02068, м. Київ, вул. Кошиця, 5-А
справа № 753/12382/25
провадження № 2/753/8896/25
"02" жовтня 2025 р. суддя Дарницького районного суду м. Києва Каліушко Ф.А., вивчивши матеріали цивільної справи за позовом Комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості
В провадження Дарницького районного суду м. Києва надійшла цивільна справа за позовом Комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.
Протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 18.06.2025 дану справу визначено за суддею Каліушком Ф.А.
Ухвалою Дарницького районного суду м. Києва від 17.07.2025 відкрито провадження у даній справі та призначено її до розгляду в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.
30.09.2025 від відповідача ОСОБА_1 через систему «Електронний суд» надійшло клопотання про залучення до участі у даній справі у якості співвідповідача - ОСОБА_2 , оскільки, як зазначає відповідач, останній є співвласником квартири АДРЕСА_1 . На підтвердження вказаного до клопотання долучила витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно.
Суд, дослідивши матеріали справи, вивчивши клопотання відповідача, дійшов висновку про недоцільність розгляду даної справи в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін.
За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.
Отже, суддя з метою об'єктивного та всебічного розгляду справи по суті спору, вважає за необхідне здійснити перехід з розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження без виклику (повідомлення) сторін до розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням сторін для розгляду справи по суті в судове засідання.
На підставі викладеного, та керуючись ст. 279 ЦПК України, суддя, -
Перейти до розгляду цивільної справи за позовом Комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.
Призначити справу в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням сторін для розгляду справи по суті в судове засідання на 20 листопада 2025 року о 14 год. 00 хв. в приміщенні Дарницького районного суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Кошиця, 5-А, зал. 120.
Копію ухвали надіслати сторонам у справі до відома.
Ухвала оскарженню не підлягає.
СУДДЯ КАЛІУШКО Ф.А.