Заводський районний суд м. Запоріжжя
69606 Україна м. Запоріжжя вул. Мирослава Симчича 65 тел.(061) 236-59-98
Справа № 332/3617/25
Провадження №: 2/332/2341/25
22 жовтня 2025 р. м. Запоріжжя
Заводський районний суд м. Запоріжжя у складі головуючого судді Сапунцова В.Д. за участі секретаря Горбань Є.Г., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Запоріжжя позовну заяву ОСОБА_1 (зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_1 , РНОКПП: НОМЕР_1 ), в інтересах якої діє адвокат Сєдов Михайло Володимирович, до АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИТСВА «А-БАНК» (місцезнаходження: 49074, м. Дніпро, вул. Батумська, буд. 11, ЄДРПОУ: 14360080) про захист прав споживачів, -
16.07.2025 ОСОБА_1 звернулася до Заводського районного суду м. Запоріжжя з позовною заявою до АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИТСВА «А-БАНК» про захист прав споживачів.
18.07.2025 ухвалою судді Заводського районного суду м. Запоріжжя відкрито провадження у справі та її призначено до судового розгляду в порядку спрощеного позовного провадження на 11 год. 00 хв. 08.09.2025 року. В подальшому розгляд справи відклався на 11 год. 00 хв. 22.10.2025 року.
До початку розгляду справи по суті представник позивача Сєдов М.В. подав клопотання про залишення позову без розгляду.
Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 257 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.
Керуючись ст. 257 ЦПК України,
Позовну заяву ОСОБА_1 до АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИТСВА «А-БАНК» про захист прав споживачів,- залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена до Запорізького апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження , якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя В.Д. Сапунцов