справа №176/3990/25
провадження №1-кп/176/567/25
23 жовтня 2025 року Жовтоводський міський суд Дніпропетровської області в складі:
головуючого - судді ОСОБА_1 ,
з участю секретар судового засідання ОСОБА_2 ,
за участі прокурора ОСОБА_3 ,
обвинуваченого - ОСОБА_4 ,
розглянувши у підготовчому відкритому судовому засіданні в залі суду м. Жовті Води Дніпропетровської області обвинувальний акт у кримінальному провадженні № 12024041540000074 від 07.02.2024 року по обвинуваченню ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Малин, Житомирської області, громадянина України, маючого середньо-професійну освіту, одруженого, на утриманні має малолітню дитину ІНФОРМАЦІЯ_2 , військовослужбовець ВЧ НОМЕР_1 , у військовому званні «солдат»,зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , раніше не судимого,
у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.289 КК України,
Рішенням Вищої ради правосуддя № 3706/0/15-24 від 19.12.2024, з 06 січня 2025 року змінено територіальну підсудність судових справ Великоновосілківського районного суду Донецької області шляхом її передачі до Жовтоводського міського суду Дніпропетровської області.
13.10.2025 до Жовтоводського міського суду Дніпропетровської області надійшов вищезазначений обвинувальний акт.
Призначено підготовче судове засідання.
Прокурор вважає необхідним постановити ухвалу про призначення судового розгляду на підставі обвинувального акту.
Обвинувачений не заперечує проти призначення обвинувального акту до судового розгляду.
Від потерпілого ОСОБА_5 надійшла заява про проведення підготовчого судового засідання без його участі.
Вислухавши думки учасників підготовчого судового розгляду, враховуючи, що справа підсудна Жовтоводському міському суду Дніпропетровської області, підстав для прийняття рішень, передбачених п.п. 1-4 ч.3 ст. 314 КПК України, немає, обвинувальний акт складено відповідно до вимог кримінально-процесуального закону, суд вважає можливим призначити дану справу до судового розгляду.
Враховуючи те, що всі учасники судового провадження перебувають (проживають) на значній відстані від міста Жовті Води Дніпропетровської області, на території України введений воєнний стан у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації, суд, для забезпечення безпеки осіб у період воєнного стану та оперативності судового провадження, вважає за необхідне надати можливість учасникам даного судового провадження приймати участь в судовому розгляді в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів (ст.336 КПК).
Керуючись ст.ст. 314, 315, 316 , 369-372 КПК України, суд
Обвинувальний акт відносно ОСОБА_4 , який обвинувачується за ч.2 ст. 289 КК України, призначити до судового розгляду у відкритому судовому засіданні в приміщенні Жовтоводського міського суду Дніпропетровської області на 11:00 год. 06.11.2025 року.
У судове засідання викликати прокурора та обвинуваченого.
За необхідності надати можливість учасникам даного судового провадження приймати участь в судовому розгляді в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий