Справа № 466/9775/25
Провадження № 1-кс/466/2990/25
Слідчий суддя Шевченківського районного суду м.Львова ОСОБА_1 за участю секретаря ОСОБА_2 , адвоката ОСОБА_3 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Львові скаргу ОСОБА_4 , в інтересах якої виступає адвокат ОСОБА_3 , на бездіяльність дізнавача ВП №1 ЛРУП №1 ГУНП у Львівській області, що полягає у не внесенні відомостей до ЄРДР,-
Враховуючи, що складення судового рішення у формі ухвали вимагає значного часу, суд вважає за необхідне проголосити вступну та резолютивну частини ухвали. Складання повної ухвали відкласти на три дні.
Ураховуючи вищевикладене, керуючись статями 304-307, 369-372, 379 КПК, слідчий судя,-
У задоволенні скарги ОСОБА_5 на бездіяльність уповноваженої особи ВП № 1 ЛРУП № 1 ГУНП у Львівській області, що полягає у не внесенні відомостей до ЄРДР по заяві від 22.09.2025 р. - відмовити.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом 5 днів з дня виготовлення повного її тексту безпосередньо до Львівського апеляційного суду.
Повний текст ухвали виготовлений 29.10.2025 р. о 12.30 год.
Слідчий суддя ОСОБА_1