Ухвала від 30.10.2025 по справі 728/2246/25

Єдиний унікальний номер 728/2246/25

Номер провадження 2/728/804/25

УХВАЛА

30 жовтня 2025 року Бахмацький районний суд Чернігівської області у складі:

головуючої судді Глушко О.І.

при секретарі Коваленко В.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Бахмачі в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Українські фінансові операції» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,-

ВСТАНОВИВ:

27.08.2025 року ТОВ «Українські фінансові операції» звернулося до суду з вказаним позовом.

Ухвалою суду від 28.08.2025 року відкрито провадження у справі з визначенням її розгляду за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін та призначено судове засідання на 02.10.2025 року, яке відкладено на 30.10.2025 року для витребування з Бахмацького відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Ніжинському районі Чернігівської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції копії актового запису про смерть ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ), ІНФОРМАЦІЯ_1 .

В судове засідання представник позивача не з'явився. У наданій заяві просив розглядати справу за їх відсутності, не заперечував проти ухвалення заочного рішення.

Відповідач ОСОБА_1 в судове засідання не з'явився. Відповідно актового запису про смерть за № 132, наданого Бахмацьким відділом ДРАЦС у Ніжинському районі Чернігівської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, ОСОБА_1 помер ІНФОРМАЦІЯ_2 .

В зв'язку з неявкою в судове засідання осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового процесу з допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося згідно з ч. 2 ст. 247 ЦПК України.

Враховуючи вищевикладене, провадження у справі слід закрити в зв'язку зі смертю фізичної особи, яка була стороною у справі, на підставі п. 7 ч. 1 ст. 255 ЦПК України.

Керуючись ч.2 ст. 247, п. 7 ч. 1 ст. 255 ЦПК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Закрити провадження у цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Українські фінансові операції» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором на підставі п. 7 ч. 1 ст. 255 ЦПК України, в зв'язку зі смертю фізичної особи, яка була однією зі сторін у справі.

Ухвала набирає законної сили відповідно до положень ст. 261 ЦПК України та може бути оскаржена до Чернігівського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Якщо в судовому засіданні було оголошено тільки вступну і резолютивну частини судового рішення, або у разі розгляду справи без повідомлення учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвалу суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Повний текст ухвали складено 30.10.2025 року.

Суддя О.І. Глушко

Попередній документ
131397193
Наступний документ
131397195
Інформація про рішення:
№ рішення: 131397194
№ справи: 728/2246/25
Дата рішення: 30.10.2025
Дата публікації: 03.11.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Бахмацький районний суд Чернігівської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (30.10.2025)
Результат розгляду: закрито провадження
Дата надходження: 27.08.2025
Предмет позову: про стягнення заборгованості за кредитним договором
Розклад засідань:
02.10.2025 09:30 Бахмацький районний суд Чернігівської області
30.10.2025 12:00 Бахмацький районний суд Чернігівської області