Справа № 127/27353/25
про відкриття провадження у справі
17 жовтня 2025 р. м. Вінниця
Суддя Вінницького міського суду Вінницької області Медяна Ю.В., розглянувши позовну заяву
Служби у справах дітей Вінницької міської ради, що діє в інтересах ОСОБА_1 , ОСОБА_2 (позивач)
( АДРЕСА_1 )
До
ОСОБА_3 (відповідач)
( АДРЕСА_2 ),
ОСОБА_4 (відповідач)
( АДРЕСА_3 ),
ОСОБА_5 (третя особа)
( АДРЕСА_4 ),
про стягнення аліментів на утримання дитини та відібрання дитини від батьків без позбавлення батьківських прав,
Служба у справах дітей Вінницької міської ради, що діє в інтересах ОСОБА_1 , ОСОБА_2 звернулася до суду з даним.
Зазначена позовна заява подана з додержанням вимог ст.ст. 175, 177 ЦПК України, віднесена до предметної, суб'єктної, інстанційної та територіальної юрисдикції суду.
Недоліки у позовній заві відсутні, підстав для її повернення, відмови у відкритті провадження немає.
Пунктом 2 ч. 2 ст. 19 ЦПК України визначено, що цивільне судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом, у порядку позовного провадження (загального або спрощеного).
Зазначену справу слід розглядати у порядку позовного (загального) провадження.
Керуючись ст. ст. 128, 178, 187, 353 ЦПК України,
Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у цивільній справі №127/27353/25 за позовом Служби у справах дітей Вінницької міської ради, що діє в інтересах ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , третя особа - ОСОБА_5 про стягнення аліментів на утримання дитини та відібрання дитини від батьків без позбавлення батьківських прав.
Справу розглядати за правилами загального позовного провадження.
Підготовче засідання призначити на 13 листопада 2025 року о 10:00 год. в приміщенні Вінницького міського суду Вінницької області (м. Вінниця, вул. Грушевського, 17, зал №30).
Копію ухвали, копію позовної заяви та доданих документів, надіслати учасникам справи рекомендованими листами з повідомленнями про вручення поштового відправлення.
Запропонувати відповідачу надати суду (в копії позивачу) протягом 15 днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження відзив на позов з наданням усіх доказів, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем, та документів, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи. Роз'яснити відповідачу, що у разі ненадання відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Встановити позивачу п'ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання до суду відповіді на відзив з наданням усіх доказів, що підтверджують обставини, на яких ґрунтується відзив, якщо такі докази не надані позивачем або відповідачем, та документів, що підтверджують надіслання (надання) відповіді на відзив і доданих до неї доказів іншим учасникам справи.
Встановити відповідачу п'ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення на відповідь з наданням усіх доказів, що підтверджують обставини, на яких ґрунтується заперечення на відповідь, якщо такі докази не надані позивачем або відповідачем, та документів, що підтверджують надіслання (надання) заперечення на відповідь і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.
Учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається, у мережі Інтернет на офіційному веб-порталі судової влади України за веб-адресою: http://court.gov.ua/fair/.
В судове засідання викликати сторін (учасників справи).
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя