Номер провадження: 22-ц/813/8126/25
Справа № 522/10796/25
Головуючий у першій інстанції Домусчі Л. В.
Доповідач Сегеда С. М.
про залишення апеляційної скарги без руху
29.10.2025 року м. Одеса
Суддя судової палати з розгляду цивільних справ Одеського апеляційного суду Сегеда С.М., перевіривши матеріали за апеляційною скаргою ОСОБА_1 , в інтересах якого діє адвокат Олійник Олександр Олександрович, на заочне рішення Приморського районного суду м. Одеси від 17 вересня 2025 року по справі за позовом ОСОБА_1 до Державного підприємства «Шахтоуправління «Південнодонбаське № 1» про припинення трудових відносин,
встановив:
17 вересня 2025 року Приморський районний суд м. Одеси ухвалив у зазначеній справі судове рішення, на яке ОСОБА_1 , в інтересах якого діє адвокат Олійник О.О., подав апеляційну скаргубезпосередньо до суду апеляційної інстанції в порядку ст. 355 ЦПК України.
Однак, апеляційна скарга підлягає залишенню без руху з наступних підстав.
Оскільки, апеляційна скарга ОСОБА_1 , в інтересах якого діє адвокат Олійник О.О., надійшла до суду апеляційної інстанції без матеріалів справи, тому надані суду відомості не є достатніми для перевірки апеляційної скарги відповідно до вимог ст. 356 ЦПК України, що може бути з'ясовано після отримання матеріалів цивільної справи.
Керуючись ст. 357 ЦПК України, суд
ухвалив:
Витребувати з Приморського районного суду м. Одесиматеріали цивільної справи №522/10796/25.
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 , в інтересах якого діє адвокат Олійник Олександр Олександрович, на заочне рішення Приморського районного суду м. Одеси від 17 вересня 2025 року - залишити без руху.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Одеського апеляційного суду С.М. Сегеда