Ухвала від 29.10.2025 по справі 149/1162/23

Справа № 149/1162/23

Провадження №2-о/149/73/23

Номер рядка звіту 4

УХВАЛА

"29" жовтня 2025 р. м. Хмільник

Суддя Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області Олійник І. В. розглянувши клопотання представника заявника - адвоката Пущик Н. А. про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду,

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області перебуває цивільна справа № 149/1162/23 за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: орган опіки та піклування - виконавчого комітету Хмільницької міської ради про продовження дії рішення суду у справі про визнання фізичної особи недієздатною, встановлення опіки та призначення опікуна.

До суду надійшло клопотання представника заявника про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.

Згідно із ч. 1 ст. 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.

За змістом ч. 4 ст. 212 ЦПК України, учасник справи, його представник бере участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та засобів електронної ідентифікації, що мають високий рівень довіри, відповідно до вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги", у порядку, визначеному Положенням про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

Враховуючи викладене, зважаючи на технічну можливість проведення судового засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення, з метою дотримання принципу розумності строків розгляду справи, суд вважає за можливе задовольнити клопотання представника заявника та проводити судове засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.

Керуючись ст.ст. 212, 260, 261 ЦПК України, суд,

УХВАЛИВ:

Клопотання представника заявника - адвоката Пущик Н. А. про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду- задовольнити.

Надати представнику заявника - адвокату Пущик Н. А. можливість приймати участь у судовому засіданні, яке відбудеться о 14:30 год 12.11.2025 в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.

Згідно із ч. 5 ст. 212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, його представник, який подав відповідну заяву, крім випадку коли суд після призначення судового засідання чи під час такого засідання втратив технічну можливість забезпечити проведення відеоконференції.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Ігор ОЛІЙНИК

Попередній документ
131355994
Наступний документ
131355996
Інформація про рішення:
№ рішення: 131355995
№ справи: 149/1162/23
Дата рішення: 29.10.2025
Дата публікації: 30.10.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи окремого провадження; Справи про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи, з них:; про визнання фізичної особи недієздатною
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (21.11.2025)
Дата надходження: 13.04.2023
Предмет позову: про визнання особи недієздатною та призначення опікуна
Розклад засідань:
04.05.2023 14:30 Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області
17.05.2023 10:15 Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області
03.08.2023 10:00 Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області
05.09.2023 11:00 Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області
22.04.2025 14:30 Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області
12.11.2025 14:30 Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області
21.11.2025 12:00 Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ОЛІЙНИК ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ
суддя-доповідач:
ОЛІЙНИК ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ
заінтересована особа:
Орган опіки та піклування виконавчого комітету Хмільницької міської ради
заявник:
Ощіпко Михайло Володимирович
особа, стосовно якої розглядається подання, клопотання, заява:
Коліник Надія Миколаївна
Колісник Надія Миколаївна
представник заявника:
Пущик Наталія Андріївна