Ухвала від 29.10.2025 по справі 347/1965/25

Справа № 347/1965/25

Провадження № 2/347/1052/25

УХВАЛА

Іменем України

про участь у судовому засіданні в режимі відео конференції

29.10.2025 року суддя Косівського районного суду Івано-Франківської області Драч Д.С., розглянувши заяву представника заявника ОСОБА_1 - адвоката Шейко Вольги Василівни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, заявлене в межах цивільної справи за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , третіх осіб: ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 про відновлення становища, яке існувало до порушення шляхом повернення майна боржнику,

ВСТАНОВИЛА:

В провадженні Косівського районного суду знаходиться цивільна справа за позовом

ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , третіх осіб: ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 про відновлення становища, яке існувало до порушення шляхом повернення майна боржнику, яка призначена до розгляду на 06.11.2025 року об 11:00 годині.

27.10.2025 року через систему «Електронний суд» надійшла заява представника відповідача Шейко В.В. про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

За змістом ст.212 ЦПК України: учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. Суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.

Таким чином, враховуючи дію воєнного стану та наявність технічної можливості, з метою реалізації процесуальних прав та обов'язків представника відповідача, яка бажає приймати участь у судових засіданнях - суд приходить до висновку, що для забезпечення оперативності судового розгляду необхідно клопотання задовольнити та забезпечити участь представника відповідачаШейко В.В. в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду із використанням сервісу ВКЗ.

Керуючись ст.212 ЦПК України, суддя

ПОСТАНОВИЛА:

Заявупредставника заявника ОСОБА_1 - адвоката Шейко Вольги Василівни про участь у судовому засіданні в режимі відео конференції - задовольнити.

Судові засідання щодо розгляду цивільної справи за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , третіх осіб: ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 про відновлення становища, яке існувало до порушення шляхом повернення майна боржнику, проводити в режимівідеоконференції між Косівським районним судом Івано-Франківської області (вул. Незалежності 50, м. Косів, Івано-Франківська область) та представником відповідача Шейко Вольгою Василівною, яка зареєстрована у підсистемі за реквізитами: РНОКПП НОМЕР_1 , електронна адреса ІНФОРМАЦІЯ_1 , поза межами приміщення суду із використанням власних технічних засобів.

Шейко В.В. забезпечити проведення судового засідання за її участю в режимі відеоконференції.

Роз'яснити, що ризики технічної неможливості участі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: Д.С. Драч

Попередній документ
131349608
Наступний документ
131349610
Інформація про рішення:
№ рішення: 131349609
№ справи: 347/1965/25
Дата рішення: 29.10.2025
Дата публікації: 30.10.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Косівський районний суд Івано-Франківської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (21.01.2026)
Дата надходження: 23.09.2025
Предмет позову: про відновлення становища яке існувало до порушення, шляхом повернення майна боржнику
Розклад засідань:
20.10.2025 10:00 Косівський районний суд Івано-Франківської області
04.11.2025 11:00 Косівський районний суд Івано-Франківської області
06.11.2025 11:00 Косівський районний суд Івано-Франківської області
04.12.2025 14:00 Косівський районний суд Івано-Франківської області
21.01.2026 14:00 Косівський районний суд Івано-Франківської області
13.02.2026 13:30 Косівський районний суд Івано-Франківської області