Справа № 454/2338/25
30.09.2025 року Сокальський районний суд Львівської області у складі:
головуючого - судді Адамович М.Я. ,
за участю секретаря Калиш В.О.,
розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін в м.Сокаль справу за позовом Акціонерного товариства «Універсал Банк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,
Позивач звернувся в суд та просить стягнути з відповідача 26085,51грн. заборгованості та судові витрати.
Від представника позивача надійшла заява про відкликання позовної заяви, в якому він просив повернути позовну заяву та сплачений судовий збір у зв'язку з досягненням домовленості про повернення коштів.
На підставі ч.2 ст.247 ЦПК України, фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.
Відповідно до ч.4 ст.185 ЦПК України, заява повертається, окрім іншого, у випадку, коли до постановлення ухвали про відкриття провадження у справі від позивача надійшла заява про врегулювання спору або заява про відкликання позовної заяви.
В своїй заяві представник позивача просить повернути позовну заяву і дана заява надійшла до суду 11.07.2025р.
В той же час, ухвалою судді від 30.06.2025р. відкрито провадження у справі.
Зазначені обставини унеможливлюють повернення позовної заяви позивачу, що є підставою відмови в задоволенні заяви (ст.255, ст.257 ЦПК України).
Одночасно позивачу слід роз'яснити його право на ініціювання залишення позову без розгляду або закриття провадження у справі.
Керуючись ч.4 ст.185, ст.260 ЦПК України, суд
Відмовити в задоволенні заяви представника позивача - Мєшнік Костянтина Ігоровича про повернення позову Акціонерного товариства «Універсал Банк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Ухвала може бути оскаржена протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення безпосередньо до Львівського апеляційного суду.
У разі, якщо ухвала не була вручена в день ї проголошення, пропущений строк може бути поновлено, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали.
Головуючий: М. Я. Адамович