Справа № 761/17420/22
Провадження № 2/761/4789/2023
про витребування доказів
19 січня 2023 року Шевченківський районний суд м. Києва в складі:
головуючого судді - Фролової І.В.,
секретаря судового засідання - Коломійця А.Д.,
за участі:
позивача - ОСОБА_1 ,
представника позивача - Кравинської Ю.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві в приміщенні суду клопотання представника ОСОБА_1 - адвоката Кравинської Ю.В. про витребування доказів у справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Анджетті» про визнання звільненням незаконним та поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку, -
У провадженні судді Шевченківського районного суду міста Києва Фролової І.В. перебуває цивільна справа №761/17420/22 за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Анджетті» про визнання звільненням незаконним та поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку.
У судовому засіданні, яке відбулося 19 січня 2023 року представником позивача ОСОБА_1 - адвокатою Кравинською Ю.В. було заявлено клопотання про витребування доказів у справі.
Відповідно до змісту клопотання представник просить суд витребувати інформацію та документи у Товариства з обмеженою відповідальністю «Анджетті».
Своє клопотання обґрунтовує тим, що позивачку було звільнено за власним бажанням з роботи у січні 2021 року без заяви позивачки про таке, та останню належним чино не було повідомлено про звільнення. Представник зверталася з адвокатським запитом, однак відповіді не отримала.
У зв'язку з викладеним, позивач не має можливості самостійно надати докази самостійно.
Позивачка разом зі своїм представником у судовому засіданні клопотання підтримали та просили задовольнити.
Відповідач у судове засідання явку своїх представників не забезпечили.
Суд, заслухавши учасників провадження, дослідивши матеріали поданих клопотань, вважає, що вони є такими, що підлягають задоволенню.
Відповідно до ст. 84 ЦПК України у випадках, учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. Таке клопотання повинно бути подане в строк, зазначений у частинах другій та третій статті 83 цього Кодексу. Якщо таке клопотання заявлено з пропуском встановленого строку, суд залишає його без задоволення, крім випадку, коли особа, яка його подає, обґрунтує неможливість його подання у встановлений строк з причин, що не залежали від неї.
Враховуючи, що представником достатньо чітко доведено обставини, для підтвердження яких потрібні зазначені докази, а також наявність складнощів щодо їх самостійного отримання, подане клопотання підлягає задоволенню.
Керуючись ст. 84 ЦПК України, суд, -
Клопотання представника ОСОБА_1 - адвоката Кравинської Ю.В. про витребування доказів у справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Анджетті» про визнання звільненням незаконним та поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку - задовольнити.
Витребувати у Товариства з обмеженою відповідальністю «Анджетті» (адреса місцезнаходження - 01030, м. Київ, вул. Івана Франка, буд. 27/31, код ЄДРПОУ 42762863) наступні документи та інформацію:
- Оригінал (для огляду у судовому засіданні) та копію заяви і копію наказу про прийняття ОСОБА_1 (РНОКПП: НОМЕР_1 ) на роботу до ТОВ «АНДЖЕТТІ» (код ЄДРПОУ 42762863);
- Оригінал (для огляду у судовому засіданні) та копію заяви ОСОБА_1 про її звільнення з роботи у ТОВ «АНДЖЕТТІ» у січні 2021 року, якщо таку заяву ОСОБА_1 було надано/надіслано до ТОВ «АНДЖЕТТІ»;
- Оригінал (для огляду у судовому засіданні) та копію наказу про звільнення ОСОБА_1 з роботи у ТОВ "АНДЖЕТТІ" у січні 2021 року, а також докази надання ОСОБА_1 чи надсилання на її адресу копії даного наказу, якщо таке здійснювалося;
- Копію правил внутрішнього трудового розпорядку, діючих в ТОВ «АНДЖЕТТІ» в період роботи ОСОБА_1 у ТОВ «АНДЖЕТТІ» (з доказами ознайомлення ОСОБА_1 з відповідними правилами внутрішнього трудового розпорядку);
- Копію посадової інструкції (інструкцій) за період роботи ОСОБА_1 у ТОВ «АНДЖЕТТІ» (з доказами ознайомлення ОСОБА_1 з відповідними інструкціями);
- Копію табелю обліку робочого часу за останні шість місяців роботи ОСОБА_1 у ТОВ «АНДЖЕТТІ»;
- Інформацію (у формі довідки) про розмір заробітної плати за останні шість місяців роботи ОСОБА_1 у ТОВ «АНДЖЕТТІ»;
- Копію засвідченої у встановленому порядку копії відомості, що підтверджує отримання ОСОБА_1 заробітної плати за останні шість місяців її роботи в ТОВ «АНДЖЕТТІ»;
- Інформацію про належні до виплати, але не виплачені з будь-яких підстав ОСОБА_1 суми заробітної плати (включаючи всі передбачені КЗпП України виплати, оплату листків непрацездатності тощо);
- Надати докази видачі/надсилання ТОВ «АНДЖЕТТІ» трудової книжки ОСОБА_1 та інформацію про підстави видачі/надсилання трудової книжки;
- Надати інформацію, чи перебувала в трудових відносинах з ТОВ «АНДЖЕТТІ» станом на 12.05.2021 року особа - старший менеджер ОСОБА_2 . Якщо так, чи входило до посадових обов'язків ОСОБА_2 отримання листків непрацездатності працівників. Надати інформацію чи являється ОСОБА_2 працівником ТОВ «АНДЖЕТТІ» або (якщо не являється) інформацію про контактну адресу ОСОБА_2 .
Ухвала апеляційному оскарженню не підлягає.
Суддя: