(вступна та резолютивна частини)
23 жовтня 2025 року
м. Хмельницький
Справа № 683/1315/25
Провадження № 22-ц/820/2011/25
Хмельницький апеляційний суд
в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
Костенка А.М. (суддя-доповідач), Гринчука Р.С., Спірідонової Т.В.,
секретар судового засідання Дубова М.В.
розглянув у відкритому судовому засіданні цивільну справу № 683/1315/25 за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області від 02 липня 2025 року у складі судді Андрощука Є.М., у справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересовані особи Старокостянтинівська міська рада Хмельницької області та ІНФОРМАЦІЯ_1 , про встановлення факту щоденного виховання та утримання особи до повноліття.
Заслухавши доповідача, перевіривши матеріали справи, ознайомившись з доводами апеляційної скарги, керуючись ст.ст. 268, 374, 375, 382, 384, 389 390 ЦПК України, суд
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 залишити без задоволення.
Рішення Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області від 02 липня 2025 року залишити без змін.
Постанова набирає законної сили з дня її ухвалення, проте може бути оскаржена в касаційному порядку протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Судді А.М. Костенко
Р.С. Гринчук
Т.В. Спірідонова