"29" жовтня 2025 р. Справа № 363/2091/25
29 жовтня 2025 року м. Вишгород
Суддя Вишгородського районного суду Київської області Баличева М.Б., за участю секретаря судового засідання Гриб І.І., розглянувши заяву представника позивача - Шумей Т.К. про проведення судового засідання у режимі відеоконференції по цивільній справі за позовом Бучанської міської ради до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договором оренди,-
В провадженні Вишгородського районного суду Київської області перебуває вищевказана цивільна справа.
29.10.2025 року представник позивача - Шумей Т.К. через систему «Електронний суд» звернулась до суду із заявою про участь у судових засіданнях у режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів.
Відповідно до ч. 1, 2 ст. 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
З огляду на те, що судове засідання по вказаній цивільній справі призначено на 31.10.2025 року, а заява представника позивача про проведення судового засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду надійшла 29.10.2025 року, тобто в порушення вимог ч. 2 ст. 212 ЦПК України, суд вважає за необхідне відмовити у задоволенні заяви.
Керуючись ст. ст. 212, 353 ЦПК України, суд,-
У задоволенні заяви представника позивача - Шумей Т.К. про проведення судового засідання у режимі відеоконференції по цивільній справі за позовом Бучанської міської ради до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договором оренди - відмовити.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя М.Б. Баличева