30 жовтня 2025 року м. Дніпросправа № 160/31734/24
Третій апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:
судді-доповідача: Шальєвої В.А.
суддів: Іванова С.М., Чередниченка В.Є.,
розглянувши в порядку письмового провадження в місті Дніпрі клопотання представника фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 адвоката Кропивницької Уляни Миколаївни та представника Головного управління ДПС у Київській області Мостового Владислава Романовича про проведення в режимі відеоконференції судового засідання в адміністративній справі № 160/31734/24 за позовом фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 до Головного управління ДПС у Дніпропетровській області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача, - Головне управління ДПС у Київській області, про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, -
У провадженні Третього апеляційного адміністративного суду знаходиться адміністративна справа № 160/31734/24 за позовом фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 до Головного управління ДПС у Дніпропетровській області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача, - Головне управління ДПС у Київській області, про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення.
Справу призначено до розгляду у судовому засіданні на 11:30 05.11.2025.
До суду надійшли клопотання представника фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 адвоката Кропивницької Уляни Миколаївни та представника Головного управління ДПС у Київській області Мостового Владислава Романовича про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Ознайомившись з вищезазначеними клопотаннями, колегія суддів, ураховуючи, що в суді апеляційної інстанції наявна технічна можливість забезпечення проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням учасниками справи власних технічних засобів, вважає за можливе, відповідно до статті 195 КАС України, призначити проведення судового засідання в адміністративній справі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням учасниками справи власних технічних засобів відповідно до Положення про порядок функціонування окремих підсистем Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 17.08.2021 №1845/0/15-21.
Керуючись статтями 195, 223, 321 КАС України, суд, -
Клопотання представника фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 адвоката Кропивницької Уляни Миколаївни та представника Головного управління ДПС у Київській області Мостового Владислава Романовича про проведення в режимі відеоконференції судового засідання в адміністративній справі № 160/31734/24 - задовольнити.
Забезпечити проведення судового засідання в адміністративній справі № 160/31734/24 в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням учасниками справи власних технічних засобів.
Відповідно до частини п'ятої статті 195 КАС України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку, тощо, несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач В.А. Шальєва
суддя С.М. Іванов
суддя В.Є. Чередниченко