Ухвала від 29.10.2025 по справі 127/33927/25

Справа 127/33927/25

Провадження 1-кс/127/13226/25

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29 жовтня 2025 року м. Вінниця

Вінницький міський суд Вінницької області в складі:

слідчого судді ОСОБА_1 ,

за участі:

секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,

прокурора ОСОБА_3 ,

підозрюваного ОСОБА_4 ,

захисника ОСОБА_5 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні, в залі суду клопотання старшого слідчого в ОВС слідчого відділу ІНФОРМАЦІЯ_8 підполковника юстиції ОСОБА_6 , про продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні № 12025020000000448 внесеному до ЄРДР 04.03.2025, за підозрою ОСОБА_4 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 114-1, ч. 3 ст. 332 КК України, за фіксації судового розгляду технічними засобами,

ВСТАНОВИВ:

До Вінницького міського суду Вінницької області надійшло клопотання старшого слідчого в ОВС слідчого відділу ІНФОРМАЦІЯ_8 підполковника юстиції ОСОБА_6 , про продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні № 12025020000000448 внесеному до ЄРДР 04.03.2025, за підозрою ОСОБА_4 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 114-1, ч. 3 ст. 332 КК України.

Клопотання мотивовано тим, що слідчим відділом ІНФОРМАЦІЯ_8 проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за № 12025020000000448 внесеному до ЄРДР 04.03.2025, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 114-1, ч. 2 ст. 332, ч. 3 ст. 332 КК України, в ході розслідування якого виникла необхідність у продовженні строку досудового розслідування.

В ході розгляду, з матеріалів клопотання встановлено, що 15.10.2025 Вінницькою обласною прокуратурою матеріали зазначеного кримінального провадження об'єднано із матеріалами кримінального провадження № 12025020000000227 від 03.09.2025 та визначено підслідність за слідчим відділом ІНФОРМАЦІЯ_8.

Досудовим розслідуванням установлено, що ОСОБА_4 у невстановлений слідством час та дату, вступив у змову з невстановленими особами, що організували незаконне переправлення громадян України через державний кордон України на територію Республіки Молдова, згідно якої сприяв їх діям шляхом надання засобів, а саме надання автомобіля для перевезення осіб, які виявили бажання незаконно перетнути кордон.

Так, протягом червня-серпня 2025 року, точної дати та часу досудовим розслідуванням не встановлено, ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 та ОСОБА_10 , спілкуючись через месенджер «Telegram» із невстановленими слідством особами, профіль яких ОСОБА_14 « ОСОБА_14 » та « ОСОБА_15 » ОСОБА_11 висловили пропозицію організувати незаконне переправлення вказаних осіб через державний кордон України на територію Республіки Молдова поза пунктами пропуску за грошову винагороду, на що останні погодилися.

Будучи обізнаними зі способами та порядком здійснення охорони державного кордону представниками служб охорони державного кордону України та Республіки Молдова, місць дислокації їх мобільних підрозділів та розташування прикордонних нарядів, невідомі особи, діючи за попередньою змовою із ОСОБА_4 , узгодили із ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 та ОСОБА_10 , час та місце незаконного переправлення та те, що 02.09.2025 їх доправлять до державного кордону України та вони у пішому порядку перейдуть на територію Республіки Молдова поза пунктом пропуску.

Напередодні, за вказівкою невстановлених осіб, профіль яких підписаний ОСОБА_14« ОСОБА_14 » ОСОБА_7 перерахував на наданий йому невстановленими слідством особами криптогаманець грошові кошти в сумі 8000 доларів США, а також ОСОБА_8 перерахував на наданий йому криптогаманець кошти в сумі 7500 доларів США. Крім того ОСОБА_9 за домовленістю із невстановленими особами мав перерахувати кошти на криптогамень після перетину кордону, а за ОСОБА_10 були заплачені кошти невстанеовленими слідством членами його родини, що перебувають за кордоном та сума перерахованих коштів також не встановлена. Після цього кожен із них окремо за вказівкою невстановлених осіб із місць свого проживання направилися в м. Одеса. Перебуваючи в м.Одеса вони заселилися в різні житлові будинки, що здаються щодобово, та очікували на подальші вказівки. Під час перебування в у житлових будинках 02.09.2025 із ними на зв'язок вийшла особа, профіль якої підписаний « ОСОБА_12 » ОСОБА_11 та повідомив вказаних вище осіб про те, що 02.09.2025 близько 15:00 години, їм потрібно буде прибути на місце, вказане у геолокації, яку поширив у застосунок «Телеграм» « ОСОБА_12 » ОСОБА_11 . В подальшому даний автомобіль доставить їх до кордону України з Республікою Молдова. По прибуттю на вказане у геолокації місце ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 та ОСОБА_10 побачили автомобіль «DACIA» світлого кольору, який мав доставити їх до кордону України з Молдовою.

Близько 18 години 02.09.2025 вказані особи прибули до м. Бершадь Вінницької області та зупинилися поблизу АЗС « ІНФОРМАЦІЯ_3 », де невстановлений слідством чоловік, що був водієм автомобіля «DACIA» вказав особам пересісти у інше авто, що було неподалік. При цьому перед висадкою із данного автомобіля ОСОБА_7 , ОСОБА_8 та ОСОБА_9 заплатили водієві кожен по 100 доларів США. ОСОБА_10 за домовленістю із організатором перетину кордону коштів водієві не платив.

02.09.2025 близько 18 години, ОСОБА_4 , дотримуючись заздалегідь визначеного із невстановленими особами плану, згідно якого його дії полягали у наданні транспортного засобу для перевезення осіб до кордону із Республікою Молдова та за їх вказівками, із пасажирами ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 та ОСОБА_10 розпочав рух по маршруту у напрямку до кордону із Республікою Молдова (Придністровської Молдавської Республіки), де мав здійснити висадку даних осіб неподалік від державного кордону України. При цьому при здійсненні перевезення даних осіб, підчас руху, він повідомив особам, що мали намір незаконно перетнути державний кордон України про те, що у разі зупинки їх транспортного засобу працівниками правоохоронних органів потрібно говорити, що він їх везе із с. Ольгопіль Гайсинського району Вінницької області до залізничної станції, а також вказав на необхідність розрахунку за перевезення у сумі 1000 гривень. При цьому водій автомобіля «Skoda Rapid» ОСОБА_13 , що являється товаришем ОСОБА_4 теж вирушив у напрямку кордону та рухався попереду них на прохання ОСОБА_4 з метою виявлення мобільних постів працівників правоохоронних органів.

Однак, ОСОБА_4 не зумів довезти вказаних осіб до місця призначення, так як рухаючись по автодорозі через с. Козлівка Тульчинського району Вінницької області у напрямку прикордонної смуги їх 02.09.2025 близько 22 години було зупинено працівниками Державної прикордонної служби .

Таким чином, ОСОБА_4 підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України, тобто в сприяння у незаконному переправленні осіб через державний кордон України наданням засобів, вчиненому щодо кількох осіб та за попередньою змовою групою осіб, з корисливих мотивів.

Крім того встановлено, що положеннями ст. 1 Закону України «Про оборону України» визначено, що особливий період це період, що настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій. Воєнний стан це особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності та передбачає надання відповідним органам державної влади, військовому командуванню та органам місцевого самоврядування повноважень, необхідних для відвернення загрози та забезпечення національної безпеки, а також тимчасове, зумовлене загрозою, обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина та прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень. Військове формування це створена відповідно до законодавства України сукупність військових з'єднань і частин та органів управління ними, які комплектуються військовослужбовцями і призначені для оборони України, захисту її суверенітету, державної незалежності і національних інтересів, територіальної цілісності і недоторканності у разі збройної агресії, збройного конфлікту чи загрози нападу шляхом безпосереднього ведення воєнних (бойових) дій.

Відповідно до ст. 1 Закону України «Про Збройні Сили України», Збройні Сили України це військове формування, на яке відповідно до Конституції України покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності. Збройні Сили України забезпечують стримування збройної агресії проти України та відсіч їй, охорону повітряного простору держави та підводного простору у межах територіального моря України у випадках, визначених законом, беруть участь у заходах, спрямованих на боротьбу з тероризмом. З'єднання, військові частини і підрозділи Збройних Сил України відповідно до закону можуть залучатися до здійснення заходів правового режиму воєнного і надзвичайного стану, безпеки та захисту критичної інфраструктури, здійснення заходів щодо поводження з військовополоненими в особливий період, заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації у Донецькій та Луганській областях, організації та підтримання дій руху опору, проведення військових інформаційно-психологічних операцій, боротьби з тероризмом і піратством, заходів щодо здійснення захисту життя, здоров'я громадян та об'єктів (майна) державної власності за межами України, забезпечення їх безпеки та евакуації (повернення), посилення охорони державного кордону, захисту суверенних прав України в її виключній (морській) економічній зоні та на континентальному шельфі та їх правового оформлення, забезпечення безпеки національного морського судноплавства України у відкритому морі чи в будь-якому місці поза межами юрисдикції будь-якої держави, заходів щодо запобігання розповсюдженню зброї масового ураження, протидії незаконним перевезенням зброї і наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів у відкритому морі, ліквідації надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру, кризових ситуацій, надання військової допомоги іншим державам, а також брати участь у міжнародному військовому співробітництві, міжнародних антитерористичних, антипіратських та інших міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки на підставі міжнародних договорів України та в порядку і на умовах, визначених законодавством України.

Згідно з приписами ст. 4 Закону України «Про оборону України», у разі збройної агресії проти України або загрози нападу на Україну Президент України приймає рішення про загальну або часткову мобілізацію, введення воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях, застосування Збройних Сил України, інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, подає його Верховній Раді України на схвалення чи затвердження, а також вносить до Верховної Ради України подання про оголошення стану війни. Органи державної влади та органи військового управління, не чекаючи оголошення стану війни, вживають заходів для відсічі агресії. На підставі відповідного рішення Президента України Збройні Сили України разом з іншими військовими формуваннями розпочинають воєнні дії, у тому числі проведення спеціальних операцій (розвідувальних, інформаційно-психологічних тощо) у кіберпросторі. З моменту оголошення стану війни чи фактичного початку воєнних дій настає воєнний час, який закінчується у день і час припинення стану війни.

У зв'язку зі збройною агресією російської федерації проти України Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», який затверджено Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», з 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року в Україні введено воєнний стан, який діє і дотепер.

Так, ОСОБА_4 , за попередньою змовою із невстановленими слідством особами, організували незаконне переправлення через державний кордон України на територію Республіки Молдова громадян України, що виявили бажання ухилитися від захисту Держави Україна від збройної агресії Російської Федерації, при цьому діючи з корисливих мотивів, з метою особистого збагачення, діючи з умислом, спрямованим на перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період, розмістили в соціальних мережах інформацію про надання послуг у здійсненні переправлення через державний кордон на територію Республіки Молдова чим повідомили ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 та ОСОБА_10 , про свої можливості в допомозі діючим військовослужбовцям та цивільним особам в ухиленні від проходження військової служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях шляхом допомоги у перетині кордону, чим звільняли таких осіб від проходження військової служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях.

Продовжуючи реалізовувати свій злочинний намір, за вказівкою невстановлених осіб, профіль яких підписаний ОСОБА_14« ОСОБА_14 » ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 та ОСОБА_10 із місць свого проживання направилися в м. Одеса. Перебуваючи в м. Одеса вони заселилися в різні житлові будинки, що здаються щодобово, та очікували на подальші вказівки. Під час перебування в у житлових будинках 02.09.2025 із ними на зв'язок вийшла особа, профіль якої підписаний « ОСОБА_12 » ОСОБА_11 та повідомив вказаних вище осіб про те, що 02.09.2025 близько 15:00 години, їм потрібно буде прибути на місце, вказане у геолокації, яку поширив у за стосунок «Телеграм» « ОСОБА_12 » ОСОБА_11 . В подальшому даний автомобіль доставить їх до кордону України з Республікою Молдова. По прибуттю на вказане у геолокації місце ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 та ОСОБА_10 побачили автомобіль «DACIA» світлого кольору, який мав доставити їх до кордону України з Молдовою.

Близько 18 години 02.09.2025 вказані особи прибули до м. Бершадь Вінницької області та зупинилися поблизу АЗС « ОККО » , де невстановлений чоловік, що був водієм автомобіля «DACIA» вказав особам пересісти у інше авто, що було неподалік.

02.09.2025 близько 18 години ОСОБА_4 , дотримуючись заздалегідь визначеного із невстановленими особами плану, згідно якого його дії полягали у наданні транспортного засобу для перевезення осіб до кордону із Республікою Молдова та за їх вказівками, розуміючи, що пасажири ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 та ОСОБА_10 є особами призивного віку та рухаються до кордону України з метою покинути Державу Україну та ухилитися від служби в Збройних силах України, розпочав рух по маршруту у напрямку до кордону із Республікою Молдова (Придністровської Молдавської Республіки), де мав здійснити висадку даних осіб неподалік від державного кордону України. При цьому водій автомобіля «Skoda Rapid» ОСОБА_13 , що являється товаришем ОСОБА_4 за його проханням рухався у напрямку кордону попереду них з метою виявлення мобільних постів працівників правоохоронних органів.

