Справа № 621/3386/25
Провадження 1-кп/621/314/25
16 жовтня 2025 року м. Зміїв Харківської області
Суддя Зміївського районного суду Харківської області ОСОБА_1 , ознайомившись з матеріалами клопотанням прокурора про закриття кримінального провадження № 12013220300000508 від 28.03.2013 за ознаками кримінального кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України, у зв'язку з невстановленням особи, яка вчинила кримінальне правопорушення та закінчення строків давності притягнення до кримінальної відповідальності
До Зміївського районного суду Харківської області надійшло клопотання прокурора про закриття кримінального провадження № 12013220300000508 від 28.03.2013 за ознаками кримінального кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України, у зв'язку з невстановленням особи, яка вчинила кримінальне правопорушення та закінчення строків давності притягнення до кримінальної відповідальності.
Відповідно до положень статті 35 Кримінально процесуального кодексу України автоматизованою системою документообігу суду кримінальне провадження передано для розгляду судді Зміївського районного суду Харківської області ОСОБА_2 .
Відповідно до ч. 4 ст. 284 КПК України закриття кримінального провадження з підстави, передбаченої п. 3-1 ч. 1 ст. 284 КПК України, здійснюється судом за клопотанням прокурора.
Відповідно до частини 1 статті 314 Кримінально процесуального кодексу України, після отримання клопотання суд не пізніше п'яти днів з дня його надходження призначає підготовче судове засідання, в яке викликає учасників судового провадження.
На підставі викладеного, керуючись статтею 284, частиною 1 статті 314 КПК України, суд
Призначити підготовче судове засідання на 09:45 годину 20 жовтня 2025 року.
В підготовче судове засідання викликати учасників судового провадження.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та апеляційному оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1