенка Сергія Олексійовича (03039, м.Київ, вул. Фрометівська, 2), а саме копію постанови про відкриття виконавчого провадження на підставі виконавчого листа № 753/6282/20 виданого Дарницьким районним судом міста Києва.
Відповідно до ч. 1 ст. 84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.
З урахуванням предмет та підстави вказаної заяви, для повноти, всебічності та об'єктивності розгляду справи приходить до висновку про доцільність задоволення клопотання та витребування зазначених у ньому доказів.
При вирішенні питання про визначення порядку розгляду справи, суддею ураховано предмет її розгляду, який належить до переліку справ, що підлягають розгляду лише за правилами спрощеного провадження, тому дана справа відноситься до категорії малозначимих справ, яку за правилами ст. ст. 19, 274, 279 ЦПК України доцільно розглянути у порядку спрощеного позовного провадження з повідомлення/викликом сторін.
Вивчивши матеріали справи, із урахуванням вищевикладеного, суддя вважає за необхідне прийняти дану цивільну справу до розгляду та відкрити провадження у порядку спрощеного позовного провадження з викликом сторін у судове засідання.
Керуючись ст. ст. 19, 33, 187, 260, 261, 274 , 277, 352-354 ЦПК України, суддя, -
Прийняти до розгляду та відкрити провадження у заяві Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова Компанія "СУПЕРІУМ" про заміну сторони у виконавчому провадженні, шляхом заміни стягувача його правонаступником, заінтересовані особи: ОСОБА_1 , Акціонерне Товариство "ТАСКОМБАНК", Приватний виконавець виконавчого округу м. Києва Лисенко Сергій Олексійович.
Призначити справу до судового розгляду по суті у відкритому судовому засіданні на 13 листопада 2025 року о 10:30 у приміщенні Дарницького районного суду м. Києва, за адресою: м. Київ, вул. Кошиця 5-А, зал № 222.
Витребувати у Приватного виконавця виконавчого округу м. Києва Лисенка Сергія Олексійовича (03039, м.Київ, вул. Фрометівська, 2) копію постанови про відкриття виконавчого провадження на підставі виконавчого листа № 753/6282/20 виданого Дарницьким районним судом міста Києва.
Витребувані документи надіслати на адресу Дарницького районного суду м. Києва до 13 листопада 2025 року (02068, м.Київ, вул. Кошиця, 5-А, судді Сирбул О. Ф.).
У судове засідання викликати заявника та заінтересованих осіб.
Копію ухвали надіслати особам, які беруть участь у розгляді справи.
Учасники судового процесу та їхні представники повинні добросовісно користуватися процесуальними правами. У разі, якщо подання скарги, заяви, клопотання буде визнане зловживанням процесуальними правами, суд з урахуванням обставин справимає право залишити без розглядуабоповернутискаргу, заяву, клопотання.
Можливість отримати інформацію щодо справи, що розглядається, учасники справи мають на офіційному веб-порталі судової влади України вмережі Інтернет.
Інформацію по справі можна отримати у приміщенні суду за адресою: м. Київ, вул. О. Кошиця, 5-а та на офіційному веб-порталі судової влади України вмережі Інтернет: https://court.gov.ua/sud260.
Ухвала окремо від рішення суду оскарженню не підлягає.
Суддя: