Ухвала від 27.10.2025 по справі 924/517/24

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

29607, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1, e-mail: inbox@km.arbitr.gov.ua, тел.(0382)71-81-84

УХВАЛА

"27" жовтня 2025 р. Справа № 924/517/24

Господарський суд Хмельницької області у складі головуючого судді Грамчука І.В., розглянувши матеріали справи

За заявою Публічного акціонерного товариства "УКРНАФТА" м.Київ

про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "Моріта" м.Хмельницький

Представники учасників :

Кредиторів :не викликались

Боржника : не викликався

За участю : Кучерявого Д.В. - розпорядника майна не викликався

ВСТАНОВИВ:

27.05.2024р. на адресу Господарського суду Хмельницької області надійшла заява ПАТ "УКРНАФТА" м.Київ про відкриття провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "Моріта" м.Хмельницький.

Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 27.05.2024р., заяву передано для розгляду судді Грамчуку І.В.

У межах справи від товариства з обмеженою відповідальністю "Моріта" м. Хмельницький надійшла скарга на дії/бездіяльність розпорядника майна ТОВ "Моріта" та просить суд визнати дії розпорядника майна щодо представлення ТОВ "Моріта" у всіх судових інстанціях незаконними та заборонити розпоряднику майна вчиняти від імені ТОВ "Моріта" будь-які дії у тому числі щодо ініціювання, як позивача (заявника), судових провадженнях, участі у судових провадженнях від імені ТОВ "Моріта".

За результатами аналізу поданої скарги з доданими документами, суд дійшов висновку про залишення скарги без руху з наступних мотивів.

За положеннями пункту 1 частини першої статті 164 Господарського процесуального кодексу України, до заяви додаються документи, які підтверджують направлення іншим учасникам справи копій заяви і доданих до неї документів з урахуванням положень статті 42 цього Кодексу.

Згідно з частиною першою статті 172 Господарського процесуального кодексу України, позивач, особа, яка звертається з позовом в інтересах іншої особи, зобов'язані до подання заяви надіслати учасникам справи її копію та копії доданих до неї документів листом з описом вкладення. Таке надсилання може здійснюватися в електронній формі через електронний кабінет з урахуванням положень статті 42 цього Кодексу.

Приписами ч. 7 ст. 42 ГПК України встановлено, що якщо цим Кодексом передбачено обов'язок учасника справи щодо надсилання копій документів іншим учасникам справи, такі документи в електронній формі можуть направлятися з використанням Єдиної судової інформаційно-комунікаційної системи або її окремої підсистеми (модуля), що забезпечує обмін документами, шляхом надсилання до електронного кабінету іншого учасника справи, а в разі відсутності в іншого учасника справи електронного кабінету чи відсутності відомостей про наявність в іншого учасника справи електронного кабінету - у паперовій формі листом з описом вкладення.

Як убачається з матеріалі скарги заявник не надав докази надіслання кредитору - ТОВ "Капабланка".

Вказане свідчить про невідповідність скарги вимогам ГПК України.

Суд звертає увагу, що неповідомлена належним чином сторона у справі, як учасник господарського процесу, позбавлена можливості володіти об'єктивною інформацією стосовно господарського процесу та суті спору.

Відповідно до пункту 1 статті 174 Господарського процесуального кодексу України, суддя, встановивши, що заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

Ураховуючи те, що заявником до скарги не додані докази надіслання кредитору - ТОВ "Капабланка" скарги з додатками, що позбавляє його можливості бути обізнаним про предмет та підставу скарги, така скарга підлягає залишенню без руху із встановленням строку на усунення недоліків.

Керуючись ст.ст. 12, 121, 44-47 Кодексу України з процедур банкрутства, ст.ст. 13, 42, 73, 74, 76, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Моріта" у справі №924/517/24 залишити без руху.

Надати заявнику строк у сім днів з моменту отримання даної ухвали для усунення недоліків скарги шляхом надання належних доказів надіслання кредитору - ТОВ "Капабланка" копії скарги з доданими документами.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання 27.10.2025 та оскарженню не підлягає.

Інформацію по справі, що розглядається, можна отримати на сторінці суду на офіційному веб - порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб - адресою: http://km.arbitr.gov.ua.

Суддя І.В. Грамчук

Видруков. примірн.:

1 - у справу,

2 - заявника - кредитора Публічне акціонерне товариство "Укрнафта" (office@ukrnafta.com)

3 - представнику заявника Ткаченко К.В. ( ІНФОРМАЦІЯ_1 )

4 - боржника ( ІНФОРМАЦІЯ_2 ),

5 - арбітражному керуючому Кучерявому Д.В. ( ІНФОРМАЦІЯ_3 ),

6 - ТОВ "КАПАБЛАНКА" (capablancallc@gmail.com)

7 - ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КРЕМЕНЧУКНАФТОПРОДУКТСЕРВІС" (td.knps@i.ua)

8 - Головному управлінню ДПС у Хмельницькій області (km.official@tax.gov.ua)

9 - Акціонерному товариству "Айбокс Банк" (bank@iboxbank.online, fgvfo@fg.gov.ua)

10 - представнику ТОВ "Моріта" Недокусу В.І. ( ІНФОРМАЦІЯ_4 )

11 - Акціонерному товариству «Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія «Укртатнафта» (Полтавська область, м.Кременчук, вул. Свіштовська, 3, 39610; pobox@ukrtatnafta.com)

12- представнику АТ «Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія «Укртатнафта» Демиденко В.А. ( ІНФОРМАЦІЯ_5 )

13- Приватному підприємству "Асгард-ТК" в особі ліквідатора Козирицькому А.С. ( ІНФОРМАЦІЯ_6 )

Попередній документ
131281589
Наступний документ
131281591
Інформація про рішення:
№ рішення: 131281590
№ справи: 924/517/24
Дата рішення: 27.10.2025
Дата публікації: 30.10.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Хмельницької області
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи про банкрутство, з них:; діяльність арбітражного керуючого
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (30.10.2025)
Дата надходження: 30.10.2025
Предмет позову: про відеоконференцію
Розклад засідань:
10.06.2024 10:30 Господарський суд Хмельницької області
26.06.2024 12:00 Господарський суд Хмельницької області
10.07.2024 12:00 Господарський суд Хмельницької області
24.09.2024 10:00 Господарський суд Хмельницької області
09.10.2024 10:00 Господарський суд Хмельницької області
05.11.2024 10:00 Господарський суд Хмельницької області
03.12.2024 10:00 Господарський суд Хмельницької області
18.12.2024 10:00 Господарський суд Хмельницької області
23.01.2025 09:30 Господарський суд Хмельницької області
11.02.2025 09:10 Господарський суд Хмельницької області
22.04.2025 10:00 Господарський суд Хмельницької області
14.05.2025 12:00 Північно-західний апеляційний господарський суд
17.06.2025 11:00 Господарський суд Хмельницької області
24.06.2025 09:30 Господарський суд Хмельницької області
09.07.2025 11:30 Господарський суд Хмельницької області
22.07.2025 09:30 Господарський суд Хмельницької області
02.09.2025 12:30 Господарський суд Хмельницької області
30.09.2025 10:00 Господарський суд Хмельницької області
02.10.2025 10:30 Господарський суд Хмельницької області
07.10.2025 11:00 Господарський суд Хмельницької області
27.10.2025 11:30 Господарський суд Хмельницької області
05.11.2025 11:00 Господарський суд Хмельницької області
11.11.2025 12:00 Північно-західний апеляційний господарський суд
18.11.2025 11:30 Господарський суд Хмельницької області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ГРЯЗНОВ В В
ЖУКОВ С В
КРЕЙБУХ О Г
ПАВЛЮК І Ю
РОЗІЗНАНА І В
суддя-доповідач:
ГРАМЧУК І В
ГРАМЧУК І В
ЖУКОВ С В
КРЕЙБУХ О Г
ПАВЛЮК І Ю
арбітражний керуючий:
Арбітражний керуючий Демчук Олександр Миколайович
Арбітражний керуючий Козирицький Андрій Сергійович
Арбітражний керуючий Кучерявий Дмитро Владиславович
відповідач (боржник):
ТОВ "Моріта"
ТОВ "МОРІТА"
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛІВАЙН ТОРГ", м. Дніпро
Товариство з обмеженою відповідальністю "Моріта"
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПОРТИВНИЙ КЛУБ "ДНІПРО -1"
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БІЗНЕС ТРЕНД»
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЕЛІНГ-ОІЛ»
за участю:
Акціонерне товариство "Айбокс Банк"
АТ "Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія "Укртатнафта"
Головне управління ДПС у Хмельницькій області
ПАТ "КРЕМЕНЧУКНАФТОПРОДУКТСЕРВІС"
Приватне підприємство "Асгард-ТК"
Приватне підприємство "АСГАРД-ТК"
Розпорядник майна ТОВ "МОРІТА" АК Кучерявий Дмитро Владиславович
ТОВ "КАПАБЛАНКА"
заявник:
Антимонопольний комітет України
Публічне акціонерне товариство "Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія "Укртатнафта", м. Кременчук Полтавська область
Публічне акціонерне товариство "Укрнафта" м.Київ
заявник апеляційної інстанції:
Антимонопольний комітет України
Товариство з обмеженою відповідальністю "Моріта"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Кременчукнафтопродуктсервіс"
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КРЕМЕНЧУКНАФТОПРОДУКТСЕРВІС"
заявник касаційної інстанції:
Ліквідатор ПП "Асгард-ТК" арбітражний керуючий Козирицький Андрій Сергійович
кредитор:
ПП "Асгард-ТК", м. Хмельницький
ПП "Асгард-ТК", м. Хмельницький
Головне управління ДПС у Хмельницькій області
Приватне акціонерне товариство "Укрнафта"
Приватне підприємство "Асгард-ТК"
Публічне акціонерне товариство "Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія "Укртатнафта"
Публічне акціонерне товариство "Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія "Укртатнафта", м. Кременчук Полтавська область
Публічне акціонерне товариство "Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія "Укртатнафта", м. Кременчук Полтавська область
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАПАБЛАНКА»
Товариство з обмеженою відповідальністю "Капабланка"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Кременчукнафтопродуктсервіс"
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КРЕМЕНЧУКНАФТОПРОДУКТСЕРВІС"
Кредитор:
Публічне акціонерне товариство "Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія "Укртатнафта", м. Кременчук Полтавська область
м. дніпро, відповідач (боржник):
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БІЗНЕС ТРЕНД»
м. кременчук полтавська область, кредитор:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАПАБЛАНКА»
м. хмельницький, кредитор:
Головне управління ДПС у Хмельницькій області
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Антимонопольний комітет України
Товариство з обмеженою відповідальністю "Моріта"
позивач (заявник):
Антимонопольний комітет України
Публічне акціонерне товариство "Укрнафта"
Публічне акціонерне товариство "Укрнафта" м.Київ
Товариство з обмеженою відповідальністю "Моріта"
Позивач (Заявник):
Публічне акціонерне товариство "Укрнафта" м.Київ
представник:
ДЕМИДЕНКО ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ
представник апелянта:
Дрюпін Сергій Іванович
Чабан Сергій Анатолійович
представник відповідача:
Дорош Олександр Григорович
Комоліков Олександр Миколайович
представник кредитора:
Синяк Діана Олександрівна
представник позивача:
адвокатське обєднання "АДЕР ХАБЕР" адвокат Мошенець Дмитро Вячеславович
Недокус Віктор Ігорович
Пилипчук Віталіна Євгенівна
Прохоров Євгеній Іванович
Ткаченко Костянтин Валерійович
суддя-учасник колегії:
ГРЯЗНОВ В В
КАРТЕРЕ В І
ОГОРОДНІК К М
ПОГРЕБНЯК В Я
РОЗІЗНАНА І В
САВРІЙ В А
ТИМОШЕНКО О М
ЮРЧУК М І