Справа № 950/3318/25
Номер провадження 1-кп/950/343/25
про призначення підготовчого судового засідання
"29" жовтня 2025 р. м.Лебедин
Суддя Лебединського районного суду Сумської області ОСОБА_1 ,
розглянувши матеріали клопотання про звільнення ОСОБА_2 від кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 407 КК України,
До суду надійшло клопотання про звільнення ОСОБА_2 від кримінальної відповідальності.
Відповідно до ч. 1 ст. 314 КПК України після отримання обвинувального акта, клопотання про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру або клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності суд не пізніше п'яти днів з дня його надходження призначає підготовче судове засідання, в яке викликає учасників судового провадження.
Тому вважаю за необхідне призначити дане кримінальне провадження до підготовчого судового засідання, в яке викликати його учасників.
Керуючись ч. 1 ст. 314 КПК України;
Призначити підготовче судове засідання у кримінальному провадженні за клопотанням про звільнення ОСОБА_2 від кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 407 КК України, в залі судових засідань Лебединського районного суду Сумської області 31.10.2025 року о 14 год. 15 хв., в яке викликати його учасників.
Суддя: ОСОБА_3