Справа № 344/16250/25
Провадження № 2-а/344/138/25
14 жовтня 2025 року м. Івано-Франківськ
Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області в складі:
головуючої - судді Бабій О.М.,
секретарів Волощук Є.Ю.,
за участю позивача ОСОБА_1 ,
розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження у відкритому судовому засіданні в залі Івано-Франківського міського суду справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 про скасування постанови №09/2319 від 05.09.2025 року,-
12.09.2025 року ОСОБА_1 звернувся до суду із позовом до відповідача, в якому просить скасувати постанову №09/2319 від 05.09.2025 року про притягнення його до адміністративної відповідальності за ч. 3 ст. 210 КУпАП та закрити провадження у справі.
В обґрунтування позовних вимог зазначає, що постановою №09/2319 від 05.09.2025 на ОСОБА_1 було накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 17 000 грн., постанова ґрунтується на протоколі №08/2319 від 04.09.2025 року. Позивач не погоджується із даною постановою, вважає її незаконною, він вчасно виконав вимоги мобілізаційного законодавства, окрім того він має законні підстави для відстрочки. Стверджує, що відповідач порушив строки притягнення його до відповідальності, а також порушена сама процедура притягнення до відповідальності. Вважає дану постанову винесену з порушенням норм чинного законодавства.
08.10.2025 року через інформаційну систему «Електронний суд» надійшов відзив на позовну заяву, згідно якого ІНФОРМАЦІЯ_2 проти позову заперечує та не визнає в повному обсязі з наступних підстав.
Згідно з абзацом 5 частини 10 статті 1 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» громадяни України, які приписані до призовних дільниць або перебувають у запасі Збройних Сил України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України чи проходять службу у військовому резерві, зобов'язані виконувати правила військового обліку, встановлені законодавством.
ОСОБА_1 є військовозобов'язаним, перебуває на військовому обліку в ІНФОРМАЦІЯ_3 , що підтверджується наявним в матеріалах справи про адміністративне правопорушення електронним військово-обліковим документом, сформованим 04 вересня 2025 року о 12:12 год.
18 листопада 2022 року військовозобов'язаний ОСОБА_1 взятий на облік внутрішньо переміщених осіб за фактичним місцем проживання/перебування: АДРЕСА_1 . Зазначене підтверджується наявною в матеріалах справи про адміністративне правопорушення довідкою від 18 листопада 2022 року № 2615-7001629891. 05 січня 2023 року набув чинності Порядок організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2022 року № 1487. Згідно з абзацом 2 підпункту 1 пункту 1, підпунктами 7, 8 пункту 1 Правил військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів (додаток 2 до Порядку № 1487) призовники, військовозобов'язані та резервісти повинні: перебувати на військовому обліку за задекларованим (зареєстрованим) місцем проживання - у відповідних районних (міських) територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки. Крім того, призовники, військовозобов'язані та резервісти, повинні особисто в семиденний строк з дня прибуття до нового місця проживання прибувати із паспортом громадянина України і військово-обліковими документами до відповідного районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
Так, військовозобов'язаний ОСОБА_1 , в порушення зазначених вимог: не перебуває на військовому обліку за зареєстрованим місцем проживання; 18 листопада 2022 року змінив місце фактичного проживання (перебування) з моменту оголошення мобілізації, та у воєнний час виїхав з місця проживання без дозволу керівника територіального центру комплектування та соціальної підтримки (не знятий з військового обліку в ІНФОРМАЦІЯ_4 ); НЕ прибував до ТЦК та СП з паспортом громадянина України і військово-обліковими документами для взяття на військовий облік (зняття з військового обліку).
Станом на момент виявлення правопорушення військовозобов'язаний всупереч діючим правилам військового обліку продовжував не перебувати на військовому обліку за зареєстрованим місцем проживання, у зв'язку з чим відносно останнього було складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною 3 статті 210 КУпАП від 04 вересня 2025 року № 08/986.
При прийнятті рішення враховано надані позивачем пояснення про що зазначено в тексті постанови по справі про адміністративне правопорушення № 09/2319 від 05 вересня 2025 року.
Заява про надання відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації не є заявою про взяття на військовий облік та, відповідно до пункту 58 Постанови Кабінету Міністрів України від 16 травня 2024 року № 560, подається військовозобов'язаними до ТЦК та СП в яких вони перебувають на військовому обліку. Зміст заяви від 19 жовтня 2024 року позивачем не заперечується та підтверджується у тексті позовної заяви.
З огляду на викладене, оспорювана постанова, ухвалена уповноваженою посадовою особою, в порядку та спосіб, встановлені законодавством, стягнення накладено в межах санкції статті КУпАП та з дотриманням строків накладення адміністративного стягнення, підстави для задоволення позовної заяви відсутні.
В судовому засіданні позивач позовні вимоги підтримав з підстав наведених у позовній заяві. Додатково вказав, що особисто на облік в ІНФОРМАЦІЯ_5 не ставав, дані свої вказав лише в ЦНАП та згодом у за стосунку «Резерв+».
Представники відповідачів у судове засідання не з'явився, про причини неявки суд не повідомив, у відзиві просив відмовити у задоволенні позову.
Розглянувши матеріали адміністративної справи, заслухавши вступне слово позивача, оцінивши належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності, суд дійшов наступного висновку.
У відповідності до ч. 1 ст. 2 КАС України, завданням адміністративного судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб'єктів владних повноважень.
Відповідно до приписів ч. 2 ст. 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони, чи прийнято оскаржуване рішення на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України.
Розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості (ч. 1ст. 9 КАС України).
Відповідно до вимог ст. 245 КУпАП завданням провадження у справах про адміністративне правопорушення є, зокрема, своєчасне, всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи та вирішення її в точній відповідності із законом.
Так, за визначенням статті 9 КУпАП, адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.
Статтею 210 Кодексу України про адміністративні правопорушення встановлено відповідальність за порушення призовниками, військовозобов'язаними, резервістами правил військового обліку.
Порушення призовниками, військовозобов'язаними, резервістами правил військового обліку тягне за собою накладення штрафу від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, тягне за собою накладення штрафу від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Вчинення дій, передбачених частиною першою цієї статті, в особливий період тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до однієї тисячі п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Зазначена норма матеріального закону є бланкетною, тобто відсилає до інших нормативно-правових чи підзаконних нормативно-правових актів, які передбачають конкретні обов'язки військовозобов'язаного.
Тому в постанові про адміністративне правопорушення є необхідним посилання на порушення військовозобов'язаним вимог конкретної норми закону чи підзаконного акта.
За приписами ч.2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
У силу положень статті 235 КУпАП територіальні центри комплектування та соціальної підтримки розглядають справи про такі адміністративні правопорушення: про порушення призовниками, військовозобов'язаними, резервістами правил військового обліку, про порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію, про зіпсуття військово-облікових документів чи втрату їх з необережності (статті 210, 210-1, 211 (крім правопорушень, вчинених військовозобов'язаними чи резервістами, які перебувають у запасі Служби безпеки України або Служби зовнішньої розвідки України).
Від імені територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення мають право керівники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.
Згідно копії довідки №2615-7001629891 від 18.11.2022 року ОСОБА_1 є внутрішньо переміщеною особою та фактично проживає за адресою АДРЕСА_2 (а.с.9).
На виконання ухвали суду відповідачем надано копії матеріалів адміністративної справи №986 відносно ОСОБА_1 .
Судом встановлено, що згідно рапорту офіцера відділу призову ІНФОРМАЦІЯ_5 від 04.09.2025 року під час перевірки даних із ЄДРПВіР, виявлено відомості про порушення правил військового обліку громадянином ОСОБА_1 .
Згідно із даними ЄДРПВіР ОСОБА_1 проживає за адресою АДРЕСА_2 , однак на обліку не перебуває.
04.09.2025 року офіцером відділення призову ІНФОРМАЦІЯ_6 лейтенантом ОСОБА_2 було складено протокол №08/986 про адміністративне правопорушення. відносно ОСОБА_1 передбачене ч. 3 ст..210 КУпАП. за те, що являючись військовозобов'язаним, під час дії в Україні особливого періоду, порушив вимоги абз. 2 ч. 10 ст.1 Закону України «Про військовий обов'язок та військову службу», ст. 22 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», а саме: будучи внутрішньо переміщеною особою відповідно до ч. 3 ст. 37 Закону України «Про військовий обов'язок та військову службу» зобов'язаний в семиденний строк стати на військовий облік, однак даної вимоги закону не виконав.
До протоколу про адміністративне правопорушення ОСОБА_1 додано паспорт громадянина України, довідка від 18.11.2022 № 2615-7001629891 про взяття на облік внутрішньо-переміщеної особи та копію військового квитка.
3 протоколом №08/986 від 04.09.2025 військовозобов'язаний ОСОБА_1 ознайомився, про місце, дату та час розгляду справи про адміністративне правопорушення повідомлений відповідно до вимог 268 КУпАП, у протоколі містяться письмові пояснення позивача, протокол позивачем підписано.
Згідно із інформації із за стосунку «Резерв+» вбачається, що ОСОБА_1 із 02.09.2025 року перебуває у розшуку, оскільки не став на військовий облік за місцем проживання як ВПО. Окрім того у нього наявна відстрочка.
05.09.2025 року начальником ІНФОРМАЦІЯ_6 , полковником ОСОБА_3 було винесено постанову № 09/2319 по справі про адміністративне правопорушення за ч.3 ст.210 КУпАП, згідно якої визнано ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 210 КУпАП та накладено штраф в сумі 17000 грн. за скоєння адміністративного правопорушення, що полягало у неприбутті з в семиденний строк для постановки на військовий облік до відповідного державного органу.
Відповідно до абз. 7 ч. 3 ст. 22 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» військовозобов'язані протягом 60 днів з дня набрання чинності указом Президента України про оголошення мобілізації, затвердженим Верховною Радою України, зобов'язані уточнити свої облікові дані через центри надання адміністративних послуг або електронний кабінет призовника, військовозобов'язаного, резервіста, або у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки за місцем свого перебування або знаходження.
Згідно з ч.10 ст. 1 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» громадяни України, які підлягають взяттю на військовий облік, перебувають на військовому обліку призовників або у запасі Збройних Сил України, у запасі Служби безпеки України, розвідувальних органів України чи проходять службу у військовому резерві, зобов'язані:
- уточнити протягом 60 днів з дня набрання чинності указом Президента України про оголошення мобілізації, затвердженим Верховною Радою України, свої персональні дані через центр надання адміністративних послуг або через електронний кабінет призовника, військовозобов'язаного, резервіста, або у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки;
- прибувати за викликом районного (об'єднаного районного), міського (районного у місті, об'єднаного міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі - відповідні районні (міські) територіальні центри комплектування та соціальної підтримки), Центрального управління або регіонального органу Служби безпеки України, відповідного підрозділу розвідувальних органів України для оформлення військово-облікових документів, взяття на військовий облік, проходження медичного огляду, направлення на підготовку з метою здобуття або вдосконалення військово-облікової спеціальності, призову на військову службу або на збори військовозобов'язаних та резервістів;
- проходити медичний огляд згідно з рішеннями комісії з питань взяття на військовий облік, комісії з питань направлення для проходження базової військової служби або військово-лікарської комісії відповідного районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки, закладів охорони здоров'я Служби безпеки України, а у Службі зовнішньої розвідки України, розвідувальному органі Міністерства оборони України чи розвідувальному органі центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони державного кордону, - за рішенням керівників відповідних підрозділів або військово-лікарської комісії Служби зовнішньої розвідки України, розвідувального органу Міністерства оборони України чи центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони державного кордону, відповідно;
- проходити підготовку до військової служби, військову службу і виконувати військовий обов'язок у запасі;
- виконувати правила військового обліку, встановлені законодавством.
