Справа № 306/334/24
Провадження № 2-п/306/7/25
22 жовтня 2025 року м. Свалява
Свалявський районний суд Закарпатської області в складі судді Жиганської Н.М., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 (мешканки АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , паспорт НОМЕР_2 , виданий Свалявським РВ УМВС від 03.03.1997 року) про перегляд заочного рішення Свалявського районного суду Закарпатської області від 27.06.2024 року у справі №306/334/24.
До Свалявського районного суду Закарпатської області надійшла заява ОСОБА_2 про перегляд заочного рішення Свалявського районного суду Закарпатської області від 27.06.2024 року у справі №306/334/24 за позовом НУХТ в особі відокремленого структурного підрозділу "Свалявський технічний фаховий коледж НУХТ" ОСОБА_2 про виселення наймача без надання іншого житла та стягнення боргу за договором найму жилих приміщень. Просить суд заочне рішення Свалявського районного суду Закарпатської області від 27.06.2024 року скасувати та призначити розгляд справи у загальному порядку.
Відповідно до ухвали Свалявського районного суду Закарпатської області від 01.10.2025 року суддя залишив заяву без руху через порушення позивачем вимог ч. 6 ст. 285 ЦПК України (сплати судового збору). Заявникунадано строк для усунення недоліків заяви та роз'яснено про наслідки невиконання ухвали суду від 01.10.2025 року про залишення заяви без руху.
20.10.2025 року ОСОБА_2 подала до суду заяву про усунення недоліків заяви (вх.№7333). Недоліки зазначені в ухвалі суду від 01.10.2025 року виправлені, підстави залишення заяви без руху усунуті, долучено до матеріалів справи квитанцію про сплату судового збору.
Відповідно до ч.2 ст. 9 Закону України «Про судовий збір» - суд перед відкриттям провадження у справі, прийняттям до розгляду заяв перевіряє зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України.
Судовий збір сплачено та зараховано до спеціального фонду Державного бюджету України відповідно до квитанції до платіжної інструкції на переказ готівки №1.326399759.1 від 26 вересня 2025 року у розмірі 605,60 грн.
Відповідно до ст. 284 ЦПК України - заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача.
Заява про перегляд заочного рішення суду подана до суду у межах строку, визначеного ст. 284 ЦПК України, відповідає вимогам ст. 284-288 ЦПК України.
Підстави для повернення заяви або для відмови у прийнятті цієї заяви відсутні.
Керуючись ст. 126, 127, 284, 286, 353-354 ЦПК України, суд
Прийняти до розгляду заяву ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 (мешканки АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , паспорт НОМЕР_2 , виданий Свалявським РВ УМВС від 03.03.1997 року) про перегляд заочного рішення Свалявського районного суду Закарпатської області від 27.06.2024 року у справі №306/334/24.
Призначити заяву до розгляду на 13:30 годину 13 листопада 2025 року у залі судових засідань №1 Свалявського районного суду Закарпатської області за адресою: м.Свалява, вул.Духновича, буд. 2, Закарпатської області.
Роз'яснити учасниками справи, що неявка осіб, належним чином повідомлених про дату, час і місце засідання, не перешкоджає розгляду заяви.
Роз'яснити учасникам справи наслідки зловживання процесуальними правами, передбачені ст.44 ЦПК України. Надіслати особам, які беруть участь у справі копії ухвали про відкриття провадження за заяою про перегляд заочного рішення.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет - e-mail inbox@sv.zk.court.gov.ua.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала суду оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.
ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ Н.М.Жиганська