Справа № 686/19709/25
Провадження № 2/686/7912/25
про закриття підготовчого засідання
та призначення справи до розгляду по суті
27 жовтня 2025 року м. Хмельницький
Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області
в складі: головуючого судді Чевилюк З.А.
за участі секретаря Томашівської А.Т.
провівши підготовче судове засідання в залі суду в м. Хмельницькому в справі №686/19709/25 за позовом ОСОБА_1 до Першої Хмельницької державної нотаріальної контори про визнання протиправною відмови та зобов'язання вчинити дії,-
В підготовче судове засідання 27.10.2025 року сторони не з'явились, про час та місце проведення підготовчого судового засідання судом повідомлені належним чином, в установленому законом порядку. Від представника позивача надійшло клопотання про проведення підготовчого судового засідання без участі позивача та представника позивача.
Клопотань про відкладення підготовчого судового засідання від сторін до суду не надходило.
В підготовчому судовому засіданні з'ясовано обставини, передбачені ст.197 ЦПК України.
Враховуючи наведене, суд прийшов до висновку, що є всі правові підстави для закінчення підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Керуючись ст.ст. 197, 200, 258, 260 ЦПК України, суд,-
Закрити підготовче провадження у цивільній справі №686/19709/25 за позовом ОСОБА_1 до Першої Хмельницької державної нотаріальної контори про визнання протиправною відмови та зобов'язання вчинити діїта призначити її до судового розгляду по суті у відкритому судовому засіданні, яке провести 20 листопада 2025 року о 11 год. 30 хв. в приміщенні суду за адресою: м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану,54, каб. 306, пов. 3.
Сторони повідомити про час та місце проведення судового засідання.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Зоряна ЧЕВИЛЮК