Однак, ОСОБА_4 не зумів довезти вказаних осіб до місця призначення, так як рухаючись по автодорозі сполученням Т-02-25 с-ще Піщанка - с. Болган Тульчинського району Вінницької області у напрямку прикордонної смуги їх 02.09.2025 близько 22:00 години було затримано працівниками Державної прикордонної служби .

Тобто своїми діями ОСОБА_4 вчинив дії спрямовані на перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період шляхом здійснення заходів для переправлення осіб призивного віку через державний кордон України з метою ухилення від подальшого проходження служби.

Таким чином, ОСОБА_4 підозрюється у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 114-1 КК України.

Так, 03.09.2025 під час проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні №12025020000000227 від 03.09.2025 громадянину України ОСОБА_4 , у відповідності до вимог КПК України, повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 114-1 та ч. 3 ст. 332 КК України.

Наявність обґрунтованої підозри ОСОБА_4 повністю підтверджується зібраними у кримінальному провадженню доказами, а саме: протоколами допитів свідків: ОСОБА_10 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 ; протоколами складеними за результатами проведення НС(Р)Д; протоколом огляду місця події від 02.09.2025; іншими матеріалами кримінального провадження у їх сукупності.

Водночас закінчити досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні в строк, який спливає 03.11.2025 неможливо внаслідок складності цього кримінального провадження, що зумовлено обсягом та специфікою слідчих та процесуальних дій, необхідних для здійснення досудового розслідування та прийняття процесуальних рішень з метою всебічного, повного і неупередженого дослідження всіх обставин кримінального провадження.

Зокрема, на даний час у кримінальному провадженні необхідно виконати наступні слідчі та процесуальні дії, проведення та завершення яких потребує додаткового часу:

- провести тимчасовий доступ до документів, що зберігаються в операторів стільникового зв'язку ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_5 », ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » та з метою встановлення обставин вчинених кримінальних правопорушень, що підлягають доказуванню;

- доручити співробітникам ІНФОРМАЦІЯ_8 проведення аналізу інформації отриманої від операторів стільникового зв'язку ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_5 », ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_6 »;

- здійснити розсекречення матеріалів, які стали підставою для проведення НСР(Д);

- отримати з Вінницького апеляційного суду розсекречені ухвали, якими надався дозвіл на проведення НС(Р)Д;

- здійснити огляд вилучених мобільних терміналів під час проведення огляду місця події 02.09.2025;

- призначити комп'ютерно-технічну експертизу вилучених мобільних терміналів;

- провести інші слідчі (розшукові) та процесуальні дії, в яких виникне необхідність під час здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні;

- повідомити сторони захисту про завершення досудового розслідування та надання доступу до матеріалів досудового розслідування, отримати про це належне підтвердження від сторони захисту;

- завершити досудове розслідування та в порядку ст. 290 КПК України відкрити матеріали кримінального провадження стороні захисту та надати їй достатній час для ознайомлення з ними.

- скласти обвинувальний акт та реєстр матеріалів досудового розслідування.

Виконати перераховані процесуальні дії у двомісячний термін не представляється за можливе, у зв'язку з існуванням об'єктивних причин, а саме особливої складності даного кримінального провадження, яка полягає у великій кількості слідчих (розшукових) та процесуальних дій, завершення частини яких потребує додаткового часу.

Здійснення вказаних процесуальних дій під час досудового розслідування має суттєве значення для всебічного, повного та неупередженого дослідження всіх обставин вчинених підозрюваним кримінальних правопорушень та об'єктивного судового розгляду, дотримання основних засад кримінального провадження, зокрема верховенства права, законності, презумпції невинуватості та забезпечення доведеності вини тощо. Результати зазначених слідчих (розшукових) та процесуальних дій будуть використані як докази під час судового розгляду даного кримінального провадження.

Саме після виконання вищевказаних слідчих, процесуальних дій та надання оцінки їх результатам буде можливо визначитись з остаточною кваліфікацією інкримінованих кримінальних правопорушень, скласти обвинувальний акт та реєстр матеріалів досудового розслідування, а також виконати вимоги ст. 290 КПК України.

Згідно з ч. 3 ст. 28 КПК України критеріями для визначення розумності строків кримінального провадження, зокрема, є складність кримінального провадження, обсяг та специфіка процесуальних дій, необхідних для здійснення досудового розслідування.

Згідно із положеннями ч. 1 ст. 295-1 КПК України, у випадках, передбачених статтею 294 КПК України, продовження строку досудового розслідування здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, постановленої за відповідним клопотанням прокурора або слідчого.

