Київський апеляційний суд
24 жовтня 2025 року суддя судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду ОСОБА_1 , перевіривши апеляційну скаргу захисника ОСОБА_2 на вирок Оболонського районного суду м. Києва від 1 вересня 2025 року у кримінальному провадженні № 12025100050001627 щодо ОСОБА_3 ,
Вироком Оболонського районного суду м. Києва від 01.09.2025 ОСОБА_3 визнаний винуватим у пред'явленому обвинуваченні за ч.4 ст.186 КК України і йому призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 7 років.
30.09.2025 захисник ОСОБА_2 подала апеляційну скаргу, в якій просить вирок суду змінити в частині призначеного ОСОБА_3 покарання, застосувавши до нього ст.ст.69, 75 КК України.
Вивчивши апеляційну скаргу та матеріали кримінального провадження, вважаю, що вона підлягає прийняттю до розгляду апеляційним судом.
Апеляційна скарга відповідає вимогам ст.396 КПК України, подана у встановлений законом строк особою, яка має на це право. Підстави для повернення апеляційної скарги або відмови у відкритті апеляційного провадження відсутні.
А тому апеляційне провадження належить відкрити.
На підставі викладеного, керуючись ст.398 КПК України,
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою захисника ОСОБА_2 на вирок Оболонського районного суду м. Києва від 1 вересня 2025 року щодо ОСОБА_3 .
Надіслати учасникам судового провадження копії ухвали з копіями апеляційної скарги та інформацією про їхні права та обов'язки.
Встановити строк, протягом якого учасники судового провадження можуть подати заперечення на апеляційну скаргу, по 27 листопада 2025 року включно.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Київського
апеляційного суду ОСОБА_1