Ухвала від 16.09.2025 по справі 757/44891/25-к

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/44891/25-к

пр. 1-кс-37902/25

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16 вересня 2025 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , за участю прокурора ОСОБА_3 , адвоката ОСОБА_4 , підозрюваної ОСОБА_5 , розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в м. Києві кримінальне провадження за клопотанням прокурора другого відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення управління процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення Департаменту нагляду за додержанням законів Національною поліцією України Офісу Генерального прокурора ОСОБА_6 про продовження строку дії обов'язків,

ВСТАНОВИВ:

прокурор другого відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення управління процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення Департаменту нагляду за додержанням законів Національною поліцією України Офісу Генерального прокурора ОСОБА_6 звернувся до слідчого судді з клопотанням про продовження строку дії обов'язків покладених на підозрювану ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Клопотання обґрунтоване тим, що Головним слідчим управлінням Національної поліції України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12022040000000637 від 26.11.2022 за підозрою ОСОБА_7 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 255, ч. 2 ст. 255, ч. 4 ст. 28, ч. 5 ст. 191, ч. 4 ст. 28, ч. 2 ст. 366 КК України, та ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_5 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 255, ч. 4 ст. 28, ч. 5 ст. 191, ч. 4 ст. 28, ч. 2 ст. 366 КК України.

Досудовим розслідуванням установлено, що відповідно до Регламенту Дніпровської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 16.12.2020 № 2/1-2 зі змінами, внесеними рішеннями від 28.07.2021 № 84/9, від 17.08.2022 № 43/26, від 30.11.2022 № 19/30, від 14.12.2022 № 40/31, від 25.10.2023 № 61/42, Дніпровська міська рада - представницький орган місцевого самоврядування, який наділений правом представляти інтереси територіальної громади, приймати від її імені рішення та здійснювати в її інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування, визначені Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Статутом територіальної громади міста Дніпра, Європейською хартією місцевого самоврядування, іншими нормативно-правовими актами та цим Регламентом.

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільські, селищні, міські ради є органами місцевого самоврядування, що представляють відповідні територіальні громади та здійснюють від їх імені та в їх інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування, визначені Конституцією України, цим та іншими законами.

ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , маючи досвід в рекламній діяльності, діючи з метою розтрати коштів місцевого бюджету у не встановлений період часу, однак до 01.01.2021 вступив у злочинну змову з не встановленою досудовим розслідуванням службовою особою Дніпровської міської ради, яка погодилася взяти участь у плануванні, підготовці та вчиненні запланованих ним злочинів.

Розуміючи, що реалізація такого злочинного плану можлива лише за залучення значної кількості осіб, зокрема: службових осіб Департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради, директора КП «Організаційно-аналітична служба» ДМР ОСОБА_15 , фізичних осіб, які вже зареєстровані або зареєструються як ФОП без фактичного наміру здійснювати фінансово-господарську діяльність, осіб, відповідальних за пошук таких ФОП, фахівців із бухгалтерського та податкового обліку і фінансової звітності ФОП, осіб, які контролюватимуть діяльність ФОП тощо, приблизно у січні 2021 року (точну дату і час досудовим розслідуванням не встановлено) вирішили створити стійке ієрархічне злочинне об'єднання - злочинну організацію.

Метою діяльності злочинної організації було незаконна розтрата коштів місцевого бюджету, виділених на проведення тендерів з закупівлі рекламних та маркетингових послуг, участь в яких будуть приймати підконтрольні ФОП, без мети виконання указаних послуг в повному обсязі.

Дніпровська міська рада має у своєму структурному підпорядкуванні Департамент з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради, який підпорядковується одному із заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів щодо інформаційної діяльності міської ради.

Таким чином, невстановлені досудовим розслідуванням службові особи Департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради та КП «Організаційно - аналітична служба» ДМР на момент учинення злочинів, перебуваючи на керівних посадах, діючи відповідно до відведеної їм в злочинній організації ролі та згідно із розробленим ОСОБА_7 та невстановленою досудовим розслідуванням службовою особою Дніпровської міської ради планом злочинної діяльності, будучи службовими особами згаданого Департаменту та комунального підприємства, маючи при цьому владні повноваження, передбачені внутрішніми нормативними актами підприємства та законодавчими актами України, виконували організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції, пов'язані зі здійсненням поточного управління підприємствами, тобто відповідно до ч. 3 ст. 18 КК України вони були службовими особами.

Рішенням Дніпровської міської ради «Про бюджет Дніпровської міської територіальної громади на 2021 рік» № 13/1-2 від 16.12.2020, відповідно до якого через Департамент з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради виділено кошти з місцевого бюджету для поповнення обігових коштів КП «Організаційно - аналітична служба» ДМР у сумі 47 643 486 грн., рішенням Дніпровської міської ради «Про бюджет Дніпровської міської територіальної громади на 2022 рік» № 2/13 від 08.12.2021, відповідно до якого через Департамент з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради виділено кошти з місцевого бюджету для поповнення обігових коштів КП «Організаційно - аналітична служба» ДМР у сумі 71 643 486 грн., рішенням Дніпровської міської ради «Про бюджет Дніпровської міської територіальної громади на 2023 рік» № 2/31 від 14.12.2022, відповідно до якого через Департамент з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради виділено кошти з місцевого бюджету для поповнення обігових коштів КП «Організаційно - аналітична служба» ДМР у сумі 23 036 128 грн.

Створивши умови для успішного здійснення злочинної діяльності та вчинивши сукупність дій із формування злочинного об'єднання, до якого в різний час увійшли: ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_11 , ОСОБА_10 , невстановлені службові особи Департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради, директор КП «Організаційно-аналітична служба» ДМР ОСОБА_15 , невстановлена особа, яка відшукала фізичних осіб, які погодились зареєструватись ФОП без мети здійснення такої фінансово-господарської діяльності, ФОП ОСОБА_14 , ФОП ОСОБА_16 , ФОП ОСОБА_13 , ФОП ОСОБА_5 , ФОП ОСОБА_12 та невстановлені досудовим розслідуванням особи, і створивши умови для вчинення зазначених вище злочинів, члени організованого і очоленого ОСОБА_7 та невстановленою досудовим розслідуванням службовою особою Дніпровської міської ради злочинного об'єднання, у 2021 році, приступили до скоєння злочинів, у тому числі особливо тяжких, спрямованих на розтрату чужого майна шляхом, яке було ввірене особі, зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненого повторно, в особливо великому розмірі, у складі злочинної організації, а починаючи з 24.02.2022 - в умовах воєнного стану, а також до кримінальних правопорушень, що полягали у внесенні до офіційних документів (зокрема, актів надання послуг/виконаних робіт, специфікацій, кошторисів, договорів і додаткових угод, рахунків, платіжних доручень, звітів) завідомо неправдивих відомостей щодо номенклатури, обсягів, вартості та строків надання послуг, їх складанні, підписанні (у тому числі з використанням КЕП), видачі та подальшому використанні як правових підстав для перерахування бюджетних коштів, що спричинило тяжкі наслідки, і було необхідною умовою реалізації злочинного умислу злочинної організації.

У період з січня 2021 року по липень 2024 року учасники злочинної організації, створеної ОСОБА_7 та невстановленою досудовим розслідуванням службовою особою Дніпровської міської ради, до складу якої у невстановлений досудовим розслідуванням час, але не пізніше січня 2021 року, увійшли: невстановлена службова особа Департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради, директор КП «Організаційно-аналітична служба» ДМР ОСОБА_15 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_11 , ОСОБА_10 , ФОП ОСОБА_5 , ФОП ОСОБА_13 , ФОП ОСОБА_16 , ФОП ОСОБА_14 , ФОП ОСОБА_12 , а також інші невстановлені особи, діючи відповідно до єдиної мети цієї організації, вчинили злочини, у тому числі особливо тяжкі, спрямовані на розтрату чужого майна, ввіреного особі, шляхом зловживання службовим становищем, в особливо великому розмірі, у складі злочинної організації, а починаючи з 24.02.2022 - в умовах воєнного стану, крім того, систематично вчиняли кримінальні правопорушення, що полягали у внесенні до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей щодо номенклатури, обсягів, вартості та строків надання послуг, їх складанні, підписанні, видачі та подальшому використанні як правових підстав для перерахування коштів місцевого бюджету, чим спричинено тяжкі наслідки, у результаті під виглядом отримання маркетингових та рекламних послуг було здійснено розтрату коштів місцевого бюджету, чим вчинили наступні кримінальні правопорушення:

1. З використанням реквізитів ФОП ОСОБА_5 здійснили розтрату коштів місцевого бюджету на суму 6 001 000 грн., а саме:

- в період з 20.04.2021 до 23.11.2021, під час виконання укладеного договору про закупівлю послуг № 20/28.05 від 28.05.2021 коштами у розмірі 2 210 000 грн;

- в період з 07.09.2021 до 06.01.2022, під час виконання укладеного договору про закупівлю послуг № 37/12.10 від 12.10.2021 коштами у розмірі 772 000 грн;

- в період з 04.11.2021 до 17.01.2023, під час виконання укладених договорів про закупівлю послуг: № 02/01.01 від 01.01.2022, № 37/03.08 від 03.08.2022, № 42/01.09 від 01.09.2022 коштами у розмірі 2 089 000 грн;

- в період з 06.12.2022 до 12.10.2023, під час виконання укладеного договору про закупівлю послуг № 01/01.01 від 01.01.2023 коштами у розмірі 930 000 грн.

2. З використанням реквізитів ФОП ОСОБА_13 здійснили розтрату коштів місцевого бюджету на суму 8 767 116, 2 грн, а саме:

- в період з 24.05.2021 до 02.02.2022, під час виконання укладеного договору про закупівлю послуг № 22/29.06 від 29.06.2021 коштами у розмірі 3 542 424 грн;

- в період з 28.01.2022 до 20.12.2022, під час виконання укладеного договору про закупівлю послуг № 15/21.03 від 21.03.2022 коштами у розмірі 1 288 726,6 грн;

- в період з 12.12.2022 до 12.10.2023, під час виконання укладеного договору про закупівлю послуг № 03/02.01 від 02.01.2023 коштами у розмірі 3 068 130,78 грн;

- в період з 11.01.2024 до 30.07.2024, під час виконання укладених договорів про закупівлі послуг № 06/25.01 від 25.01.2024, № 07/25.01 від 25.01.2024 коштами у розмірі 867 835 грн.

3. З використанням реквізитів ФОП ОСОБА_16 здійснили розтрату коштів місцевого бюджету на суму 7 184 550,44 грн., а саме:

- в період з 26.04.2021 до 28.03.2022, під час виконання укладеного договору про закупівлю послуг № 19/28.05 від 28.05.2021 коштами у розмірі 2 589 900 грн;

- в період з 31.03.2022 до 06.05.2022, під час виконання укладеного договору про закупівлю послуг № 19/07.03 від 31.03.2022 коштами у розмірі 1 275 600 грн;

- в період з 18.07.2022 до 20.09.2022, під час виконання укладеного договору про закупівлю послуг № 1936/01.08 від 01.08.2022 коштами у розмірі 769 927,50 грн;

- в період з 08.12.2022 до 15.11.2023, під час виконання укладеного договору про закупівлю послуг № 02/02.01 від 02.01.2023 коштами у розмірі 2 549 122,94 грн.

4. З використанням реквізитів ФОП ОСОБА_14 здійснили розтрату коштів місцевого бюджету на суму 8 143 691,87 грн., а саме:

- в період з 28.08.2021 до 04.01.2022, під час виконання укладеного договору про закупівлю послуг № 38/25.10 від 25.10.2021 коштами у розмірі 2 850 000 грн;

- в період з 28.08.2021 до 04.01.2022, під час виконання укладеного договору про закупівлю послуг № 43/01.09 від 01.09.2022 коштами у розмірі 2 341 900 грн;

- в період з 12.12.2022 до 06.04.2023, під час виконання укладеного договору про закупівлю послуг № 04/02.01 від 02.01.2023 коштами у розмірі 2 951 791, 87 грн.

5. З використанням реквізитів ФОП ОСОБА_12 здійснили розтрату коштів місцевого бюджету на суму 4 430 000 грн., а саме:

- в період з 28.05.2021 по 17.11.2021, під час виконання укладеного договору про закупівлю послуг № 27/02.08 від 02.08.2021 коштами у розмірі 3 030 000 грн;

- в період з 13.03.2023 до 18.07.2023, під час виконання укладеного договору про закупівлю послуг № 17/27.03 від 27.03.2023 коштами у розмірі 1 800 000 грн.

6. З використанням реквізитів ФОП ОСОБА_11 здійснили розтрату коштів місцевого бюджету на суму 4 001 620 грн., а саме:

- в період з 10.11.2021 до 29.12.2022, під час виконання укладеного договору про закупівлю послуг № 04/01.01 від 04.01.2022 коштами у розмірі 4 001 620 грн.

7. З використанням реквізитів ФОП ОСОБА_10 здійснили розтрату коштів місцевого бюджету на суму 3 090 000 грн., а саме:

- в період з 08.11.2021 до 08.06.2022, під час виконання укладеного договору про закупівлю послуг № 03/01.01 від 04.01.2022 коштами у розмірі 3 090 000 грн.

Протиправні дії організованої та очоленої ОСОБА_7 та невстановленою досудовим розслідуванням службовою особою Дніпровської міської ради злочинної організації учинено в умовах воєнного стану, що був уведений в Україні із 05:30 год. 24.02.2022, на підставі Указу Президента України № 64/2022.

Відповідно до Закону України «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» строк дії воєнного стану в Україні неодноразово продовжувався, починаючи з 24.02.2022 та діє по теперішній час.

Всього у зазначений період часу учасники злочинної організації, створеної ОСОБА_7 та невстановленою досудовим розслідуванням службовою особою Дніпровської міської ради, здійснили розтрату коштів місцевого бюджету під виглядом отримання маркетингових та рекламних послуг на загальну суму 42 017 978,69 грн.

Разом з тим, прокурор зазначив, що завершити виконання вимог ст. 290 КПК України, вручити обвинувальний акт та скерувати його до суду для розгляду по суті та провести підготовче судове засідання в межах строку дії попередньої ухвали про застосування до підозрюваної запобіжного заходу, не виявляється можливим.

В судовому засіданні прокурор підтримав дане клопотання.

Підозрюваний та її захисник в судовому засіданні в режимі відеоконференції при вирішенні клопотання поклалися на розсуд суду.

Вивчивши клопотання та докази, якими воно обґрунтоване, заслухавши пояснення учасників процесу, слідчий суддя дійшов наступного висновку.

30.09.2024 ОСОБА_5 повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 255, ч. 4 ст. 28, ч. 5 ст. 191 КК України.

27.08.2025 ОСОБА_5 повідомлено про зміну раніше повідомленої підозри та про нову підозру, тобто у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 255, ч. 4 ст. 28, ч. 5 ст. 191, ч. 4 ст. 28, ч. 2 ст. 366 КК України.

Рішенням заступника Генерального прокурора строк досудового розслідування у кримінальному провадженні продовжено до трьох місяців, тобто до 30.12.2024.

25.11.2024 ухвалою слідчого судді Печерського районного суду м. Києва справа № 757/55458/24-к, строк досудового розслідування продовжено до шести місяців, тобто до 30.03.2025.

13.03.2025 ухвалою слідчого судді Печерського районного суду м. Києва строк досудового розслідування продовжено до дванадцяти місяців, тобто до 30.09.2025.

01.10.2024 слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва до підозрюваної ОСОБА_5 строком до 28.11.2024 застосовано запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту.

26.11.2024 слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва до підозрюваної ОСОБА_5 строком до 21.01.2025 продовжено запобіжний захід у виді домашнього арешту.

17.01.2025 слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва до підозрюваної ОСОБА_5 строком до 17.03.2025 продовжено запобіжний захід у виді домашнього арешту.

20.03.2025 слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва до підозрюваної ОСОБА_5 строком до 20.05.2025 змінено та застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання із покладенням обов'язків, визначених ч. 5 ст. 194 КПК України.

20.05.2025 слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва продовжено строк покладення на підозрюваної ОСОБА_5 , а саме до 20.07.2025 року, в межах запобіжного заходу у вигляді особистого зобов'язання, обов'язків, передбачених ч. 5 ст. 194 КПК України.

17.07.2025 слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва продовжено строк покладення на підозрювану ОСОБА_5 , а саме до 17.09.2025, в межах запобіжного заходу у вигляді особистого зобов'язання, передбачених ч. 5 ст. 194 КПК України, а саме:

- прибувати до слідчого, прокурора та суду за кожним викликом;

- не відлучатися з м. Дніпра, без дозволу слідчого, прокурора або суду;

- повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи;

- утримуватися від спілкування із свідками та іншими підозрюваними з приводу обставин вчинення інкримінованих злочинів, перелік яких зобов'язати прокурора надати підозрюваній під підпис;

- продовжити зберігання у Головному управлінні ДМС у Дніпропетровській області паспорта (паспортів) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в'їзд в Україну.

15.09.2025 слідчим за дорученням прокурора повідомлено стороні захисту про завершення досудового розслідування та надання доступу до матеріалів досудового розслідування.

Строк дії запобіжного заходу відносно підозрюваної ОСОБА_5 у цьому кримінальному провадженні закінчується 17.09.2025, однак для закінчення досудового розслідування та звернення до суду з обвинувальним актом, необхідно провести ще ряд процесуальних дій, які потребують додаткового часу, а саме: завершити виконання вимог ст. 290 КПК України, вручити обвинувальний акт та скерувати його до суду для розгляду по суті та провести підготовче судове засідання

У відповідності до положень ст. 177 КПК України, метою застосування запобіжного заходу є забезпечення виконання підозрюваним, обвинуваченим покладених на нього процесуальних обов'язків, а також запобіганням спробам: переховуватися від органів досудового розслідування та/або суду; знищити, сховати або спотворити будь-яку із речей чи документів, які мають істотне значення для встановлення обставин кримінального правопорушення; незаконно впливати на потерпілого, свідка, іншого підозрюваного, обвинуваченого, експерта, спеціаліста у цьому ж кримінальному провадженні, перешкоджати кримінальному провадженню іншим чином, вчинити інше кримінальне правопорушення або продовжити злочинну діяльність.

Згідно ст. 178 КПК України, при вирішенні питання про обрання запобіжного заходу, крім наявності ризиків, зазначених у статті 177 КПК України, слідчий суддя на підставі наданих сторонами кримінального провадження матеріалів зобов'язаний в сукупності оцінити тяжкість покарання, що загрожує відповідній особі, дані про особу підозрюваного, розмір майнової шкоди, в заподіянні якого підозрюється особа.

Вирішуючи питання про застосування підозрюваному запобіжного заходу суддя враховує не тільки положення, які передбачені КПК, а й вимоги пунктів 3 і 4 статті 5 Конвенції про захист прав людини основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини, згідно з якими обмеження права особи на свободу і особисту недоторканість можливо лише в передбачених законом випадках за встановленою законом процедурою. При цьому ризик переховування обвинуваченого від правосуддя не може оцінюватись виключно на підставі суворості можливого судового рішення.

За положеннями ч. 1 ст. 194 КПК України під час розгляду клопотання про застосування запобіжного заходу слідчий суддя, суд зобов'язаний встановити, чи доводять надані сторонами кримінального провадження докази обставини, які свідчать про: наявність обґрунтованої підозри у вчиненні підозрюваним, обвинуваченим кримінального правопорушення; наявність достатніх підстав вважати, що існує хоча б один із ризиків, передбачених статтею 177 цього Кодексу, і на які вказує слідчий, прокурор; недостатність застосування більш м'яких запобіжних заходів для запобігання ризику або ризикам, зазначеним у клопотанні.

Згідно ч. 2 ст. 194 КПК України слідчий суддя, суд зобов'язаний постановити ухвалу про відмову у застосуванні запобіжного заходу, якщо під час розгляду клопотання прокурор не доведе наявність всіх обставин, передбачених частиною першою цієї статті.

Відповідно до ч. 6 ст. 194 КПК України обов'язки, передбачені частиною п'ятою цієї статті, можуть бути покладені на підозрюваного, обвинуваченого на строк не більше двох місяців. У разі необхідності цей строк може бути продовжений за клопотанням прокурора в порядку, передбаченому статтею 199 цього Кодексу.

Наявність обґрунтованої підозри у вчиненні ОСОБА_5 кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 255, ч. 4 ст. 28, ч. 5 ст. 191, ч. 4 ст. 28, ч. 2 ст. 366 КК України, підтверджується доданими до клопотання матеріалами. Окрім цього прокурором в судовому засіданні доведено наявність ризиків, передбачених ст. 177 КПК України.

Згідно п. 5 ч. 1 ст. 3 КПК України, досудове розслідування - стадія кримінального провадження, яка починається з моменту внесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань і закінчується закриттям кримінального провадження або направленням до суду обвинувального акту.

Відповідно до ч. 5 ст. 219 КПК України строк ознайомлення з матеріалами досудового розслідування сторонами кримінального провадження в порядку, передбаченому статтею 290 КПК України, не включається у строки досудового розслідування, передбачені статтею 219 КПК України.

Слідчий суддя оцінивши в сукупності ступень тяжкість покарання, що загрожує ОСОБА_5 згідно вищевказаної норми КК України, обставини вчинення правопорушення, а також дані про особу підозрюваної, дійшов висновку про те, що міра застосованого запобіжного заходу у вигляді особистого зобов'язання забезпечує належну процесуальну поведінку підозрюваного.

На підставі наведеного, слідчий суддя вважає за необхідне продовжити строк дії покладених на підозрювану обов'язків, передбачених ч. 5 ст. 194 КПК України, та зобов'язати підозрювану: прибувати до слідчого, прокурора та суду за кожним викликом; не відлучатися з м. Дніпра та Дніпропетровської області, без дозволу слідчого, прокурора або суду; повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи; утримуватися від спілкування із свідками та іншими підозрюваними з приводу обставин вчинення інкримінованих злочинів, перелік яких зобов'язати прокурора надати підозрюваній під підпис; продовжити зберігання у Головному управлінні ДМС у Дніпропетровській області паспорта (паспортів) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в'їзд в Україну.

Керуючись ст. 29 Конституції України, ст.ст. 177, 178, 181, 193, 194, 196, 197, 199, 202, 205, 219, 309 КПК України, слідчий суддя -

УХВАЛИВ:

Клопотання прокурора другого відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення управління процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення Департаменту нагляду за додержанням законів Національною поліцією України Офісу Генерального прокурора ОСОБА_6 про продовження строку дії обов'язків - задовольнити.

Продовжити, в межах строку досудового розслідування, до 08.11.2025 строк дії покладених на підозрювану ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , обов'язків, передбачених ч. 5 ст. 194 КПК України, та зобов'язати підозрювану:

- прибувати до слідчого, прокурора та суду за кожним викликом;

- не відлучатися з м. Дніпра та Дніпропетровської області, без дозволу слідчого, прокурора або суду;

- повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи;

- утримуватися від спілкування із свідками та іншими підозрюваними з приводу обставин вчинення інкримінованих злочинів, перелік яких зобов'язати прокурора надати підозрюваній під підпис;

- продовжити зберігання у Головному управлінні ДМС у Дніпропетровській області паспорта (паспортів) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в'їзд в Україну.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1