ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
28.10.2025 м. Івано-ФранківськСправа № 909/191/25
Господарський суд Івано-Франківської області у складі судді Максимів Т. В., секретар судового засідання Масловський А.Ю., розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву Болехівської міської ради про грошові вимоги до ПрАТ "Шкіряник" (вх. №6320/25/25 від 18.07.2025) у справі
за заявою: Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області
до боржника: Приватного акціонерного товариства "Шкіряник"
про банкрутство
за участю:
від кредитора Болехівської міської ради: Кудла Ольга Йосипівна,
від кредитора ДПС України в Івано-Франківській області Клебан Микола Андрійович
установив: Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області звернулося до Господарського суду Івано-Франківської області з заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство Приватного акціонерного товариства "Шкіряник".
12.05.2025 суд постановив, зокрема відкрити провадження у справі про банкрутство Приватного акціонерного товариства "Шкіряник" (77202, вул.Петрушевича,29, м.Болехів, Калуського району, Івано-Франківської області, ідентифікаційний код юридичної особи: 22173327); оприлюднити на офіційному вебпорталі судової влади України оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство Приватного акціонерного товариства "Шкіряник".
14.05.2025 о 16:40 на офіційному вебпорталі судової влади України опубліковано оголошення за номером публікації 76067 про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність Приватного акціонерного товариства "Шкіряник".
18.07.2025 від Болехівської міської ради надійшла заява про грошові вимоги до ПрАТ "Шкіряник" (вх. №6320/25) в сумі 5 386 271 грн 63 коп.
28.07.2025 суд постановив заяву Болехівської міської ради про грошові вимоги до ПрАТ "Шкіряник" (вх. №6320/25/25 від 18.07.2025) прийняти до розгляду; розгляд заяви відбудеться в судовому засіданні, яке буде проведене після попереднього засідання суду 17.09.2025, в якому оголосив перерву до 28.10.2025.
17.09.2025 розпорядник майна Ракущинець Андрій Андрашович подав Повідомлення про результати розгляду грошових вимог Болехівської міської ради вх.№15101/25.
13.10.2025 суд постановив визначити розмір та перелік визнаних судом вимог кредиторів Приватного акціонерного товариства "Шкіряник" на загальну суму 6 378 722 грн 91 коп., які необхідно внести розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів; призначити підсумкове засідання суду.
24.10.2025 Болехівська міська рада подала додаткові пояснення до грошових вимог вх.№17439/25.
28.10.2024 в судовому засіданні представник кредитора Болехівської міської ради підтримала заявлені грошові вимоги з врахуванням поданих пояснень.
Представник кредитора ДПС України в Івано-Франківській області не заперечив проти задоволення грошових вимог Болехівської міської ради.
Розглянувши заяву Болехівської міської ради про грошові вимоги до боржника, заслухавши представника кредитора, дослідивши матеріали заяви, суд зазначає таке.
Згідно з ч. 1 ст. 2 Кодексу України з процедур банкрутства провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України. Застосування положень Господарського процесуального кодексу України та інших законодавчих актів України здійснюється з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.
Відповідно до положень статті 1 Кодексу України з процедур банкрутства, грошовим зобов'язанням є зобов'язання боржника сплатити кредитору певну грошову суму відповідно до цивільно-правового правочину (договору) та на інших підставах, передбачених законодавством України.
Отже, законодавцем не обмежено перелік підстав, з яких виникають грошові зобов'язання боржника перед кредиторами. Такими підставами можуть бути укладені боржником договори (правочини), грошові зобов'язання зі сплати податків та зборів (обов'язкових платежів), страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування; зобов'язання, які виникають внаслідок неможливості виконання зобов'язань за договорами зберігання, підряду, найму (оренди), ренти, позики тощо та які мають бути виражені у грошових одиницях.
До грошових зобов'язань боржника законодавець також відносить будь-які виражені у грошовій формі зобов'язання, які виникають в силу інших підстав, передбачених законодавством, за винятком неустойки (штрафу, пені) та інших фінансових санкцій, визначених на дату подання заяви до господарського суду, а також зобов'язання, що виникли внаслідок заподіяння шкоди життю і здоров'ю громадян, зобов'язання з виплати авторської винагороди, зобов'язання перед засновниками (учасниками) боржника-юридичної особи, що виникли з такої участі (абзац 5 частини першої статті 1 КУзПБ).
Абзац 11 ст. 1 Кодексу України з процедур банкрутства визначає, що кредитор - юридична або фізична особа, а також контролюючий орган, уповноважений відповідно до Податкового кодексу України здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у межах своїх повноважень, та інші державні органи, які мають вимоги щодо грошових зобов'язань до боржника, а також адміністратор за випуском облігацій, який відповідно до Закону України "Про ринки капіталу та організовані товарні ринки" діє в інтересах власників облігацій, які мають підтверджені у встановленому порядку документами вимоги щодо грошових зобов'язань до боржника; забезпечені кредитори - кредитори, вимоги яких до боржника або іншої особи забезпечені заставою майна боржника; конкурсні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, що виникли до відкриття провадження у справі про банкрутство і виконання яких не забезпечено заставою майна боржника; поточні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, що виникли після відкриття провадження у справі про банкрутство.
Відповідно до ч. 4 ст. 45 Кодексу, для кредиторів, вимоги яких заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, усі дії, вчинені у судовому процесі, є обов'язковими так само, як вони є обов'язковими для кредиторів, вимоги яких були заявлені протягом встановленого строку. Вимоги кредиторів, заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, задовольняються в порядку черговості, встановленої цим Кодексом. Кредитори, вимоги яких заявлені після завершення строку, визначеного частиною першою цієї статті, є конкурсними, однак не мають права вирішального голосу на зборах та комітеті кредиторів.
Зі змісту ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства вбачається, що кредитор, звертаючись до господарського суду з відповідною заявою, самостійно визначає розмір своїх кредиторських вимог, підтверджує їх відповідними документами. До обов'язків суду при розгляді відповідних заяв входить саме перевірка їх обґрунтованості та наявності документів, що підтверджують відповідні вимоги.
Завданням господарського суду у попередньому засіданні є перевірка заявлених до боржника грошових вимог конкурсних кредиторів, які можуть підтверджуватися або первинними документами (угодами, накладними, рахунками, актами виконаних робіт тощо), що свідчать про цивільно-правові відносини сторін та підтверджують заборгованість боржника перед кредитором, або рішенням юрисдикційного органу, до компетенції якого віднесено вирішення такого спору (аналогічна правова позиція викладена у постановах Великої Палати Верховного Суду від 29.01.2019 р. у справі N 916/4644/15; Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду від 10.12.2019 р. у справі N 913/479/18).
Як вбачається з поданої заяви та встановив суд, ПрАТ "Шкіряник" зареєстроване як суб'єкт господарювання та перебуває на обліку в ГУ ДПС в Івано-Франківській області як платник податків, що покладає на нього обов'язок сплачувати у встановленому порядку і розмірі передбачені законодавством податки і збори.
Відповідно до положень ст. 67 Конституції України кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.
Станом на 18.07.2025 грошові вимоги Болехівської міської ради до ПрАТ "Шкіряник" з врахуванням письмових пояснень від 24.10.2025 вх.№17439/25 становлять 4 148 763 грн 96 коп., що складаються із:
1. Земельний податок - 4 145 855 грн 23 коп.
Згідно з Державним актом на право постійного користування серії ІФ-1901-1/00000 Болехівська міська рада надала у постійне користування Болехівському шкірзаводу 12,31 га землі згідно з планом користування, а саме:
- ділянка площею 4.63 га. проведена державна реєстрація права постійного користування:
- ділянка площею 7.16 га. проведена державна реєстрація права постійного користування;
- ділянка площею 0.20 га.
Відповідно до п. 3 наказу Регіонального відділення фонду Державного майна Укра-їни по Івано-Франківській області від 01.08.1994 №333 "Про затвердження плану приватизації і створення ВАТ" створене відкрите акціонерне товариство "Шкіряник" шляхом перетворення державного підприємства Болехівський шкірзавод.
Згідно з Державним актом на право постійного користування землею серії 1-ІФ № 002515 Болехівська міська рада надала у постійне користування ВАТ "Шкіряник" 1.1641 га землі згідно з планом користування для відведення очищених стічних вод. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки не проведена.
Згідно з Державним актом на право постійного користування землею серії І-ІФ № 002513 Болехівська міська рада надала у постійне користування ВАТ "Шкіряник" 1,4346 га землі згідно з планом користування для відведення очищених стічних вод. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки не проведена.
Згідно з Державним актом на право постійного користування землею серії 1-ІФ № 002512 Болехівська міська рада надала у постійне користування ВАТ "Шкіряник"1,6054 га землі згідно з планом користування для відведення очищених стічних вод. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки не проведена.
06.04.2011 відбулися Загальні зборах акціонерів Відкритого акціонерного товариства "Шкіряник" на яких прийняте рішення про зміну назви ВАТ "Шкіряник" та встановлене повне найменування Приватне акціонерне товариство "Шкіряник".
Згідно зі статтею 2 Земельного кодексу України земельні відносини - це суспільні відносини щодо володіння, користування і розпорядження землею. Суб'єктами земельних відносин є громадяни, юридичні особи, органи місцевого самоврядування та органи державної влади. Об'єктами земельних відносин є землі в межах території України, земельні ділянки та права на них, у тому числі на земельні частки (паї).
У статті 13 Конституції України передбачено, що земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України. природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією.
Відповідно до ст.80 Земельного кодексу України суб'єктами права на землі комунальної власності є територіальні громади, які реалізують це право безпосередньо або через органи місцевого самоврядування.
За змістом підп. 9.1.10 п. 9.1 ст.9 Податкового кодексу України ( далі - ПК України) плата за землю належить до загальнодержавних податків і зборів, яка в силу вимог підпункту 14.1.147 пункту 14.1 статті 14 цього ж Кодексу є податком і справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.
Використання землі в Україні є платним; об'єктом плати за землю є земельна ділянка; плата за землю справляється відповідно до закону (ст. 206 Земельного кодексу України).
Відповідно до п. 269.1 ст. 269 ПК України платниками податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі.
Останні ж, як визначає зміст підпункту 14.1.73 пункту 14.1. статті 14 цього Кодексу, - це особи, яким, зокрема, на праві постійного користування надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності. Згідно підпункту 271.1. статті 271 ПК України базою оподаткування є:
- нормативна грошова оцінка земельної ділянки з урахуванням коефіцієнта індексації. визначеного відповідно до порядку, встановленого цим розділом;
- площа земельної ділянки, нормативну грошову оцінку якої не проведено.
Згідно з п. 284.1. ст.284 ПК України органи місцевого самоврядування встановлюють ставки плати за землю та пільги щодо земельного податку, що сплачується на відповідній території.
Відповідно до рішенням Болехівської міської ради від 30.06.2021 № 01-10/21 "Про встановлення місцевих податків і зборів" на території Болехівської територіальної громади Калуського району Івано-Франківської області місцеві податки і збори, зокрема земельний податок згідно з додатком 3. Відповідно до якого встановлено ставку податку за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб'єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності), нормативну грошову оцінку яких проведено у розмірі 8%.
Згідно з витягом з Державного земельного кадастру №НВ-0001392852025 земельній ділянці площею 0.2000 га присвоєний кадастровий номер 2610200000:04:003:0113.
Відповідно до п. 289.3 ст. 289 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-УІ із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин. Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні. Київська та Севастопольська міські державні адміністрації не пізніше 15 січня поточного року забезпечують інформування центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, і власників землі та землекористувачів про щорічну індексацію нормативної грошової оцінки земель.
Відповідно до листа Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області від 10.07.2025 № 18-9-0.10-3358/0/2-25 нормативна грошова оцінка земельної ділянки площею 4,4361 га кадастровий номер 2610200000:01:001:0295 становить: 2022 рік-7034178,66 грн; 2023 рік - 8089305,46 грн; 2024 рік - 8501860,04 грн; 2025 рік - 9522083,24 грн.
Нормативна грошова оцінка земельної ділянки площею 7,1600 га кадастровий номер 2610200000:04:003:0114 становить: 2022 рік - 10448398,39 грн; 2023 рік - 12015658,15 грн; 2024 рік - 12628456,72 грн; 2025 рік - 14143871, 53 грн.
Нормативна грошова оцінка земельної ділянки площею 0,2000 га кадастровий номер 2610200000:04:003:0113 становить: 2022 рік-291854,70 грн; 2023 рік - 335632,91 грн; 2024 рік - 352750,19 грн; 2025 рік - 395080,21 грн.
Згідно з листом Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області від 03.02.2025 № 361 на земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких не проведено, розмір плати за землю встановлюється відповідно до ст.277, ст..288 Податкового кодексу України, п.18 та додатку 15 Методики (далі -Методика) нормативної грошової оцінки земельних ділянок , затвердженої постановою КМУ № 1147 від 3 листопада 2021р.
Таким чином, розмір несплаченого земельного податку ПрАТ "Шкіряник" згідно з розрахунком Болехівської міської ради становить 4 145 855 грн 23 .
2. Орендної плати за землю - 2908 грн 73 коп.
Згідно з рішенням Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2006 №834-24/2006 "Про затвердження висновку щодо відведення земельної ділянки ВАТ "Шкіряник", затверджений висновок щодо відведення ВАТ "Шкіряник" земельної ділянки площею 0,5 га сінокосів під облаштування господарського двору для компостування відходів від первинної обробки шкіри за межами населеного пункту м.Болехів за рахунок земель запасу Болехівської міської ради.
Відповідно до Розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 10.05.2006 № 276 "Про надання земельних ділянок ВАТ "Шкіряник" затверджений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки ВАТ "Шкіряник" земельної ділянки під облаштування господарського двору для компостування відходів від первинної обробки шкіри за рахунок земель запасу Болехівської міської ради.
06.06.2006 року Болехівська міська рада (Орендодавець) та ВАТ "Шкіряник" (Орендар) уклали договір оренди землі.
Згідно з п. 1 Договору Орендодавець надає, а Орендар приймає в строкове платне користування земельну ділянку для облаштування господарського двору для компостування відходів від первинної обробки шкіри (мездри), яка знаходиться за межами населеного пункту Болехівської міської ради в урочищі "Долішнє поле".
Відповідно до п 2 Договору в оренду надається земельна ділянка площею 0,5000 га.
Договір укладений на 25 років (п.8).
Орендна плата вноситься орендарем у формі та розмірі в грошовій формі, що складає 4,5 відсотків від суми грошової оцінки - 194,98 грн. що складає в місяць - 16.25 грн (п.9).
06.06. 2006 сторони уклали додаткову угоду № 0406225 до договору оренди , згідно якої п. 9 Договору виклали в такій редакції "Орендна плата вноситься Орендарем у грошовій формі щомісяця до 30 числа місяця, наступного за звітним на рахунок Орендодавця; місцбюджет, м.Болехів, рахунок 37114004054270, код ЄДРПО 04054270, в Управлінні державного казначейства у Івано-Франківській області , МФО 836014.
Строки внесення орендної плати не є сталими і змінюються згідно з Законом України "Про державний бюджет".
Розмір орендної плати:
- річна орендна плата за земельну ділянку встановлюється у розмірі % (5 відсотків) від її грошової оцінки - 216,65 грн в місяць -18.05 грн.
- грошова оцінка земельної ділянки , згідно з довідкою Болехівського міського управління (відділу) земельних ресурсів № 06091 від 26.05.2006 р. складає 4332,92 (чотири тисячі триста тридцять дві гривень) 92 коп.
Розмір грошової оцінки не є сталим і змінюється в зв 'язку з проведенням щорічної індексації та на підставі інших вимог діючого законодавства. У зв'язку з проведенням щорічної грошової оцінки земельної ділянки, розмір грошової оцінки земельної ділянки змінюватиметься без внесення змін та доповнень до цього договору".
Відповідно до ст. 1 Закону України "Про оренду землі" оренда землі - це засноване на договорі строкове платне володіння і користування земельною ділянкою, необхідною орендареві для проведення підприємницької та інших видів діяльності.
За змістом підпункту 9.1.10 пункту 9.1 статті 9 ПК України плата за землю належить до загальнодержавних податків і зборів, яка в силу вимог підпункту 14.1.147 пункту 14.1 статті 14 цього ж Кодексу є податком і справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.
Відповідно до пункту 269.1 статті 269 ПК України платниками податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі. Останні ж. як визначає зміст підпункту 14.1.73 пункту 14.1. статті 14 цього Кодексу - це особи, яким, зокрема, на умовах оренди надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності.
Орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності - це обов'язковий платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою (підпункт 14.1.136 пункту 14.1 статті 14 ПК України).
Розмір та умови внесення орендної плати встановлюються у договорі оренди між орендодавцем (власником) і орендарем, а підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки (пункт 288.1 статті 288 ПК України).
Орендна плата відповідно до ст. 21 Закону №161 - це платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою; розмір, форма і строки внесення орендної плати встановлюються за згодою сторін в договорі оренди, крім строків внесення орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, які встановлюються відповідно до Податкового кодексу України.
Згідно з пунктом 288.5 статті 288 ПК України розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу: а) не може бути меншою за розмір земельного податку:- для земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких проведено, - у розмірі не більше 3 відсотків їх нормативної грошової оцінки, для земель загального користування - не більше 1 відсотка їх нормативної грошової оцінки, для сільськогосподарських угідь - не менше 0.3 відсотка та не більше 1 відсотка їх нормативної грошової оцінки; - для земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких не проведено, - у розмірі не більше 5 відсотків нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області, для сільськогосподарських угідь - не менше 0.3 відсотка та не більше 5 відсотків нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі ; б) не може перевищувати 12 відсотків нормативної грошової оцінки.
Відповідно до рішення Болехівської міської ради від 30.05.2018 № 07-30/18 "Про внесення змін у рішення Болехівської міської ради від 24.05.2011 №31-07/11 "Положення про ставки, порядок визначення та сплати орендної плати за землі комунальної власності територіальної громади міста Болехова" встановлені ставки орендної плати за земельні ділянки, відповідно до якого встановлена ставка орендної плати за земельні ділянки, які не ввійшли до переліку у розмірі 9,0 відсотків.
Таким чином згідно з розрахунком Болехівської міської ради заборгованість ПрАТ "Шкіряник" з орендної плати за землю становить в сумі 2908 грн 73 коп.
Відповідно до ст.629 Цивільного кодексу України, договір є обов'язковим для виконання сторонами.
Приписами ст. 610 ЦК України визначено, що порушенням зобов'язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов'язання (неналежне виконання).
Відповідно до статей 73, 74 Господарського процесуального кодексу України доказами у справі є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність чи відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.
Зазначені вище норми процесуального закону спрямовані на реалізацію статті 13 Господарського процесуального кодексу України. Згідно з положеннями цієї статті судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності сторін.
Суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об'єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також вірогідність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності (ст.86 ГПК України).
За наведених обставин та правових норм, суд перевірив розрахунки кредитора та встановив, що грошові вимоги Болехівської міської ради, до боржника Приватного акціонерного товариства "Шкіряник" в сумі 4 148 763 грн 96 коп. є обґрунтованими, підтвердженими належними та допустимими доказами та підлягають визнанню.
Щодо грошових вимог Болехівської міської ради в сумі 1 231 451 грн 67 коп. заборгованості із земельного податку, суд дійшов висновку про їх відхилення, оскільки такі вимоги заявлені ДПС України в Івано-Франківській області у цій справі та визнані судом відповідно до ухвали від 13.10.2025.
Крім того, Болехівська міська рада за подання заяви про грошові вимоги кредитора до боржника сплатила судовий збір в сумі 6056 грн 00 коп. згідно платіжної інструкції № 34 від 10 липня 2025 року, який також підлягає визнанню.
Черговість задоволення вимог кредиторів визначена статтею 64 Кодексу України з процедур банкрутства.
Згідно з абз. 5 п. 1 ч. 1 зазначеної вище норми, у першу чергу задовольняються: витрати, пов'язані з провадженням у справі про банкрутство в господарському суді.
Вимоги щодо сплати податків і зборів (обов"язкових платежів) задовольняються у третю чергу ( абз.1 ч.3 ст.64 Кодексу України з процедур банкрутства).
Таким чином грошові вимоги Болехівської міської ради в сумі 4 148 763 грн 96 коп., належать до третьої черги задоволення вимог кредиторів, грошові вимоги в сумі 6056 витрат на оплату судового збору - до першої черги задоволення вимог кредиторів. Вказані вимоги кредитора є конкурсними, але без права вирішального голосу на зборах та комітеті кредиторів.
Керуючись ст. 1, 2, 60, 64 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд
частково задовольнити заяву Болехівської міської ради про грошові вимоги до ПрАТ "Шкіряник" (вх. №6320/25/25 від 18.07.2025).
Визнати грошові вимоги Болехівської міської ради, 77202, пл.Івана Франка,12, м.Болехів, Калуський район, Івано - Франківська область ( код 04054270) до Приватного акціонерного товариства "Шкіряник" (77202, вул.Петрушевича,29, м.Болехів, Калуського району, Івано-Франківської області, ідентифікаційний код юридичної особи: 22173327) в сумі 4 148 763 (чотири мільйони сто сорок вісім тисяч сімсот шістдесят три) грн 96 коп., які належать до третьої черги задоволення вимог кредиторів та 6056 (шість тисяч п'ятдесят шість) грн 00 коп. витрат на оплату судового збору - до першої черги задоволення вимог кредиторів.
Вказані вимоги кредитора є конкурсними, але без права вирішального голосу на зборах та комітеті кредиторів.
Відхилити грошові вимоги Болехівської міської ради, 77202, пл.Івана Франка,12, м.Болехів, Калуський район, Івано - Франківська область (код 04054270) до Приватного акціонерного товариства "Шкіряник" (77202, вул.Петрушевича,29, м.Болехів, Калуського району, Івано-Франківської області, ідентифікаційний код юридичної особи: 22173327) в сумі 1 231 451 (один мільйон двісті тридцять одна тисяча чотириста п"ятдесят одна) грн 67 коп.
Ця ухвала суду є підставою для внесення відомостей про кредитора Болехівську міську раду до реєстру вимог кредиторів Приватного акціонерного товариства "Шкіряник".
Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття та може бути оскаржена до Західного апеляційного господарського суду в порядку та строки передбачені ст. 256, 257 Господарського процесуального кодексу України, ст. 9 Кодексу України з процедур банкрутства.
Дата підписання: 04.11.2025
Суддя Т.В. Максимів