Відповідно до ч. 4 ст. 294 КПК України строк досудового розслідування злочину може бути продовжений до трьох місяців, якщо його неможливо закінчити внаслідок складності провадження, до шести місяців - внаслідок особливої складності провадження, до дванадцяти місяців - внаслідок виняткової складності провадження.

Враховуючи зазначене, строк у даному кримінальному провадженні доцільно продовжити до 4 місяців, який є найкоротшим достатнім для потреби слідства та необхідним для проведення та завершення процесуальних та слідчих (розшукових) дій, результати яких будуть використані у кримінальному провадженні та відкриті стороні захисту у порядку ст. 290 КПК України, щоб суд допустив відомості, що містяться в них, як докази.

На підставі викладеного, досудове розслідування цього кримінального провадження неможливо закінчити у строк до 03.09.2025, у зв'язку з особливою складністю даного кримінального провадження, обумовленою необхідністю проведення комплексу слідчих (розшукових) та процесуальних дій, неможливістю проведення необхідних процесуальних дій раніше, беручи до уваги тяжкість злочину проти національної безпеки України та вчинення його в умовах воєнного стану, а тому слідчий просив слідчого суддю клопотання задовольнити.

Прокурор в судовому засіданні клопотання підтримав за обставин викладений у ньому та просив слідчого суддю продовжити строк досудового розслідування по кримінальному провадженню до чотирьох місяців, тобто до 03.01.2026, оскільки виконати слідчі дії у встановлений строк не представляється за можливе.

Підозрюваний ОСОБА_4 та його захисник ОСОБА_5 в судовому засіданні не заперечили проти задоволення клопотання слідчого.

Слідчий суддя, заслухавши учасників судового розгляду, дослідивши та проаналізувавши матеріали клопотання, дійшов наступного висновку.

Відповідно до ч. 4 ст. 107 КПК України фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження під час розгляду питань слідчим суддею, крім вирішення питання про проведення негласних слідчих (розшукових) дій, та в суді під час судового провадження є обов'язковим. У разі неприбуття в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, чи в разі, якщо відповідно до положень цього Кодексу судове провадження здійснюється судом за відсутності осіб, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснюється.

Враховуючи наведене, судовий розгляд клопотання здійснювався за фіксації судового процесу технічними засобами.

Відповідно до ч. 1 ст. 295-1 КПК України продовження строку досудового розслідування кримінального правопорушення, у випадку, визначеному пунктом 1 частини третьої статті 294 цього Кодексу, здійснюється за клопотанням слідчого або прокурора, який здійснює нагляд за додержанням законів під час проведення цього досудового розслідування.

Згідно ч. 1 ст. 294 КПК України якщо досудове розслідування злочину або кримінального проступку до моменту повідомлення особі про підозру неможливо закінчити у строк, зазначений в абзаці другому частини першої статті 219 цього Кодексу, вказаний строк може бути неодноразово продовжений слідчим суддею за клопотанням прокурора або слідчого, погодженого з прокурором, на строк, встановлений пунктами 1-3 частини другої статті 219 цього Кодексу.

На даний час завершити досудове розслідування не представляється можливим, оскільки органу досудового розслідування необхідно провести ряд слідчих та процесуальних дій, які є необхідними для повного, всебічного та об'єктивного розслідування кримінального правопорушення.

Крім того, слідчим було доведено те, що вказані дії не могли бути виконанні в строк передбачений ст. 219 КПК України, оскільки органами досудового розслідування станом на час звернення до суду не проведено усіх слідчих дій без проведення яких неможливо належним чином дослідити обставини кримінального правопорушення, надати належну кваліфікацію, дослідити наявні всі докази у їх сукупності та надати їм відповідну правову оцінку.

З огляду на викладене, враховуючи ступінь тяжкості та складності злочину, слідчий суддя вважає за доцільне клопотання задовольнити та продовжити строк досудового розслідування по кримінальному провадженні.

На підставі наведеного, керуючись ст. 294, 295 - 1, 309, 369, 370, 372 КПК України, слідчий суддя,

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання старшого слідчого в ОВС слідчого відділу ІНФОРМАЦІЯ_8 підполковника юстиції ОСОБА_6 - задовольнити.

Продовжити строк досудового розслідування по кримінальному провадженні № 12025020000000448 внесеному до ЄРДР 04.03.2025, за підозрою ОСОБА_4 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 114-1, ч. 3 ст. 332 КК України, до 4 (чотирьох) місяців, тобто до 03.01.2026.

Ухвала слідчого судді є остаточною та оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя