Ухвала від 24.10.2025 по справі 759/24667/25

СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА

пр. № 1-кс/759/6717/25

ун. № 759/24667/25

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 жовтня 2025 року слідчий суддя Святошинського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , за участю секретаря ОСОБА_2 , слідчої ОСОБА_3 , підозрюваних ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , захисників ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання старшого слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП в Київській області капітана поліції ОСОБА_3 , про встановлення строку ознайомлення з матеріалами кримінального провадженн я № 42023110000000404 від 01.12.2023, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України, -

ВСТАНОВИВ:

Старший слідчий відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП в Київській області капітан поліції ОСОБА_3 звернулася до слідчого судді із клопотанням, в якому просить встановити підозрюваним у кримінальному провадженні № 42023110000000404 від 01.12.2023 ОСОБА_5 , ОСОБА_4 , та ОСОБА_6 а також їх захисникам ОСОБА_10 ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_8 , ОСОБА_7 або іншим захисникам, строк для ознайомлення з матеріалами кримінального провадження № 42023110000000404 до 28.10.2025 включно.

Слідча в судовому засіданні клопотання підтримала та просила його задовольнити.

Захисники ОСОБА_7 , ОСОБА_9 , ОСОБА_8 заперечували проти задоволення клопотання, так як вони не затягують з ознайомленням, проте враховуючи обсяг матеріалів кримінального провадження, їм необхідно 3-4 тижні.

Підозрювані підтримали думку своїх захисників.

Захисники ОСОБА_10 ,, ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 в судове засідання не з'явилися, про час та місце судового засідання були повідомлені належним чином, у зв'язку із чим слідчий суддя вважає за можливе розглянути клопотання за їх відсутності, відповідно до ч. 10 ст. 290 КПК України.

Заслухавши думку учасників судового засідання, дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя прийшов до наступних висновків.

Клопотання обґрунтовано тим, що досудовим розслідуванням встановлено, що у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 19.10.2021 у ОСОБА_5 , який перебував на посаді директора ПКПП «Теплокомунсервіс» та головного економіста ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_4 які усвідомивши, що у Додатку № 4 Порядку до Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на послугу з постачання теплової енергії та розміром економічно-обґрунтованих витрат на 2021-2022, допущено помилку, а саме в табличці для вирахування різниці в стовпчику № 4 замість показників фактичних витрат зазначено «Економічно-обґрунтований тариф на 2021-2022 рр. грн/Гкал», що суперечить п. 6 Порядку та усвідомивши, що уразі застосування для вирахування різниці економічно-обґрунтовані тарифи ПКПП «Теплокомунсервіс» зможе отримувати надприбутки, виник злочинний умисел спрямований на заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, які виділялись на відшкодування різниці між розміром тарифів на послуги з постачання теплової енергії та розміром фактичних витрат для населення Бучанської міської територіальної громади.

Згідно з розробленого ОСОБА_5 та ОСОБА_4 злочинного плану, ПКПП «Теплокомунсервіс», як підприємство, що має технічні та виробничі можливості, а також маючи відповідні ліцензії на виготовлення та постачання теплової енергії для населення Бучанської міської територіальної громади, повинно постачати теплову енергію за тарифами встановленими та затвердженими Рішенням Бучанської міською радою від 19.10.2021 № 801, а саме за тарифами, що діяв в опалювальному сезоні 2020-2021 встановлені рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 18.12.2018 № 661 та отримати відшкодування за рахунок бюджетних коштів Бучанської міської ради в різниці між розміром тарифу на послуги з постачання теплової енергії та розміром економічно обґрунтованих витрат (фактичних витрат) на їх виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для населення.

В свою чергу ОСОБА_4 , перебуваючи на посаді головного економіста ПКПП «Теплокомунсервіс» на виконання злочинного плану, повинна була здійснювати розрахунок відшкодування ПКПП «Теплокомунсервіс» різниці між розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для населення, шляхом внесення відомостей до таблички розробленої відповідно до Додатку № 4 до Прогами відшкодування різниці між розміром тарифів на послугу з постачання теплової енергії та розміром економічно - обґрунтованих витрат на 2021-2022 рр., а саме здійснювати розрахунок різниці виходячи з економічно-обґрунтованих тарифів та у подальшому засвідчити даний розрахунок своїм підписом і передати на погодження ОСОБА_5 , а після погодження скерувати даний розрахунок в різниці до Бучанської міської ради.

ОСОБА_5 в свою чергу, як директор ПКПП «Теплокомунсервіс», повинен був затвердити складений ОСОБА_4 розрахунок відшкодування різниці між розміром тарифу на послугу з постачання теплової енергії та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для населення ПКПП «Теплокомунсервіс» своїм підписом та печаткою підприємства.

В порушення вищевказаних вимог законодавства щодо відшкодування заборгованості з різниці в тарифах директор ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 , головний економіст ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_4 заволоділи бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради за наступних обставин.

Так, протягом періоду з 01.01.2020 по 30.06.2023 між ПКПП «Теплокомунсервіс» та Бучанською міською радою укладено три договори «Про відшкодування різниці між розміром тарифів на послуги з постачання теплової енергії та розміром економічно обґрунтованих витрат», а саме:

Договір від 23.11.2021№ 252 з терміном дії з 29.10.2020 по 30.06.2023, Договір від 22.12.2021 № 295 та договір від 18.01.2022 № 1-Т з терміном дії з 01.01.2022 по 31.12.2022.

Пункти укладених договорів є ідентичними.

Умовами укладених договорів серед іншого передбачено наступне:

Відповідно до розділу 1 Договорів, Предметом договору визначено, що Виконавець забезпечує надання послуги з постачання теплової енергії на території Бучанської міської територіальної громади із застосуванням тарифів для населення, що діяли в опалювальному періоді 2020 - 2021 років, які встановлені рішеннями виконавчого комітету Бучанської міської ради Київської області від 18.12.2018 № 661, а Бучанська міська рада бере участь у витратах Виконавця по наданню послуги з постачання теплової енергії відповідно до різниці в тарифах встановлених рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради 17.08.2021 № 557 та рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради 18.12.2018 № 661, відповідно до Програм «Відшкодування різниці між розміром тарифів на послугу з постачання теплової енергії та розміром економічно обґрунтованих витрат на 2021 - 2022 роки, затвердженої рішенням 20-ї сесії 8-го скликання Бучанської міської ради від 27.01.2022 № 2809-27-VIII.

Відповідно до Розділу 2 Договорів, визначено, що: виконавець зобов'язується забезпечити:

- надання послуги з постачання теплової енергії для потреб опалення відповідної якості та в обсязі відповідно до теплового навантаження багатоквартирних житлових будинків на території Бучанської міської територіальної громади за тарифом для населення, що діяв в опалювальному сезоні 2020-2021 років та встановлений рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 18.12.2018 № 661;

- подання до Бучанської міської ради розрахунків відшкодування різниці між розміром тарифу на послугу з постачання теплової енергії та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, транспортування та постачання до 12 числа місяця, наступного за розрахунковим місяцем, відповідно до пункту 4 «Порядку розрахунків, обліку та відшкодування різниці в тарифах на послугу постачання теплової енергії, у випадку невідповідності фактичної вартості послуг встановленим тарифам для споживачів Бучанської міської територіальної громади».

Бучанська міська рада зобов'язується провести відшкодування різниці витрат Виконавця, що пов'язане з дією тарифів на послуги з постачання теплової енергії, які є нижчими від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво шляхом перерахування коштів на рахунок Виконавця послуга згідно затвердженого розрахунку відшкодування різниці між розміром тарифу на послугу з постачання теплової енергії а розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво.

Розділом 4 Договорів «Порядок розрахунків» визначено, відшкодування Виконавцю здійснюється на підставі затверджених розрахунків різниці між розміром тарифу на послугу та розміром економічно обґрунтованих витрат.

Так, в ході виконання зазначених договорів, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 16.11.2021 ОСОБА_4 , на виконання злочинного плану групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, достовірно знаючи про фактичні витрат на виробництво, постачання та транспортування теплової енергії громаді, в порушення п. 6 Додатку № 2 до Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на послугу з постачання теплової енергії та розміром економічно - обґрунтованих витрат «Порядок розрахунку обліку, відшкодування різниці в тарифах на послуг з постачання теплової енергії, у випадку не відповідності фактичної вартості послуг встановленим тарифам для споживачів Бучанської міської територіальної громади», здійснила розрахунок шляхом внесення відомостей до Додатку № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на послугу з постачання теплової енергії та розміром економічно - обґрунтованих витрат на 2021-2022 рр. зазначивши показники економічно - обґрунтованих тарифів, які затверджені рішення Бучанської міської ради від 18.12.2018 № 661, за жовтень 2021 рік тим самим збільшивши загальний обсяг різниці між діючими тарифами для населення, встановленими виконавчим комітетом Бучанської міської ради та економічно-обґрунтованими витратами (фактичними витратами) на постачання теплової енергії, після чого засвідчила даний розрахунок своїм підписом та у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці передала даний розрахунок для погодження директору ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 .

Після чого, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 16.11.2021 директор ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 діючи згідно з розробленим планом групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, затвердив своїм підписом та скріпив печаткою складений ОСОБА_4 . Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на послугу з постачання теплової енергії та розміром економічно - обґрунтованих витрат на 2021-2022 рр. за жовтень 2021 року на загальну суму 488 300, 00 грн.

У подальшому ОСОБА_4 діючи у відповідності до розробленого злочинного плану групи, щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, у невстановлений досудовим розслідуванням час передала засвідчений Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на послугу з постачання теплової енергії та розміром економічно - обґрунтованих витрат на 2021-2022 рр. за жовтень 2021 року на загальну суму 488 300, 00 грн до Бучанської міської ради для його затвердження та здійснення відшкодування на вказану суму.

Рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 16 листопада 2021 року № 901, затверджено розрахунок відшкодування різниці між розміром на послуги з постачання теплової енергії та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для населення, за жовтень ПКПП «Теплокомунсервіс» за жовтень 2021 рік на загальну суму 488 300, 00 грн.

Відповідно до банківської виписки по рахунку за 30.11.2021 Бучанською міською радою здійснено оплату двома платежами на суму 90 940, 00 грн та на суму 397 360, 00 грн на рахунок ПКПП «Теплокомунсервіс».

Продовжуючи реалізацію свого розробленого злочинного пану групи, в ході виконання зазначених договорів, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 15.12.2021 ОСОБА_4 , на виконання злочинного плану групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, достовірно знаючи про фактичні витрат на виробництво, постачання та транспортування теплової енергії громаді, в порушення п. 6 Додатку № 2 до Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на послугу з постачання теплової енергії та розміром економічно - обґрунтованих витрат «Порядок розрахунку обліку, відшкодування різниці в тарифах на послуг з постачання теплової енергії, у випадку не відповідності фактичної вартості послуг встановленим тарифам для споживачів Бучанської міської територіальної громади», здійснила розрахунок шляхом внесення відомостей до Додатку № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на послугу з постачання теплової енергії та розміром економічно - обґрунтованих витрат на 2021-2022 рр. зазначивши показники економічно - обґрунтованих тарифів, які затверджені рішення Бучанської міської ради від 18.12.2018 № 661, за листопад 2021 рік тим самим збільшивши загальний обсяг різниці між діючими тарифами для населення, встановленими виконавчим комітетом Бучанської міської ради та економічно-обґрунтованими витратами (фактичними витратами) на постачання теплової енергії, після чого засвідчила даний розрахунок своїм підписом та у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці передала даний розрахунок для погодження директору ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 .

Після чого, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 15.12.2021 директор ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 діючи згідно з розробленим планом групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, затвердив своїм підписом та скріпив печаткою складений ОСОБА_4 . Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на послугу з постачання теплової енергії та розміром економічно - обґрунтованих витрат на 2021-2022 рр. за листопад 2021 року на загальну суму 1 984 681, 00 грн.

У подальшому ОСОБА_4 діючи у відповідності до розробленого злочинного плану групи, щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, у невстановлений досудовим розслідуванням час передала засвідчений Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на послугу з постачання теплової енергії та розміром економічно - обґрунтованих витрат на 2021-2022 рр. за листопад 2021 року на загальну суму 1 984 681, 00 грн до Бучанської міської ради для його затвердження та здійснення відшкодування на вказану суму.

Рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 15 грудня 2021 року № 2121, затверджено розрахунок відшкодування різниці між розміром на послуги з постачання теплової енергії та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для населення, за жовтень ПКПП «Теплокомунсервіс» за листопад 2021 рік на загальну суму 1 984 681, 00 грн.

Відповідно до банківської виписки по рахунку за 23.12.2021 Бучанською міською радою здійснено оплату одним платежем на суму 1 984 681, 00 грн на рахунок ПКПП «Теплокомунсервіс».

Продовжуючи реалізацію розробленого злочинного плану групи, в ході виконання зазначених договорів, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 29.12.2021 ОСОБА_4 , на виконання злочинного плану групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, достовірно знаючи про фактичні витрат на виробництво, постачання та транспортування теплової енергії громаді, в порушення п. 6 Додатку № 2 до Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на послугу з постачання теплової енергії та розміром економічно - обґрунтованих витрат «Порядок розрахунку обліку, відшкодування різниці в тарифах на послуг з постачання теплової енергії, у випадку не відповідності фактичної вартості послуг встановленим тарифам для споживачів Бучанської міської територіальної громади», здійснила розрахунок шляхом внесення відомостей до Додатку № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на послугу з постачання теплової енергії та розміром економічно - обґрунтованих витрат на 2021-2022 рр. зазначивши показники економічно - обґрунтованих тарифів, які затверджені рішення Бучанської міської ради від 18.12.2018 № 661, за грудень 2021 рік тим самим збільшивши загальний обсяг різниці між діючими тарифами для населення, встановленими виконавчим комітетом Бучанської міської ради та економічно-обґрунтованими витратами (фактичними витратами) на постачання теплової енергії, після чого засвідчила даний розрахунок своїм підписом та у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці передала даний розрахунок для погодження директору ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 .

Після чого, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 29.12.2021 директор ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 діючи згідно з розробленим планом групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, затвердив своїм підписом та скріпив печаткою складений ОСОБА_4 . Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на послугу з постачання теплової енергії та розміром економічно - обґрунтованих витрат на 2021-2022 рр. за грудень 2021 року на загальну суму 1 795 784, 00 грн.

У подальшому ОСОБА_4 діючи у відповідності до розробленого злочинного плану групи, щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, у невстановлений досудовим розслідуванням час передала засвідчений Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на послугу з постачання теплової енергії та розміром економічно - обґрунтованих витрат на 2021-2022 рр. за грудень 2021 року на загальну суму 1 795 784, 00 грн до Бучанської міської ради для його затвердження та здійснення відшкодування на вказану суму.

Рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 29 грудня 2021 року № 1086, затверджено розрахунок відшкодування різниці між розміром на послуги з постачання теплової енергії та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для населення, за жовтень ПКПП «Теплокомунсервіс» за грудень 2021 рік на загальну суму 1 795 784, 00 грн.

Відповідно до банківської виписки по рахунку за 30.12.2021 Бучанською міською радою здійснено оплату трьома платежами на суму 1 262 672, 00 грн, 525162, 00 та на суму 7 950, 00 на рахунок ПКПП «Теплокомунсервіс».

Продовжуючи реалізацію розробленого злочинного плану групи, в ході виконання зазначених договорів, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 18.01.2022 ОСОБА_4 , на виконання злочинного плану групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, достовірно знаючи про фактичні витрат на виробництво, постачання та транспортування теплової енергії громаді, в порушення п. 6 Додатку № 2 до Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на послугу з постачання теплової енергії та розміром економічно - обґрунтованих витрат «Порядок розрахунку обліку, відшкодування різниці в тарифах на послуг з постачання теплової енергії, у випадку не відповідності фактичної вартості послуг встановленим тарифам для споживачів Бучанської міської територіальної громади», здійснила розрахунок шляхом внесення відомостей до Додатку № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на послугу з постачання теплової енергії та розміром економічно - обґрунтованих витрат на 2021-2022 рр. зазначивши показники економічно - обґрунтованих тарифів, які затверджені рішення Бучанської міської ради від 18.12.2018 № 661, за грудень 2021 рік (у період з 25.12.2021 по 31.12.2021) тим самим збільшивши загальний обсяг різниці між діючими тарифами для населення, встановленими виконавчим комітетом Бучанської міської ради та економічно-обґрунтованими витратами (фактичними витратами) на постачання теплової енергії, після чого засвідчила даний розрахунок своїм підписом та у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці передала даний розрахунок для погодження директору ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 .

Після чого, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 18.01.2021 директор ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 діючи згідно з розробленим планом групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, затвердив своїм підписом та скріпив печаткою складений ОСОБА_4 . Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на послугу з постачання теплової енергії та розміром економічно - обґрунтованих витрат на 2021-2022 рр. за грудень 2021 (у період з 25.12.2021 по 31.12.2021) року на загальну суму 1 019 068, 00 грн.

У подальшому ОСОБА_4 діючи у відповідності до розробленого злочинного плану групи, щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, у невстановлений досудовим розслідуванням час передала засвідчений Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на послугу з постачання теплової енергії та розміром економічно - обґрунтованих витрат на 2021-2022 рр. за грудень 2021 року (у період з 25.12.2021 по 31.12.2021) на загальну суму 1 019 068, 00 грн до Бучанської міської ради для його затвердження та здійснення відшкодування на вказану суму.

Рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 18 січня 2022 року № 10, затверджено розрахунок відшкодування різниці між розміром на послуги з постачання теплової енергії та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для населення, за жовтень ПКПП «Теплокомунсервіс» за грудень 2021 рік (у період з 25.12.2021 по 31.12.2021) на загальну суму 1 019 068, 00 грн.

Відповідно до банківської виписки по рахунку за 04.02.2022 Бучанською міською радою здійснено оплату одним платижем на суму 1 019 068, 00 грн, на рахунок ПКПП «Теплокомунсервіс».

Продовжуючи реалізацію розробленого злочинного плану групи, в ході виконання зазначених договорів, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 22.02.2022 ОСОБА_4 , на виконання злочинного плану групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, достовірно знаючи про фактичні витрат на виробництво, постачання та транспортування теплової енергії громаді, в порушення п. 6 Додатку № 2 до Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на послугу з постачання теплової енергії та розміром економічно - обґрунтованих витрат «Порядок розрахунку обліку, відшкодування різниці в тарифах на послуг з постачання теплової енергії, у випадку не відповідності фактичної вартості послуг встановленим тарифам для споживачів Бучанської міської територіальної громади», здійснила розрахунок шляхом внесення відомостей до Додатку № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на послугу з постачання теплової енергії та розміром економічно - обґрунтованих витрат на 2021-2022 рр. зазначивши показники економічно - обґрунтованих тарифів, які затверджені рішення Бучанської міської ради від 18.12.2018 № 661, за січень 2022 тим самим збільшивши загальний обсяг різниці між діючими тарифами для населення, встановленими виконавчим комітетом Бучанської міської ради та економічно-обґрунтованими витратами (фактичними витратами) на постачання теплової енергії, після чого засвідчила даний розрахунок своїм підписом та у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці передала даний розрахунок для погодження директору ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 .

Продовжуючи реалізацію розробленого злочинного плану групи, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 22.02.2022 директор ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 діючи згідно з розробленим планом групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, затвердив своїм підписом та скріпив печаткою складений ОСОБА_4 . Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на послугу з постачання теплової енергії та розміром економічно - обґрунтованих витрат на 2021-2022 рр. за січень 2022 року на загальну суму 3 124 790,00 грн.

У подальшому ОСОБА_4 діючи у відповідності до розробленого злочинного плану групи, щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, у невстановлений досудовим розслідуванням час передала засвідчений Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на послугу з постачання теплової енергії та розміром економічно - обґрунтованих витрат на 2021-2022 рр. за січень 2022 року на загальну суму 3 124 790,00 грн до Бучанської міської ради для його затвердження та здійснення відшкодування на вказану суму.

Рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 22 лютого 2022 року №166, затверджено розрахунок відшкодування різниці між розміром на послуги з постачання теплової енергії та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для населення, за жовтень ПКПП «Теплокомунсервіс» за січень 2022 рік на загальну суму 3 124 790,00 грн.

Відповідно до банківської виписки по рахунку за 09.04.2022 Бучанською міською радою здійснено оплату одним платижем на суму 3 124 790,00 грн, на рахунок ПКПП «Теплокомунсервіс».

Продовжуючи реалізацію розробленого злочинного плану групи, в ході виконання зазначених договорів, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 24.05.2022 ОСОБА_4 , на виконання злочинного плану групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, достовірно знаючи про фактичні витрат на виробництво, постачання та транспортування теплової енергії громаді, в порушення п. 6 Додатку № 2 до Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на послугу з постачання теплової енергії та розміром економічно - обґрунтованих витрат «Порядок розрахунку обліку, відшкодування різниці в тарифах на послуг з постачання теплової енергії, у випадку не відповідності фактичної вартості послуг встановленим тарифам для споживачів Бучанської міської територіальної громади», здійснила розрахунок шляхом внесення відомостей до Додатку № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на послугу з постачання теплової енергії та розміром економічно - обґрунтованих витрат на 2021-2022 рр. зазначивши показники економічно - обґрунтованих тарифів, які затверджені рішення Бучанської міської ради від 18.12.2018 № 661, за період з 01.02.2022 по 05.03.2022 тим самим збільшивши загальний обсяг різниці між діючими тарифами для населення, встановленими виконавчим комітетом Бучанської міської ради та економічно-обґрунтованими витратами (фактичними витратами) на постачання теплової енергії, після чого засвідчила даний розрахунок своїм підписом та у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці передала даний розрахунок для погодження директору ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 .

Після чого, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 24.05.2022 директор ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 діючи згідно з розробленим планом групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, затвердив своїм підписом та скріпив печаткою складений ОСОБА_4 . Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на послугу з постачання теплової енергії та розміром економічно - обґрунтованих витрат на 2021-2022 рр. за період з 01.02.2022 по 05.03.2022 року на загальну суму 2 319 953, 00 грн.

У подальшому ОСОБА_4 діючи у відповідності до розробленого злочинного плану групи, щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, у невстановлений досудовим розслідуванням час передала засвідчений Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на послугу з постачання теплової енергії та розміром економічно - обґрунтованих витрат на 2021-2022 рр. за період з 01.02.2022 по05.03.2022 року на загальну суму 2 319 953, 00 грн до Бучанської міської ради для його затвердження та здійснення відшкодування на вказану суму.

Рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 24 травня 2022 року №183, затверджено розрахунок відшкодування різниці між розміром на послуги з постачання теплової енергії та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для населення, за жовтень ПКПП «Теплокомунсервіс» за період з 01.02.2022 по 05.03.2022 року на загальну суму 2 319 953, 00 грн.

Відповідно до банківської виписки по рахунку за 09.06.2022 Бучанською міською радою здійснено оплату одним платижем на суму 2 319 953, 00 грн., на рахунок ПКПП «Теплокомунсервіс».

Таким чином, директор ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_14 та головний економіст ПКПП «Теплокомкнсервіс» ОСОБА_4 діючи відповідно до розробленого злочинного плану щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, на відшкодування різниці у тарифах на виробництво, постачання та транспортування теплової енергії ПКПП «Теплокомунсервіс» було перераховано бюджетних коштів на загальну сумі 10 732 576, 00 грн, що у відповідності до розрахунку відшкодування різниці у тарифах на виробництво, постачання та транспортування теплової енергії громади, проведеного у відповідності до економічно обґрунтованих витрат (фактичних витрат), на 1 693 368, 18 грн, більше ніж визначений розмір відшкодування різниці у тарифах, розрахований у відповідності до фактичних витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для населення Бучанської міської територіальної громади, тим самим заволоділи бюджетними коштами на вказану суму.

У зв'язку з вищевикладеним, внаслідок вказаних умисних дій, ОСОБА_5 , діючи з корисливих мотивів, шляхом зловживання своїм службовим службовим становищем, реалізуючи злочинний умисел групи, направлений на протиправне заволодіння бюджетними коштами, здійснив заволодіння коштами місцевого бюджету Бучанської міської ради Київської області у сумі 1 693 368, 18 грн.

Згідно примітки 4 до статті 185 КК України, у статтях 185-187 та

189-191, 194 цього Кодексу в особливо великих розмірах визнається кримінальне правопорушення, що вчинене однією особою чи групою осіб на суму, яка в шісот і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян на момент вчинення кримінального правопорушення, тобто понад 681 000, 00 грн.

Крім того, рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 17.12.2019 № 804, встановлені наступні тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, які надаються ПКПП «Теплокомунсервіс»:

-централізоване водопостачання - 11,69 за 1 м.куб. (без ПДВ), 14,02 грн. за 1 м.куб. (з ПДВ);

-централізоване водовідведення - 19,73 за 1 м.куб. (без ПДВ), 23,67 за 1 м.куб. (з ПДВ).

Рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 16.11.2021 № 899 встановлено наступні тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення, бюджетних установ та інших споживачів, які надаються ПКПП «Теплокомунсервіс»:

- централізоване водопостачання - 18,32 грн за 1 м.куб (без ПДВ), 21,98 грн за 1 м. куб (з ПДВ);

- централізоване водовідведення - 138,99 грн за 1 м.куб (без ПДВ), 166,79 грн за 1 м.куб (з ПДВ).

При цьому, пунктом 3 зазначеного рішення визначено, що для населення залишити діючими тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, які надаються ПКПП «Теплокомунсервіс», встановлені рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 17.12.2019 № 804.

Згідно з пунктом 4 рішення виконавчого комітету Бучанської міської ради від 16.11.2021 № 899 відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКП «Теплокомунсервіс» на 2021 - 2022 роки проводити відповідно до «Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» на 2021-2022 роки, затвердженої рішенням Бучанської міської ради від 03.11.2021 N? 2359-21-VIII.

Так, рішенням 21-ї сесії 8-го скликання Бучанської міської ради від 03.11.2021 № 2359-21-VIII затверджено в новій редакції: «Програма відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» на 2021-2022 роки» (далі за текстом - Програма відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка від 03.11.2021).

Згідно з паспортом вищевказаної програми: учасником програми є - ПКПП «Теплокомунсервіс», термін реалізації - листопад-грудень 2021 року та січень-жовтень - 2022 року.

Відповідно до пункту 2 Програми, прийняття її зумовлено загрозою виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру на території с. Гаврилівка Бучанської міської територіальної громади, внаслідок припинення функціонування очисних споруд, що знаходяться у власності ТОВ «Комплекс Агромарс».

Рішенням позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 02.11.2021, згідно з протоколом № 30 рекомендовано прийняти в тимчасове користування на умовах оренди комплекс очисних споруд та об'єктів необхідних для їх функціонування ТОВ «Комплекс Агромарс», що складає ряд втрат, які будуть закладені в тарифи з централізованого водовідведення.

водовідведення.

Рішенням 35-ї (позачергової) сесії 8-го скликання Бучанської міської ради від 17.11.2022 № 3202-35-VIII була затверджена в новій редакції: «Програма відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» на 2022-2023 роки (далі - Програма відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка від 17.11.2022).

Згідно з паспортом вищевказаної програми: учасником програми є - ПКПП «Теплокомунсервіс», термін реалізації - листопад-грудень 2022 року та січень-жовтень - 2023 року.

Положення Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення В с Гаврилівка від 03.11.2021 та Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка від 17.11.2022, а також положення «Порядків розрахунків, обліку та відшкодування різниці в тарифах на централізоване водовідведення та централізоване водовідведення, у випадку невідповідності фактичної вартості послуг встановленим тарифам для споживачів Бучанської міської територіальної громади», що є додатками до зазначених програм, с ідентичними (далі разом - Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка, Порядки відшкодування різниці в тарифах на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення

Згідно з розділом 3 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка прийняття даних програм має за мету: прогнозування та виділення місцевого бюджету коштів для відшкодування різниці між розміром тарифу та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво; забезпечення беззбиткової діяльності ПКПП «Теплокомунсервіс» відповідно до вимог чинного законодавства України; збереження кількості і покращення якості послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення населенню Бучанської міської територіальної громади (с. Гаврилівка); забезпечення своєчасного розрахунку за надані послуги; гарантування своєчасної сплати податків, розрахунків за спожитий природний газ та інших платежів, належного виконання зобов'язань роботодавця перед працівниками з оплати праці.

Основними завданнями Програми є: відшкодування різниці в тарифах ПКІП «Теплокомунсервіс», що надає послуги в населених пунктах Бучанської міської територіальної громади з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення за тарифами, затвердженими рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради, які є нижчими від економічно обґрунтованих витрах; сприяння стабільній роботі ПКІ «Теплокомунсервіс»; підвищення якості послуг, які надаються населенню Бучанської міської територіальної громади; уникнення наслідків екологічної катастрофи в населених пунктах Бучанської міської територіальної громади.

Пунктом 2 21-ї сесії 8-го скликання Бучанської міської ради від 03.11.2021 № 2359-21-VIII, пунктом 2 Рішенням 35-ї (позачергової) сесії 8-го скликання Бучанської міської ради від 17.11.2022 № 3202-35-VIII визначено, що контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, енергоефективності та управління комунальною власністю.

Відтак, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 16.11.2021 у ОСОБА_5 , який перебував на посаді директора ПКПП «Теплокомунсервіс» та головного економіста ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_4 які усвідомивши, що у Додатку № 4 Порядку до Програми відшкодування різниці розміром тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» на 2021-2022, допущено помилку, а саме в табличці для вирахування різниці в стовпчику № 4 замість показників фактичних витрат зазначено «Економічно-обґрунтований тарифи на 2021-2022 рр. грн/м.куб», що суперечить п. 6 Порядку та усвідомивши, що уразі застосування для вирахування різниці економічно-обґрунтовані тарифи ПКПП «Теплокомунсервіс» зможе отримувати надприбутки, виник злочинний умисел спрямований на заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, які виділялись на відшкодування різниці між розміром тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення та розміром фактичних витрат для населення Бучанської міської територіальної громади.

Згідно з розробленого ОСОБА_5 та ОСОБА_4 злочинного плану, ПКПП «Теплокомунсервіс», як підприємство, що має технічні та виробничі можливості, а також маючи відповідні ліцензії з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для населення Бучанської міської територіальної громади, повинно здійснювати централізоване водопостачання та водовідведення за тарифами встановленими та затвердженими Рішенням Бучанської міською радою від 16.11.2021 № 899, а саме за тарифами, що діяв у період 2020-2021 встановлені рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 17.12.2019 № 804 та отримати відшкодування за рахунок бюджетних коштів Бучанської міської ради в різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення та розміром економічно обґрунтованих витрат (фактичних витрат) з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для споживачів Бучанської міської територіальної громади.

В свою чергу ОСОБА_4 , перебуваючи на посаді головного економіста ПКПП «Теплокомунсервіс» на виконання злочинного плану, повинна була здійснювати розрахунок відшкодування ПКПП «Теплокомунсервіс» різниці між фактичними витратами, пов'язаними з надання послуг споживачам, скорегованими на обмеження, передбачені в розрахунках діючих тарифів, і фактичних нарахуваннями згідно з тарифами, що встановленні виконавчим комітетом Бучанської міської ради розміром, шляхом внесення відомостей до таблички розробленої відповідно до Додатку № 4 до Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» на 2021 - 2022 рр., а саме здійснювати розрахунок різниці виходячи з економічно-обґрунтованих тарифів грн/м.куб та у подальшому засвідчити даний розрахунок своїм підписом і передати на погодження ОСОБА_5 , а після погодження скерувати даний розрахунок в різниці до Бучанської міської ради.

ОСОБА_5 в свою чергу, як директор ПКПП «Теплокомунсервіс», повинен був затвердити складений ОСОБА_4 розрахунок відшкодування різниці між фактичними витратами, пов'язаними з надання послуг споживачам, скорегованими на обмеження, передбачені в розрахунках діючих тарифів, і фактичних нарахуваннями згідно з тарифами, що встановленні виконавчим комітетом Бучанської міської ради розміром своїм підписом та печаткою підприємства.

В порушення вищевказаних вимог законодавства щодо відшкодування заборгованості з різниці в тарифах на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для населення Бучанської територіальної громади, директор ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 , головний економіст ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_4 заволоділи бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради за наступних обставин.

Відтак, на виконання пункту 3 Порядку між Бучанською міською радою та ПКПП «Теплокомунсервіс» укладено договори «Про відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення та розміром економічно обґрунтованих витрат», а саме: ??від 26.11.2021 № 260 (термін дії з 26.11.2021 по 31.12.2021); ??від 18.01.2022 № 1-В (термін дії з 01.01.2022 по 31.12.2022; ??від 22.12.2022 № 548-В (термін дії з 01.10.2022 по 31.12.2022); ??від 14.03.2023 № 1-В (умови договору набувають чинності з моменту підписання договору, який укладено строком на 2023 рік, до 31.12.2023 включно за грудень 2022).

Пункти є ідентичними для всіх зазначених договорів.

Умовами укладених договорів серед іншого передбачено наступне:

Відповідно до розділу 1 «Предмет договору» Виконавець забезпечує надання послуги з централізованого водопостачання централізованого водовідведення для населення на території с. Гаврилівка із застосуванням тарифів встановлених рішенням виконавчого Бучанської міської ради Київської області від 17.12.2019 № 804, а Бучанська міська рада бере участь у витратах Виконавця по наданню послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на для населення території с. Гаврилівка відповідно до різниці в тарифах встановлених рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 17.12.2019 № 804 та рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 16.11.2021 № 899, відповідно до Програми відшкодування № 2359-21-VIII.

Розділом 2 договорів «Обов?язки Сторін» визначено, що виконавець послуги зобов'язується забезпечити:

- надання послуг відповідно до вимог державних санітарних норм і правил з тиском питної води відповідно до параметрів, встановлених державними будівельними нормами, на межі інженерно-технічних систем постачання послуги виконавця та інженерно-технічних систем споживача;

- за тарифами для населення встановленими рішенням виконавчого

комітету Бучанської міської ради від 17.12.2019 № 804;

- подавати до Бучанської міської ради розрахунок відшкодування різниці між розміром тарифу з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, транспортування та постачання до 12 числа місяця, наступного за розрахунковим місяцем, відповідно до п.3 Порядку розрахунків, у випадку невідповідності фактичної вартості послуг встановленим тарифам для споживачів Бучанської міської територіальної громади».

Міська рада зобов'язується провести відшкодування різниці витрат Виконавця, що пов'язане з дією тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, які є нижчими від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво шляхом перерахування коштів на рахунок Виконавця послуги згідно затвердженого розрахунку відшкодування різниці між розміром тарифу на послугу з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво.

Розділом 4 договорів «Порядок розрахунків» визначено, відшкодування Виконавцю здійснюється на підставі затверджених розрахунків різниці між розміром тарифу на послугу та розміром економічно обґрунтованих витрат.

Так, в ході виконання зазначених договорів, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 21.12.2021 ОСОБА_4 , на виконання злочинного плану групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, достовірно знаючи про фактичні витрат на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для населення Бучанської територіальної громади, в порушення п. 6 Додатку № 2 до Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» «Порядок розрахунків, обліку та відшкодування різниці в тарифах на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, у випадку невідповідності фактичної вартості послуг встановленим тарифам для споживачів Бучанської міської територіальної громади», здійснила розрахунок шляхом внесення відомостей до Додатку № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс», зазначивши показники економічно обґрунтованих тарифів, які затверджені рішення Бучанської міської ради від 16.11.2021 № 899, за період з 22.11.2021 по 30.11.2021 тим самим збільшивши загальний обсяг різниці між діючими тарифами для населення, встановленими виконавчим комітетом Бучанської міської ради та економічно обґрунтованими витратами (фактичними витратами) на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, після чого засвідчила даний розрахунок своїм підписом та у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці передала даний розрахунок для погодження директору ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 .

Після чого, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 21.12.2021 директор ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 діючи згідно з розробленим планом групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, затвердив своїм підписом та скріпив печаткою складений ОСОБА_4 . Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» за період з 22.11.2021 по 30.11.2021 на загальну суму 384 361, 00 грн.

У подальшому ОСОБА_4 діючи у відповідності до розробленого злочинного плану групи, щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, у невстановлений досудовим розслідуванням час передала засвідчений Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс». За період з 22.11.2021 по 31.11.2021 на загальну суму 384 361, 00 грн до Бучанської міської ради для його затвердження та здійснення відшкодування на вказану суму.

Рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 21 грудня 2021 року № 1007, затверджено розрахунок відшкодувань між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат для населення за листопад 2021 рік на загальну суму 384 361,00 грн.

Відповідно до банківської виписки по рахунку за 30.12.2021 Бучанською міською радою здійснено оплату одним платижем на суму 384 361, 00 грн, на рахунок ПКПП «Теплокомунсервіс».

Продовжуючи реалізацію розробленого злочинного плану, в ході виконання зазначених договорів, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 29.12.2021 ОСОБА_4 , на виконання злочинного плану групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, достовірно знаючи про фактичні витрат на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для населення Бучанської територіальної громади, в порушення п. 6 Додатку № 2 до Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» «Порядок розрахунків, обліку та відшкодування різниці в тарифах на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, у випадку невідповідності фактичної вартості послуг встановленим тарифам для споживачів Бучанської міської територіальної громади», здійснила розрахунок шляхом внесення відомостей до Додатку № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс», зазначивши показники економічно обґрунтованих тарифів, які затверджені рішення Бучанської міської ради від 16.11.2021 № 899, за період з 01.12.2021 по 24.12.2021 тим самим збільшивши загальний обсяг різниці між діючими тарифами для населення, встановленими виконавчим комітетом Бучанської міської ради та економічно обґрунтованими витратами (фактичними витратами) на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, після чого засвідчила даний розрахунок своїм підписом та у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці передала даний розрахунок для погодження директору ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 .

Після чого, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 29.12.2021 директор ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 діючи згідно з розробленим планом групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, затвердив своїм підписом та скріпив печаткою складений ОСОБА_4 . Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» за період з 01.12.2021 по 24.12.2021 на загальну суму 932 257, 00 грн.

У подальшому ОСОБА_4 діючи у відповідності до розробленого злочинного плану групи, щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, у невстановлений досудовим розслідуванням час передала засвідчений Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс». за період з 01.12.2021 по 24.12.2021 на загальну суму 932 257, 00 грн до Бучанської міської ради для його затвердження та здійснення відшкодування на вказану суму.

Рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 29 грудня 2021 року № 1087, затверджено розрахунок відшкодувань між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат для населення за грудень 2021 рік на загальну суму 932 257, 00 грн.

Відповідно до банківської виписки по рахунку за 30.12.2021 Бучанською міською радою здійснено оплату одним платижем на суму 932 257, 00 грн, на рахунок ПКПП «Теплокомунсервіс».

Продовжуючи реалізацію розробленого злочинного плану, в ході виконання зазначених договорів, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 18.01.2021 ОСОБА_4 , на виконання злочинного плану групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, достовірно знаючи про фактичні витрат на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для населення Бучанської територіальної громади, в порушення п. 6 Додатку № 2 до Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» «Порядок розрахунків, обліку та відшкодування різниці в тарифах на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, у випадку невідповідності фактичної вартості послуг встановленим тарифам для споживачів Бучанської міської територіальної громади», здійснила розрахунок шляхом внесення відомостей до Додатку № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс», зазначивши показники економічно обґрунтованих тарифів, які затверджені рішення Бучанської міської ради від 16.11.2021 № 899, за період з 25.01.2021 по 31.12.2021 тим самим збільшивши загальний обсяг різниці між діючими тарифами для населення, встановленими виконавчим комітетом Бучанської міської ради та економічно обґрунтованими витратами (фактичними витратами) на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, після чого засвідчила даний розрахунок своїм підписом та у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці передала даний розрахунок для погодження директору ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 .

Після чого, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 18.01.2022 директор ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 діючи згідно з розробленим планом групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, затвердив своїм підписом та скріпив печаткою складений ОСОБА_4 . Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» за період з 25.01.2021 по 31.12.2021 на загальну суму 326 181,00 грн.

У подальшому ОСОБА_4 діючи у відповідності до розробленого злочинного плану групи, щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, у невстановлений досудовим розслідуванням час передала засвідчений Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс». за період з 25.01.2021 по 31.12.2021 на загальну суму 326 181, 00 грн до Бучанської міської ради для його затвердження та здійснення відшкодування на вказану суму.

Рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 18 січня 2022 року № 11, затверджено розрахунок відшкодувань між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат для населення за період з 25.01.2021 по 31.12.2021 2021 рік на загальну суму 326 181, 00 грн.

Відповідно до банківської виписки по рахунку за 04.02.2022 Бучанською міською радою здійснено оплату одним платижем на суму 326 181, 00 грн, на рахунок ПКПП «Теплокомунсервіс».

Продовжуючи реалізацію розробленого злочинного плану, в ході виконання зазначених договорів, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 22.02.2022 ОСОБА_4 , на виконання злочинного плану групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, достовірно знаючи про фактичні витрат на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для населення Бучанської територіальної громади, в порушення п. 6 Додатку № 2 до Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» «Порядок розрахунків, обліку та відшкодування різниці в тарифах на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, у випадку невідповідності фактичної вартості послуг встановленим тарифам для споживачів Бучанської міської територіальної громади», здійснила розрахунок шляхом внесення відомостей до Додатку № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс», зазначивши показники економічно обґрунтованих тарифів, які затверджені рішення Бучанської міської ради від 16.11.2021 № 899, за січень 2022, тим самим збільшивши загальний обсяг різниці між діючими тарифами для населення, встановленими виконавчим комітетом Бучанської міської ради та економічно обґрунтованими витратами (фактичними витратами) на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, після чого засвідчила даний розрахунок своїм підписом та у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці передала даний розрахунок для погодження директору ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 .

Після чого, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 22.02.2022 директор ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 діючи згідно з розробленим планом групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, затвердив своїм підписом та скріпив печаткою складений ОСОБА_4 . Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» за січень 2022 на загальну суму 1 225 748, 00 грн.

У подальшому ОСОБА_4 діючи у відповідності до розробленого злочинного плану групи, щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, у невстановлений досудовим розслідуванням час передала засвідчений Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс». За січень 2022 на загальну суму 1 225 748, 00 грн до Бучанської міської ради для його затвердження та здійснення відшкодування на вказану суму.

Рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 22 лютого 2022 року № 168, затверджено розрахунок відшкодувань між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат для населення за січень 2022 рік на загальну суму 1 225 748, 00 грн.

Відповідно до банківської виписки по рахунку за 29.04.2022 Бучанською міською радою здійснено оплату одним платижем на суму 1 225 748, 00 грн, на рахунок ПКПП «Теплокомунсервіс».

Продовжуючи реалізацію розробленого злочинного плану, в ході виконання зазначених договорів, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 24.05.2022 ОСОБА_4 , на виконання злочинного плану групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, достовірно знаючи про фактичні витрат на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для населення Бучанської територіальної громади, в порушення п. 6 Додатку № 2 до Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» «Порядок розрахунків, обліку та відшкодування різниці в тарифах на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, у випадку невідповідності фактичної вартості послуг встановленим тарифам для споживачів Бучанської міської територіальної громади», здійснила розрахунок шляхом внесення відомостей до Додатку № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс», зазначивши показники економічно обґрунтованих тарифів, які затверджені рішення Бучанської міської ради від 16.11.2021 № 899, за лютий 2022, тим самим збільшивши загальний обсяг різниці між діючими тарифами для населення, встановленими виконавчим комітетом Бучанської міської ради та економічно обґрунтованими витратами (фактичними витратами) на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, після чого засвідчила даний розрахунок своїм підписом та у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці передала даний розрахунок для погодження директору ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 .

Після чого, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 24.05.2022 директор ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 діючи згідно з розробленим планом групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, затвердив своїм підписом та скріпив печаткою складений ОСОБА_4 . Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» за лютий 2022 на загальну суму 1 107 284, 00 грн.

У подальшому ОСОБА_4 діючи у відповідності до розробленого злочинного плану групи, щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, у невстановлений досудовим розслідуванням час передала засвідчений Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» за лютий 2022 на загальну суму 1 107 284, 00 грн до Бучанської міської ради для його затвердження та здійснення відшкодування на вказану суму.

Рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 24 травня 2022 року № 184, затверджено розрахунок відшкодувань між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат для населення за лютий 2022 рік на загальну суму 1 107 284, 00 грн.

Відповідно до банківської виписки по рахунку за 09.06.2022 Бучанською міською радою здійснено оплату одним платижем на суму 1 107 284, 00 грн, нарахунок ПКПП «Теплокомунсервіс»

Продовжуючи реалізацію розробленого злочинного плану, в ході виконання зазначених договорів, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 12.07.2022 ОСОБА_4 , на виконання злочинного плану групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, достовірно знаючи про фактичні витрат на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для населення Бучанської територіальної громади, в порушення п. 6 Додатку № 2 до Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» «Порядок розрахунків, обліку та відшкодування різниці в тарифах на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, у випадку невідповідності фактичної вартості послуг встановленим тарифам для споживачів Бучанської міської територіальної громади», здійснила розрахунок шляхом внесення відомостей до Додатку № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс», зазначивши показники економічно обґрунтованих тарифів, які затверджені рішення Бучанської міської ради від 16.11.2021 № 899, за травень 2022, тим самим збільшивши загальний обсяг різниці між діючими тарифами для населення, встановленими виконавчим комітетом Бучанської міської ради та економічно обґрунтованими витратами (фактичними витратами) на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, після чого засвідчила даний розрахунок своїм підписом та у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці передала даний розрахунок для погодження директору ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 .

Після чого, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 12.07.2022 директор ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 діючи згідно з розробленим планом групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, затвердив своїм підписом та скріпив печаткою складений ОСОБА_4 . Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» за травень 2022 на загальну суму 1 236 328, 00 грн.

У подальшому ОСОБА_4 діючи у відповідності до розробленого злочинного плану групи, щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, у невстановлений досудовим розслідуванням час передала засвідчений Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» за травень 2022 на загальну суму 1 236 328, 00 грн до Бучанської міської ради для його затвердження та здійснення відшкодування на вказану суму.

Рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 12 липня 2022 року № 233, затверджено розрахунок відшкодувань між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат для населення за травень 2022 рік на загальну суму 1 236 328, 00 грн.

Відповідно до банківської виписки по рахунку за 28.07.2022 Бучанською міською радою здійснено оплату одним платижем на суму 1 236 328, 00 грн, на рахунок ПКПП «Теплокомунсервіс».

Продовжуючи реалізацію розробленого злочинного плану, в ході виконання зазначених договорів, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 04.08.2022 ОСОБА_4 , на виконання злочинного плану групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, достовірно знаючи про фактичні витрат на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для населення Бучанської територіальної громади, в порушення п. 6 Додатку № 2 до Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» «Порядок розрахунків, обліку та відшкодування різниці в тарифах на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, у випадку невідповідності фактичної вартості послуг встановленим тарифам для споживачів Бучанської міської територіальної громади», здійснила розрахунок шляхом внесення відомостей до Додатку № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс», зазначивши показники економічно обґрунтованих тарифів, які затверджені рішення Бучанської міської ради від 16.11.2021 № 899, за червень 2022, тим самим збільшивши загальний обсяг різниці між діючими тарифами для населення, встановленими виконавчим комітетом Бучанської міської ради та економічно обґрунтованими витратами (фактичними витратами) на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, після чого засвідчила даний розрахунок своїм підписом та у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці передала даний розрахунок для погодження директору ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 .

Після чого, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 04.08.2022 директор ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 діючи згідно з розробленим планом групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, затвердив своїм підписом та скріпив печаткою складений ОСОБА_4 . Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» за червень 2022 на загальну суму 1 132 162, 00 грн.

У подальшому ОСОБА_4 діючи у відповідності до розробленого злочинного плану групи, щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, у невстановлений досудовим розслідуванням час передала засвідчений Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» за червень 2022 на загальну суму 1 132 162, 00 грн до Бучанської міської ради для його затвердження та здійснення відшкодування на вказану суму.

Рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 04 серпня 2022 року № 302, затверджено розрахунок відшкодувань між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат для населення за червень 2022 рік на загальну суму 1 132 162, 00 грн.

Відповідно до банківської виписки по рахунку за 19.08.2022 Бучанською міською радою здійснено оплату одним платижем на суму 1 132 162, 00 грн, на рахунок ПКПП «Теплокомунсервіс».

Продовжуючи реалізацію розробленого злочинного плану, в ході виконання зазначених договорів, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 16.08.2022 ОСОБА_4 , на виконання злочинного плану групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, достовірно знаючи про фактичні витрат на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для населення Бучанської територіальної громади, в порушення п. 6 Додатку № 2 до Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» «Порядок розрахунків, обліку та відшкодування різниці в тарифах на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, у випадку невідповідності фактичної вартості послуг встановленим тарифам для споживачів Бучанської міської територіальної громади», здійснила розрахунок шляхом внесення відомостей до Додатку № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс», зазначивши показники економічно обґрунтованих тарифів, які затверджені рішення Бучанської міської ради від 16.11.2021 № 899, за липень 2022, тим самим збільшивши загальний обсяг різниці між діючими тарифами для населення, встановленими виконавчим комітетом Бучанської міської ради та економічно обґрунтованими витратами (фактичними витратами) на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, після чого засвідчила даний розрахунок своїм підписом та у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці передала даний розрахунок для погодження директору ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 .

Після чого, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 04.08.2022 директор ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 діючи згідно з розробленим планом групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, затвердив своїм підписом та скріпив печаткою складений ОСОБА_4 . Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» за липень 2022 на загальну суму 1 108 720, 00 грн.

У подальшому ОСОБА_4 діючи у відповідності до розробленого злочинного плану групи, щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, у невстановлений досудовим розслідуванням час передала засвідчений Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» за липень 2022 на загальну суму 1 108 720, 00 грн до Бучанської міської ради для його затвердження та здійснення відшкодування на вказану суму

Рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 16 серпня 2022 року № 334, затверджено розрахунок відшкодувань між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат для населення за липень 2022 рік на загальну суму 1 108 720, 00 грн.

Відповідно до банківської виписки по рахунку за 30.08.2022 Бучанською міською радою здійснено оплату одним платижем на суму 1 108 720, 00 грн, на рахунок ПКПП «Теплокомунсервіс».

Продовжуючи реалізацію розробленого злочинного плану, в ході виконання зазначених договорів, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 12.10.2022 ОСОБА_4 , на виконання злочинного плану групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, достовірно знаючи про фактичні витрат на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для населення Бучанської територіальної громади, в порушення п. 6 Додатку № 2 до Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» «Порядок розрахунків, обліку та відшкодування різниці в тарифах на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, у випадку невідповідності фактичної вартості послуг встановленим тарифам для споживачів Бучанської міської територіальної громади», здійснила розрахунок шляхом внесення відомостей до Додатку № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс», зазначивши показники економічно обґрунтованих тарифів, які затверджені рішення Бучанської міської ради від 16.11.2021 № 899, за серпень 2022, тим самим збільшивши загальний обсяг різниці між діючими тарифами для населення, встановленими виконавчим комітетом Бучанської міської ради та економічно обґрунтованими витратами (фактичними витратами) на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, після чого засвідчила даний розрахунок своїм підписом та у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці передала даний розрахунок для погодження директору ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 .

Після чого, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 12.10.2022 директор ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 діючи згідно з розробленим планом групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, затвердив своїм підписом та скріпив печаткою складений ОСОБА_4 . Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» за серпень 2022 на загальну суму 1 110 728, 00 грн.

У подальшому ОСОБА_4 діючи у відповідності до розробленого злочинного плану групи, щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, у невстановлений досудовим розслідуванням час передала засвідчений Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» за серпень 2022 на загальну суму 1 110 728, 00 грн до Бучанської міської ради для його затвердження та здійснення відшкодування на вказану суму.

Рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 12 жовтня 2022 року № 448, затверджено розрахунок відшкодувань між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат для населення за серпень 2022 рік на загальну суму 1 110 728, 00 грн.

Відповідно до банківської виписки по рахунку за 22.10.2022 Бучанською міською радою здійснено оплату одним платижем на суму 1 110 728, 00 грн, на рахунок ПКПП «Теплокомунсервіс».

Продовжуючи реалізацію розробленого злочинного плану, в ході виконання зазначених договорів, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 16.11.2022 ОСОБА_4 , на виконання злочинного плану групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, достовірно знаючи про фактичні витрат на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для населення Бучанської територіальної громади, в порушення п. 6 Додатку № 2 до Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» «Порядок розрахунків, обліку та відшкодування різниці в тарифах на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, у випадку невідповідності фактичної вартості послуг встановленим тарифам для споживачів Бучанської міської територіальної громади», здійснила розрахунок шляхом внесення відомостей до Додатку № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс», зазначивши показники економічно обґрунтованих тарифів, які затверджені рішення Бучанської міської ради від 16.11.2021 № 899, за вересень 2022, тим самим збільшивши загальний обсяг різниці між діючими тарифами для населення, встановленими виконавчим комітетом Бучанської міської ради та економічно обґрунтованими витратами (фактичними витратами) на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, після чого засвідчила даний розрахунок своїм підписом та у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці передала даний розрахунок для погодження директору ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 .

Після чого, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 16.11.2022 директор ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 діючи згідно з розробленим планом групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, затвердив своїм підписом та скріпив печаткою складений ОСОБА_4 . Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» за вересень 2022 на загальну суму 980 500,00 грн.

У подальшому ОСОБА_4 діючи у відповідності до розробленого злочинного плану групи, щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, у невстановлений досудовим розслідуванням час передала засвідчений Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» за вересень 2022 на загальну суму 980 500,00 грн до Бучанської міської ради для його затвердження та здійснення відшкодування на вказану суму.

Рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 16 листопада 2022 року № 537, затверджено розрахунок відшкодувань між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат для населення за вересень 2022 рік на загальну суму 980 500,00 грн.

Відповідно до банківської виписки по рахунку за 28.12.2022 Бучанською міською радою здійснено оплату одним платижем на суму 980 500,00 грн, на рахунок ПКПП «Теплокомунсервіс».

Продовжуючи реалізацію розробленого злочинного плану, в ході виконання зазначених договорів, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 15.12.2022 ОСОБА_4 , на виконання злочинного плану групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, достовірно знаючи про фактичні витрат на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для населення Бучанської територіальної громади, в порушення п. 6 Додатку № 2 до Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» «Порядок розрахунків, обліку та відшкодування різниці в тарифах на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, у випадку невідповідності фактичної вартості послуг встановленим тарифам для споживачів Бучанської міської територіальної громади», здійснила розрахунок шляхом внесення відомостей до Додатку № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс», зазначивши показники економічно обґрунтованих тарифів, які затверджені рішення Бучанської міської ради від 16.11.2021 № 899, за жовтень 2022, тим самим збільшивши загальний обсяг різниці між діючими тарифами для населення, встановленими виконавчим комітетом Бучанської міської ради та економічно обґрунтованими витратами (фактичними витратами) на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, після чого засвідчила даний розрахунок своїм підписом та у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці передала даний розрахунок для погодження директору ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 .

Після чого, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 15.12.2022 директор ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 діючи згідно з розробленим планом групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, затвердив своїм підписом та скріпив печаткою складений ОСОБА_4 . Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» за жовтень 2022 на загальну суму 953 936,00 грн.

У подальшому ОСОБА_4 діючи у відповідності до розробленого злочинного плану групи, щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, у невстановлений досудовим розслідуванням час передала засвідчений Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» за жовтень 2022 на загальну суму 953 936,00 грн до Бучанської міської ради для його затвердження та здійснення відшкодування на вказану суму.

Рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 15 грудня 2022 року № 598, затверджено розрахунок відшкодувань між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат для населення за жовтень 2022 рік на загальну суму 953 936,00 грн.

Відповідно до банківської виписки по рахунку за 28.12.2022 Бучанською міською радою здійснено оплату двома платежами на суму 304 687,00 грн та 649 249, 00 грн на рахунок ПКПП «Теплокомунсервіс».

Продовжуючи реалізацію розробленого злочинного плану, в ході виконання зазначених договорів, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 15.12.2022 ОСОБА_4 , на виконання злочинного плану групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, достовірно знаючи про фактичні витрат на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для населення Бучанської територіальної громади, в порушення п. 6 Додатку № 2 до Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» «Порядок розрахунків, обліку та відшкодування різниці в тарифах на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, у випадку невідповідності фактичної вартості послуг встановленим тарифам для споживачів Бучанської міської територіальної громади», здійснила розрахунок шляхом внесення відомостей до Додатку № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс», зазначивши показники економічно обґрунтованих тарифів, які затверджені рішення Бучанської міської ради від 16.11.2021 № 899, за листопад 2022, тим самим збільшивши загальний обсяг різниці між діючими тарифами для населення, встановленими виконавчим комітетом Бучанської міської ради та економічно обґрунтованими витратами (фактичними витратами) на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, після чого засвідчила даний розрахунок своїм підписом та у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці передала даний розрахунок для погодження директору ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 .

Після чого, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 15.12.2022 директор ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 діючи згідно з розробленим планом групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, затвердив своїм підписом та скріпив печаткою складений ОСОБА_4 . Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» за листопад 2022 на загальну суму 854 688,00 грн.

У подальшому ОСОБА_4 діючи у відповідності до розробленого злочинного плану групи, щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, у невстановлений досудовим розслідуванням час передала засвідчений Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» за листопад 2022 на загальну суму 854 688,00 грн до Бучанської міської ради для його затвердження та здійснення відшкодування на вказану суму.

Рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 15 грудня 2022 року № 599, затверджено розрахунок відшкодувань між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат для населення за листопад 2022 рік на загальну суму 854 688,00 грн.

Відповідно до банківської виписки по рахунку за 28.12.2022 Бучанською міською радою здійснено оплату одним платежем на суму 854 688,00 грн на рахунок ПКПП «Теплокомунсервіс».

Продовжуючи реалізацію розробленого злочинного плану, в ході виконання зазначених договорів, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 14.02.2023 ОСОБА_4 , на виконання злочинного плану групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, достовірно знаючи про фактичні витрат на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для населення Бучанської територіальної громади, в порушення п. 6 Додатку № 2 до Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» «Порядок розрахунків, обліку та відшкодування різниці в тарифах на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, у випадку невідповідності фактичної вартості послуг встановленим тарифам для споживачів Бучанської міської територіальної громади», здійснила розрахунок шляхом внесення відомостей до Додатку № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс», зазначивши показники економічно обґрунтованих тарифів, які затверджені рішення Бучанської міської ради від 16.11.2021 № 899, за грудень 2022, тим самим збільшивши загальний обсяг різниці між діючими тарифами для населення, встановленими виконавчим комітетом Бучанської міської ради та економічно обґрунтованими витратами (фактичними витратами) на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, після чого засвідчила даний розрахунок своїм підписом та у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці передала даний розрахунок для погодження директору ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 .

Після чого, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 14.02.2023 директор ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 діючи згідно з розробленим планом групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, затвердив своїм підписом та скріпив печаткою складений ОСОБА_4 . Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» за грудень 2022 на загальну суму 851 112,00 грн.

У подальшому ОСОБА_4 діючи у відповідності до розробленого злочинного плану групи, щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, у невстановлений досудовим розслідуванням час передала засвідчений Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» за грудень 2022 на загальну суму 851 112,00 грн до Бучанської міської ради для його затвердження та здійснення відшкодування на вказану суму.

Рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 14 лютого 2023 року № 45, затверджено розрахунок відшкодувань між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат для населення за грудень 2022 рік на загальну суму 851 112,00 грн.

Відповідно до банківської виписки по рахунку за 25.03.2023 Бучанською міською радою здійснено оплату одним платежем на суму 851 112,00 грн на рахунок ПКПП «Теплокомунсервіс».

Продовжуючи реалізацію розробленого злочинного плану, в ході виконання зазначених договорів, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 14.02.2023 ОСОБА_4 , на виконання злочинного плану групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, достовірно знаючи про фактичні витрат на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для населення Бучанської територіальної громади, в порушення п. 6 Додатку № 2 до Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» «Порядок розрахунків, обліку та відшкодування різниці в тарифах на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, у випадку невідповідності фактичної вартості послуг встановленим тарифам для споживачів Бучанської міської територіальної громади», здійснила розрахунок шляхом внесення відомостей до Додатку № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс», зазначивши показники економічно обґрунтованих тарифів, які затверджені рішення Бучанської міської ради від 16.11.2021 № 899, за січень 2023, тим самим збільшивши загальний обсяг різниці між діючими тарифами для населення, встановленими виконавчим комітетом Бучанської міської ради та економічно обґрунтованими витратами (фактичними витратами) на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, після чого засвідчила даний розрахунок своїм підписом та у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці передала даний розрахунок для погодження директору ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 .

Після чого, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 14.02.2023 директор ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 діючи згідно з розробленим планом групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, затвердив своїм підписом та скріпив печаткою складений ОСОБА_4 . Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» за січень 2023 на загальну суму 975 027,00 грн.

У подальшому ОСОБА_4 діючи у відповідності до розробленого злочинного плану групи, щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, у невстановлений досудовим розслідуванням час передала засвідчений Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» за січень 2023 на загальну суму 975 027,00 грн до Бучанської міської ради для його затвердження та здійснення відшкодування на вказану суму.

Рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 14 лютого 2023 року № 46, затверджено розрахунок відшкодувань між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат для населення за січень 2023 рік на загальну суму 975 027,00 грн.

Відповідно до банківської виписки по рахунку за 25.03.2023 Бучанською міською радою здійснено оплату одним платежем на суму 975 027,00 грн на рахунок ПКПП «Теплокомунсервіс».

Продовжуючи реалізацію розробленого злочинного плану, в ході виконання зазначених договорів, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 04.04.2023 ОСОБА_4 , на виконання злочинного плану групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, достовірно знаючи про фактичні витрат на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для населення Бучанської територіальної громади, в порушення п. 6 Додатку № 2 до Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» «Порядок розрахунків, обліку та відшкодування різниці в тарифах на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, у випадку невідповідності фактичної вартості послуг встановленим тарифам для споживачів Бучанської міської територіальної громади», здійснила розрахунок шляхом внесення відомостей до Додатку № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс», зазначивши показники економічно обґрунтованих тарифів, які затверджені рішення Бучанської міської ради від 16.11.2021 № 899, за лютий 2023, тим самим збільшивши загальний обсяг різниці між діючими тарифами для населення, встановленими виконавчим комітетом Бучанської міської ради та економічно обґрунтованими витратами (фактичними витратами) на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, після чого засвідчила даний розрахунок своїм підписом та у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці передала даний розрахунок для погодження директору ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 .

Після чого, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 04.04.2023 директор ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 діючи згідно з розробленим планом групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, затвердив своїм підписом та скріпив печаткою складений ОСОБА_4 . Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» за лютий 2023 на загальну суму 954 150,00 грн.

У подальшому ОСОБА_4 діючи у відповідності до розробленого злочинного плану групи, щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, у невстановлений досудовим розслідуванням час передала засвідчений Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» за лютий 2023 на загальну суму 954 150,00 грн до Бучанської міської ради для його затвердження та здійснення відшкодування на вказану суму.

Рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 04 квітня 2023 року № 136, затверджено розрахунок відшкодувань між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат для населення за лютий 2023 рік на загальну суму 954 150,00 грн.

Відповідно до банківської виписки по рахунку за 18.04.2023 Бучанською міською радою здійснено оплату одним платежем на суму 954 150,00 грн на рахунок ПКПП «Теплокомунсервіс».

Продовжуючи реалізацію розробленого злочинного плану, в ході виконання зазначених договорів, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 02.05.2023 ОСОБА_4 , на виконання злочинного плану групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, достовірно знаючи про фактичні витрат на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для населення Бучанської територіальної громади, в порушення п. 6 Додатку № 2 до Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» «Порядок розрахунків, обліку та відшкодування різниці в тарифах на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, у випадку невідповідності фактичної вартості послуг встановленим тарифам для споживачів Бучанської міської територіальної громади», здійснила розрахунок шляхом внесення відомостей до Додатку № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс», зазначивши показники економічно обґрунтованих тарифів, які затверджені рішення Бучанської міської ради від 16.11.2021 № 899, за березень 2023, тим самим збільшивши загальний обсяг різниці між діючими тарифами для населення, встановленими виконавчим комітетом Бучанської міської ради та економічно обґрунтованими витратами (фактичними витратами) на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, після чого засвідчила даний розрахунок своїм підписом та у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці передала даний розрахунок для погодження директору ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 .

Після чого, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 02.05.2023 директор ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 діючи згідно з розробленим планом групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, затвердив своїм підписом та скріпив печаткою складений ОСОБА_4 . Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» за березень 2023 на загальну суму 977 449,00 грн.

У подальшому ОСОБА_4 діючи у відповідності до розробленого злочинного плану групи, щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, у невстановлений досудовим розслідуванням час передала засвідчений Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» за березень 2023 на загальну суму 977 449,00 грн до Бучанської міської ради для його затвердження та здійснення відшкодування на вказану суму.

Рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 02 травня 2023 року № 230, затверджено розрахунок відшкодувань між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат для населення за березень 2023 рік на загальну суму 977 449,00 грн.

Відповідно до банківської виписки по рахунку за 18.05.2023 Бучанською міською радою здійснено оплату одним платежем на суму 977 449,00 грн на рахунок ПКПП «Теплокомунсервіс».

Продовжуючи реалізацію розробленого злочинного плану, в ході виконання зазначених договорів, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 25.05.2023 ОСОБА_4 , на виконання злочинного плану групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, достовірно знаючи про фактичні витрат на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для населення Бучанської територіальної громади, в порушення п. 6 Додатку № 2 до Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» «Порядок розрахунків, обліку та відшкодування різниці в тарифах на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, у випадку невідповідності фактичної вартості послуг встановленим тарифам для споживачів Бучанської міської територіальної громади», здійснила розрахунок шляхом внесення відомостей до Додатку № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс», зазначивши показники економічно обґрунтованих тарифів, які затверджені рішення Бучанської міської ради від 16.11.2021 № 899, за квітень 2023, тим самим збільшивши загальний обсяг різниці між діючими тарифами для населення, встановленими виконавчим комітетом Бучанської міської ради та економічно обґрунтованими витратами (фактичними витратами) на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, після чого засвідчила даний розрахунок своїм підписом та у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці передала даний розрахунок для погодження директору ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 .

Після чого, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 25.05.2023 директор ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_5 діючи згідно з розробленим планом групи щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, затвердив своїм підписом та скріпив печаткою складений ОСОБА_4 . Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» за квітень 2023 на загальну суму 973 203,00 грн.

У подальшому ОСОБА_4 діючи у відповідності до розробленого злочинного плану групи, щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, у невстановлений досудовим розслідуванням час передала засвідчений Додаток № 4 Програми відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» за квітень 2023 на загальну суму 973 203,00 грн до Бучанської міської ради для його затвердження та здійснення відшкодування на вказану суму.

Рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 25 травня 2023 року № 283, затверджено розрахунок відшкодувань між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат для населення за квітень 2023 рік на загальну суму 973 203,00 грн.

Відповідно до банківської виписки по рахунку за 06.06.2023 Бучанською міською радою здійснено оплату одним платежем на суму 973 203,00 грн на рахунок ПКПП «Теплокомунсервіс».

Загалом із бюджету Бучанської територіальної громади на відшкодування різниці у тарифах на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення ПКПП «Теплокомунсервіс» перераховано 16 778 528, 76 грн, що на 11 324 640, 00 грн більше, ніж розмір відшкодування різниці у тарифах, розрахованих у відповідності до фактичних витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для населення с. Гаврилівка Бучанської територіальної громади.

Таким чином, директор ПКПП «Теплокомунсервіс» ОСОБА_14 та головний економіст ПКПП «Теплокомкнсервіс» ОСОБА_4 діючи відповідно до розробленого злочинного плану щодо заволодіння бюджетними коштами виконавчого комітету Бучанської міської ради, на відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в с. Гаврилівка та розміром економічно обґрунтованих витрат ПКПП «Теплокомунсервіс» надлишково отримали бюджетних коштів на 11 324 640, 00 грн, тим самим заволоділи бюджетними коштами на вказану суму.

29.07.2025 ОСОБА_5 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, тобто у заволодінні чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненого повторно за попередньою змовою групою осіб у особливо великих розмірах.

В цей же день, 29.07.2025 ОСОБА_4 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, тобто у заволодінні чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненого повторно за попередньою змовою групою осіб у особливо великих розмірах.

Також, 29.07.2025 ОСОБА_6 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України, неналежному виконанні службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам.

Надалі, 17.09.2025 прокурором у кримінальному провадженні у відповідності до ч. 1 ст. 290 КПК України, визнавши зібрані під час досудового розслідування докази достатніми для складання обвинувального акту відносно ОСОБА_5 , ОСОБА_4 , та ОСОБА_6 надано доручення слідчому про повідомлення сторонам кримінального провадження про завершення досудового розслідування та надання доступу до матеріалів досудового розслідування.

Того ж дня, тобто 17.09.2025 підозрюваним та їх захисникам, слідчим вручено письмове повідомлення про завершення досудового розслідування.

В подальшому, 18.09.2025 підозрюваним та захисникам направлено графік ознайомлення з матеріалами кримінального провадження.

Згідно протоколу про надання доступу до матеріалів досудового розслідування від 17.09.2025 встановлено, що підозрювані ОСОБА_5 , ОСОБА_4 та їх захисники ОСОБА_13 та ОСОБА_8 отримали копії матеріалів у 25 томах, тобто у повному обсязі.

17.09.2025 захисники ОСОБА_13 та ОСОБА_8 , підозрювані ОСОБА_5 , ОСОБА_4 підписали протокол про надання доступу до матеріалів (додаткових) матеріалів досудового розслідування в 1-му томі.

01.10.2025 захисники ОСОБА_13 та ОСОБА_8 підписали протокол про надання доступу до матеріалів (додаткових) матеріалів досудового розслідування в 6-ти томах.

08.10.2025 захисники ОСОБА_13 та ОСОБА_8 підписали протокол про надання доступу до матеріалів (додаткових) матеріалів досудового розслідування в 5-ти томах.

16.10.2025 захисник ОСОБА_8 підписав протокол про надання доступу до матеріалів (додаткових) матеріалів досудового розслідування в 4-ти томах.

17.09.2025 захисник ОСОБА_11 , підозрювана ОСОБА_15 підписали протокол про надання доступу до матеріалів (додаткових) матеріалів досудового розслідування в 5-ти томах.

26.09.2025 захисник ОСОБА_11 підписав протокол про надання доступу до матеріалів (додаткових) матеріалів досудового розслідування в 5-ти томах.

14.10.2025 захисник ОСОБА_11 підписав протокол про надання доступу до матеріалів (додаткових) матеріалів досудового розслідування в 8-ми томах.

09.10.2025 захисник ОСОБА_7 підписав протокол про надання доступу до матеріалів (додаткових) матеріалів досудового розслідування в 5-ти томах.

14.10.2025 захисник ОСОБА_7 підписав протокол про надання доступу до матеріалів (додаткових) матеріалів досудового розслідування в 3-х томах.

14.10.2025 захисник ОСОБА_12 підписав протокол про надання доступу до матеріалів (додаткових) матеріалів досудового розслідування в 6-ти томах.

08.10.2025 захисник ОСОБА_10 підписав протокол про надання доступу до матеріалів (додаткових) матеріалів досудового розслідування в 10-ти томах.

Тобто, підозрюваний ОСОБА_5 згідно графіку 18.09.2025, 19.09.2025, 22.09.2025, 23.09.2025, 24.09.2025, 25.09.2025, 26.09.2025, 29.09.2025, 30.09.2025, 01.10.2025, 02.10.2025, 03.10.2025, 06.10.2025, 07.10.2025, 08.10.2025, 09.10.2025, 10.10.2025, 13.10.2025, 14.10.2025, 15.10.2025, 16.10.2025, 17.10.2025 до слідчого СУ ГУНП в Київській області не з'явився.

Підозрювана ОСОБА_4 згідно графіку 18.09.2025, 19.09.2025, 22.09.2025, 23.09.2025, 24.09.2025, 25.09.2025, 26.09.2025, 29.09.2025, 30.09.2025, 01.10.2025, 02.10.2025, 03.10.2025, 06.10.2025, 07.10.2025, 08.10.2025, 09.10.2025, 10.10.2025, 13.10.2025, 14.10.2025, 15.10.2025, 16.10.2025, 17.10.2025 до слідчого СУ ГУНП в Київській області не з'явився.

Підозрювана ОСОБА_6 згідно графіку 18.09.2025, 19.09.2025, 22.09.2025, 23.09.2025, 24.09.2025, 25.09.2025, 26.09.2025, 29.09.2025, 30.09.2025, 01.10.2025, 02.10.2025, 03.10.2025, 06.10.2025, 07.10.2025, 08.10.2025, 09.10.2025, 10.10.2025, 13.10.2025, 14.10.2025, 15.10.2025, 16.10.2025, 17.10.2025 до слідчого СУ ГУНП в Київській області не з'явився.

Захисник ОСОБА_8 згідно графіку 18.09.2025, 19.09.2025, 22.09.2025, 23.09.2025, 24.09.2025, 25.09.2025, 26.09.2025, 29.09.2025, 30.09.2025, 02.10.2025, 03.10.2025, 06.10.2025, 07.10.2025, 09.10.2025, 10.10.2025, 13.10.2025, 14.10.2025, 15.10.2025, 17.10.2025 до слідчого СУ ГУНП в Київській області не з'явився.

Захисник ОСОБА_13 18.09.2025, 19.09.2025, 22.09.2025, 23.09.2025, 24.09.2025, 25.09.2025, 26.09.2025, 29.09.2025, 30.09.2025, 02.10.2025, 03.10.2025, 06.10.2025, 07.10.2025, 09.10.2025, 10.10.2025, 13.10.2025, 14.10.2025, 15.10.2025, 16.10.2025, 17.10.2025 згідно графіку до слідчого СУ ГУНП в Київській області не з'явився.

Захисник ОСОБА_7 згідно графіку 18.09.2025, 19.09.2025, 22.09.2025, 23.09.2025, 24.09.2025, 25.09.2025, 26.09.2025, 29.09.2025, 30.09.2025, 01.10.2025, 02.10.2025, 03.10.2025, 06.10.2025, 07.10.2025, 08.10.2025, 10.10.2025, 13.10.2025, 15.10.2025, 16.10.2025, 17.10.2025 до слідчого СУ ГУНП в Київській області не з'явився.

Захисник ОСОБА_12 згідно графіку 18.09.2025, 19.09.2025, 22.09.2025, 23.09.2025, 24.09.2025, 25.09.2025, 26.09.2025, 29.09.2025, 30.09.2025, 01.10.2025, 02.10.2025, 03.10.2025, 06.10.2025, 07.10.2025, 08.10.2025, 09.10.2025, 10.10.2025, 13.10.2025, 15.10.2025, 16.10.2025, 17.10.2025 до слідчого СУ ГУНП в Київській області не з'явився.

Захисник ОСОБА_11 згідно графіку 18.09.2025, 19.09.2025, 22.09.2025, 23.09.2025, 24.09.2025, 25.09.2025, 29.09.2025, 30.09.2025, 01.10.2025, 02.10.2025, 03.10.2025, 06.10.2025, 07.10.2025, 08.10.2025, 09.10.2025, 10.10.2025, 13.10.2025, 15.10.2025, 16.10.2025, 17.10.2025 до слідчого СУ ГУНП в Київській області не з'явився.

Захисник ОСОБА_16 згідно графіку 18.09.2025, 19.09.2025, 22.09.2025, 23.09.2025, 24.09.2025, 25.09.2025, 26.09.2025, 29.09.2025, 30.09.2025, 01.10.2025, 02.10.2025, 03.10.2025, 06.10.2025, 07.10.2025, 09.10.2025, 10.10.2025, 13.10.2025, 14.10.2025, 15.10.2025, 16.10.2025, 17.10.2025 до слідчого СУ ГУНП в Київській області не з'явився.

Таким чином, стороною обвинувачення було забезпечено належні умови та вжито всіх заходів щодо надання стороні захисту можливості вільно, з урахуванням достатнього обсягу часу, ознайомитись з матеріалами (додатковими матеріалами) досудового розслідування, які складаються з 26 (двадцяти шести) томів, проте сторона захисту не ознайомилася з матеріалами досудового розслідування № 42023110000000404 від 01.12.2023.

Відповідно до ч. 10 ст. 290 КПК України, сторонам кримінального провадження, потерпілому, представнику юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, надається достатній час для ознайомлення з матеріалами, до яких їм надано доступ. У разі зволікання при ознайомленні з матеріалами, до яких надано доступ, слідчий суддя за клопотанням сторони кримінального провадження з урахуванням обсягу, складності матеріалів та умов доступу до них зобов'язаний встановити строк для ознайомлення з матеріалами, після спливу якого сторона кримінального провадження або потерпілий, представник юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, вважаються такими, що реалізували своє право на доступ до матеріалів.

Як зауважив Європейський суд, підпункт "b" пункту 3 статті 6 Конвенції гарантує обвинуваченому "мати час і можливості, необхідні для підготовки свого захисту", а це означає, що така підготовка охоплює все, що є "необхідним" для підготовки розгляду справи судом. Крім того, можливості, доступні кожному, хто обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, мають включати ознайомлення - для цілей підготовки свого захисту - з результатами розслідувань, які проводилися протягом усього провадження у справі. Однак питання адекватності часу і можливостей, наданих обвинуваченому, слід вирішувати в контексті обставин кожної конкретної справи (рішення від 21 жовтня 2010 року у справі "Корнєв і Карпенко проти України"). Так, у рішенні від 18 лютого 2010 року у справі "Гаважук проти України" Європейський суд визнав, що можливість обвинуваченого ознайомитися з матеріалами справи протягом п'яти днів є достатнім часом у цій справі в розумінні підпункту "b" пункту 3 статті 6 Конвенції.

Згідно до ч. 1, 3 ст. 28 КПК України під час кримінального провадження кожна процесуальна дія або процесуальне рішення повинні бути виконані або прийняті в розумні строки.

Критерієм для визначення розумності строків кримінального провадження є: складність кримінального провадження, яка визначається з урахуванням кількості підозрюваних, обвинувачених та кримінальних правопорушень, щодо яких здійснюється провадження, обсягу та специфіки процесуальних дій, необхідних для здійснення досудового розслідування тощо; поведінка учасників кримінального провадження; спосіб здійснення слідчим, прокурором і судом своїх повноважень.

Приймаючи до уваги вищевикладене, слідчий суддя вважає, що наявні підстави згідно з п. 10 ст. 290 КПК України для встановлення розумного строку, протягом якого вони мають ознайомитися з матеріалами досудового розслідування.

З урахуванням обсягу матеріалів, з якими необхідно ознайомитись стороні захисту, складності кримінального провадження, умов доступу до матеріалів, суд вважає необхідним встановлення стороні захисту для ознайомлення з матеріалами досудового розслідування строку до 24.11.2025 включно.

На підставі викладеного, керуючись ст. 2, 7, 290, 309, 372, 376 КПК України, слідчий суддя,-

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання старшого слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП в Київській області капітана поліції ОСОБА_3 , про встановлення строку ознайомлення з матеріалами кримінального провадження № 42023110000000404 від 01.12.2023, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України- задовольнити частково.

Встановити підозрюваним у кримінальному провадженні № 42023110000000404 від 01.12.2023 ОСОБА_5 , ОСОБА_4 , та ОСОБА_6 а також їх захисникам ОСОБА_10 ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_8 , ОСОБА_7 або іншим захисникам, строк на ознайомлення з матеріалами кримінального провадження № 42023110000000404 до 24.11.2025 включно.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1