Справа № 507/1904/25
Провадження № 2/507/706/2025
"29" жовтня 2025 р. селище Любашівка
Любашівський районний суд Одеської області у складі
головуючого судді Вужиловського О.В.,
за участю секретаря судового засідання Войковської І.П.,
розглянувши в судовому засідання цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання сина, який продовжує навчання,-
В провадженні Любашівського районного суду знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання сина, який продовжує навчання.
До суду надійшло клопотання про витребування доказів, а саме:
-від Уманського державного педагогічного університету довідку про фактичне відвідування ОСОБА_1 занять в 2025 році.
-Від Державної прикордонної служби України - інформацію про перетин державного кордону України ОСОБА_1 за період з вересня 2024 року по жовтень 2025 року.
Відповідно до положення ст.84 ЦПК України, учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.
Згідно п. 6 ч.2 ст. 84 ЦПК України, будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду.
Враховуючи, що зазначений документ про видачу паспорту може містити інформацію щодо предмету доказування, тому суд приходить до висновку, що необхідно витребувати зазначені докази.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 84, 254, 260 ЦПК України, суд, -
Витребувати докази, а саме:
-від Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини (м.Умань, вул. Садова, 2 Черкаська область) довідку проте, чи дійсно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , є студентом Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини, на якій формі навчається, період навчання та за наявності інформацію про фактичне відвідування ОСОБА_1 занять в 2025 році.
-від Державної прикордонної служби України - інформацію про перетин державного кордону України ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , за період з вересня 2024 року по жовтень 2025 року
Витребувані матеріали або про причини неможливості надання вказаних матеріалів необхідно надати до Любашівського районного суду Одеської області до 17 листопада 2025 року.
Судове засідання призначити на 18 листопада 2025 року на 09 годину 00 хвилин.
Роз'яснити, що відповідно до положення ст.84 ЦПК України, особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня вручення ухвали. У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені ЦПК України.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Вужиловський О.В.