125/1038/25
2/125/337/2025
про заочний розгляд справи
20.10.2025 м. Бар Вінницької області
Барський районний суд Вінницької області
в складі: головуючого, судді Хитрука В.М.
за участі секретаря судового засідання Рашевської О.Г.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Бар Вінницької області цивільну справу за позовом керівника Жмеринської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області до ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: Фермерське господарство «Златар» про припинення права власності на земельну ділянку шляхом її конфіскації, -
Цивільна справа неодноразово призначалася до судового розгляду.
Відповідач ОСОБА_1 у судові засідання не з'явився, про день, час та місце розгляду справи був повідомлений своєчасно та належним чином, згідно вимог ч. 8 ст. 128 ЦПК України, шляхом розміщення оголошення на офіційному вебсайті судової влади України, причину неявки до суду не повідомив, заяви про розгляд справи за його відсутності не надав, відзиву на позовну заяву не надіслав, у зв'язку з чим, зі згоди представника позивача та на підставі ст. 223 ч. 4, 280, 281 ЦПК України, суд вважає можливим розглянути справу за відсутності відповідача та постановити заочне рішення, на підставі наявних доказів.
Враховуючи згоду позивача, суд вважає необхідним розглянути справу без участі відповідача та ухвалити відповідно до ст. 280-282 ЦПК України заочне рішення на підставі наявних у справі доказів.
На підставі викладеного і керуючись ст.281 ЦПК України, суд, -
Провести заочний розгляд цивільної справи за позовом керівника Жмеринської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області до ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: Фермерське господарство «Златар» про припинення права власності на земельну ділянку шляхом її конфіскації.
Суддя: