31 жовтня 2025 року м. Чернігів
Унікальний номер справи № 759/15788/25
Апеляційне провадження № 22-ц/4823/1713/25
Чернігівський апеляційний суд у складі суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючого - судді - Онищенко О.І.
суддів: Мамонової О.Є., Шарапової О.Л.,
розглянувши питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Юніт Капітал» на рішення Бахмацького районного суду Чернігівської області від 22 вересня 2025 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Юніт Капітал» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,
Не погоджуючись з рішенням Бахмацького районного суду Чернігівської області від 22 вересня 2025 року, Товариство з обмеженою відповідальністю «Юніт Капітал» подало 26 вересня 2025 року через систему «Електронний суд» апеляційну скаргу до суду апеляційної інстанції.
На запит Чернігівського апеляційного суду від 29 вересня 2025 року справа надійшла з Бахмацького районного суду Чернігівської області 06 жовтня 2025 року.
Апеляційна скарга ухвалою Чернігівського апеляційного суду від 10 жовтня 2025 була залишена без руху. В наданий судом строк недоліки скаржником усунуто в повному обсязі.
На виконання вимог ч.7 ст. 43 ЦПК України заявником надано докази надсилання апеляційної скарги іншим учасникам справи.
Апеляційна скарга подана з дотриманням строку на апеляційне оскарження, за формою і змістом вона відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України, а тому наявні підстави для відкриття апеляційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст. 359, 360, 361, 368 ЦПК України,
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Юніт Капітал» на рішення Бахмацького районного суду Чернігівської області від 22 вересня 2025 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Юніт Капітал» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.
Надіслати Товариству з обмеженою відповідальністю «Юніт капітал», ОСОБА_1 копію ухвали про відкриття апеляційного провадження.
Роз'яснити ОСОБА_1 право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом п'яти днів із дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі з поданням доказів надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
Роз'яснити учасникам справи, які відповідно до частини шостої статті 14 ЦПК України зобов'язані зареєструвати електронний кабінет, але не зареєстрували його, що вони мають обов'язок зареєструвати свій електронний кабінет та можливість ознайомитися із копією апеляційної скарги та доданих документів, що подані у цій справі, виключно через Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему або її окрему підсистему (модуль), що забезпечує обмін документами.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями і оскарженню у касаційному порядку не підлягає.
Головуюча О.І. Онищенко
Судді: О.Є. Мамонова
О.Л. Шарапова