23 жовтня 2025 року м. Кропивницький
справа № 405/2497/20
провадження № 22-ц/4809/1477/25
Кропивницький апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати в цивільних справах:
головуючого судді Чельник О.І.,
суддів Єгорової С.М., Мурашка С.І.
розглянувши матеріали апеляційної скарги Акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» на рішення Ленінського районного суду міста Кіровограда від 02 липня 2022 року у справі за позовом Акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення боргу кредитором спадкодавця,
Акціонерне товариство Комерційний банк «ПриватБанк» звернувся до Кропивницького апеляційного судуз апеляційною скаргою на рішення Ленінського районного суду міста Кіровограда від 02 липня 2022 року. Посилаючись на несвоєчасне ознайомлення з повним текстом рішення суду першої інстанції просить визнати причину пропуску строку на оскарження поважною та поновити строк на для подання апеляційної скарги.
Зважаючи на те, що строк на апеляційне оскарження пропущено з поважних причин, він підлягає поновленню.
За формою та змістом апеляційна скарга відповідає вимогам встановленим ст. 356 ЦПК України.
Судовий збір сплачений в повному обсязі та на належний рахунок.
Відповідно до ст. 360 ЦПК України учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом строку встановленого судом апеляційної інстанції.
Керуючись ст.ст. 354, 356, 359, 360, 361 ЦПК України
Поновити Акціонерному товариству Комерційному банку «ПриватБанк»строк на апеляційне оскарження на рішення Ленінського районного суду міста Кіровограда від 02 липня 2022 року.
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» на рішення Ленінського районного суду міста Кіровограда від 02 липня 2022 року у справі за позовом Акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення боргу кредитором спадкодавця.
В порядку ст. 361 ЦПК України надіслати учасникам справи разом з ухвалою про відкриття апеляційного провадження копії апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів.
Роз'яснити учасникам справи, що відповідно до ст. 360 ЦПК України вони мають право подати в письмовій формі відзив на апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії апеляційної скарги. До відзиву додати докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до відзиву документів іншим учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя О.І. Чельник
Судді C.М. Єгорова
С.І. Мурашко