печерський районний суд міста києва
Справа № 757/47179/24-ц
пр. 2-3859/25
16 жовтня 2025 року cуддя Печерського районного суду м. Києва Козлов Р.Ю., розглянувши у порядку письмового провадження питання про виправлення описки у рішенні Печерського районного суду м. Києва від 30 квітня 2025 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
Рішенням Печерського районного суду м. Києва від 30 квітня 2025 року заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу задоволено у повному обсязі.
Вказане рішення містить описку, яка підлягає виправленню.
Дослідивши матеріали справи, суд дійшов наступного висновку.
Згідно ч. 1 ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи явні арифметичні помилки.
Враховуючи наведене, суд дійшов висновку про виправлення описки у вказаному рішенні, оскільки її наявність підтверджується матеріалами справи.
Враховуючи наведене та керуючись ст. 269, 353-356 ЦПК України, суд,
Виправити описку у рішенні Печерського районного суду м. Києва від 30 квітня 2025 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
Зазначити в абзаці другому резолютивної частини рішення вірну дату реєстрації шлюбу, а саме: «07 вересня 2008 року».
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її складання до Київського апеляційного суду.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя: