Справа № 484/5773/25
Провадження № 2-н/484/793/25
Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області
24 жовтня 2025 року м. Первомайськ
Суддя Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області Маржина Т.В., розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Газорозподільні мережі України» в особі Миколаївської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за послуги з розподілу природного газу, відповідно до вимог ст.ст.509,525,526,610 ЦК України та керуючись ст. ст.160-163,167,168 ЦПК України, -
1. Стягнути з боржника ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП: НОМЕР_1 , яка зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 , на користь на користь ТОВ «Газорозподільні мережі України» в особі Миколаївської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» (р/р НОМЕР_2 в АТ Ощадбанк, ЄДРПОУ 45192910) заборгованість за послуги з розподілу природного газу по о/р НОМЕР_3 , за адресою: АДРЕСА_2 , в розмірі 3025 (три тисячі двадцять п'ять) грн. 23 к.
2. Стягнути з Стягнути з боржника ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП: НОМЕР_1 , на користь ТОВ «Газорозподільні мережі України» в особі Миколаївської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» (р/р НОМЕР_4 в АТ Ощадбанк, ЄДРПОУ 45192910) три відсотки річних в сумі 218,87 грн., інфляційні в сумі 306,38 грн. та витрати по сплаті судового збору в розмірі 302,80 грн., а всього 828 (вісімсот двадцять вісім) грн. 05 к.
3. Судовий наказ, після набрання ним законної сили, видати стягувачу.
СУДДЯ: Т.В. Маржина
місце печатки суду
Відповідно до ч.3 ст. 167 ЦПК України судовий наказ оскарженню в апеляційному порядку не підлягає, проте може бути скасований.
Відповідно до ч.1 ст. 170 ЦПК України боржник має право протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.
Відповідно до ч.4 ст. 169 ЦПК України днем отримання боржником копії судового наказу є день його вручення боржнику, визначений відповідно до статті 272 ЦПК України.
Відповідно до ч.1 ст. 172 ЦПК України у разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п'яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили.
Судовий наказ набрав чинності “___»_______20___
Строк пред'явлення до виконання три роки.
Судовий наказ видано “___»_______20____
СУДДЯ: Т.В. Маржина
місце печатки суду
Відмітки про виконання судового наказу
Дата надходженняПовне найменування установи, підприємства, організації, в якому знаходиться судовий наказ на виконанні Загальна сума відрахована за судовим наказомДата повернення судового наказу до відділу ДВС чи стягувачу Підстава повернення судового наказу підпис примітки
Інші відмітки________________________________________________________________________________