Відповідно до п.4 ч.9 ст. 1 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» військовозобов'язані - особи, які перебувають у запасі для комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань на особливий період, а також для виконання робіт із забезпечення оборони держави.
Згідно з п.2,4 пункту 1 Правил військового обліку призовників і військовозобов'язаних та резервістів, Додаток 2 до Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2022 № 1487 призовники, військовозобов'язані та резервісти повинні:
- прибувати за викликом районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, органів СБУ, підрозділів Служби зовнішньої розвідки на збірні пункти, призовні дільниці, до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, органів СБУ, підрозділів Служби зовнішньої розвідки у строки, зазначені в отриманих ними документах (мобілізаційних розпорядженнях, повістках, розпорядженнях) районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, органів СБУ, підрозділів Служби зовнішньої розвідки для взяття на військовий облік та визначення призначення на особливий період, оформлення військово-облікових документів, проходження медичного огляду, направлення на підготовку з метою здобуття або вдосконалення військово-облікової спеціальності, призову на військову службу або на навчальні (перевірочні) та спеціальні збори військовозобов'язаних та резервістів;
- проходити медичний огляд та лікування в закладах охорони здоров'я згідно з рішеннями комісій з питань взяття на військовий облік, направлення для проходження базової військової служби або військово-лікарських комісій районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, закладів охорони здоров'я СБУ, а у розвідувальних органах - за рішенням керівників відповідних підрозділів або військово-лікарської комісії розвідувальних органів.
Відповідно до ст. 22 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» громадяни зобов'язані, зокрема, проходити медичний огляд для визначення придатності до військової служби згідно з рішенням військово-лікарської комісії чи відповідного районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки, закладів охорони здоров'я Служби безпеки України, а у розвідувальних органах України - за рішенням керівників відповідних підрозділів або військово-лікарської комісії Служби зовнішньої розвідки України, розвідувального органу Міністерства оборони України, центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони державного кордону.
Позивач є громадянином України, на якого покладені обов'язки, визначені ч.10 ст. 1 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», ст. 22 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», п.1 Правил військового обліку призовників і військовозобов'язаних.
Відповідно до ч. 3 ст. 210 КУпАП порушення призовниками, військовозобов'язаними, резервістами правил військового обліку в особливий період тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до однієї тисячі п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Відповідно до ст. 246 КУпАП порядок провадження в справах про адміністративні правопорушення в органах (посадовими особами), уповноважених розглядати справи про адміністративні правопорушення, визначається цим кодексом та іншими законами України.
Згідно з статтею 235 Кодексу України про адміністративні правопорушення територіальні центри комплектування та соціальної підтримки розглядають справи про такі адміністративні правопорушення: про порушення призовниками, військовозобов'язаними, резервістами правил військового обліку, про порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію, про зіпсуття військово-облікових документів чи втрату їх з необережності (статті 210, 210-1, 211 (крім правопорушень, вчинених військовозобов'язаними чи резервістами, які перебувають у запасі Служби безпеки України або Служби зовнішньої розвідки України).
Від імені територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення мають право керівники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.
Як передбачено статтею 280 Кодексу України про адміністративні правопорушення, орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язаний з'ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації, трудового колективу, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Згідно з ч. 3, ч.4 ст. 37 Закону України «Про військовий облік та військову службу» призовники, військовозобов'язані та резервісти після прибуття до нового місця проживання зобов'язані в семиденний строк стати на військовий облік. У період проведення мобілізації (крім цільової) та/або протягом дії воєнного стану призовники, військовозобов'язані та резервісти, які залишили або покинули своє місце проживання, зобов'язані в семиденний строк з дати взяття на облік внутрішньо переміщеної особи стати на військовий облік у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки за місцем перебування на обліку внутрішньо переміщеної особи (військовозобов'язані та резервісти Служби безпеки України - у Центральному управлінні або регіональних органах Служби безпеки України, а військовозобов'язані та резервісти розвідувальних органів України - у зазначений строк повідомити про зміну місця проживання відповідному підрозділу розвідувальних органів України).
Відповідно до Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, затвердженого Постановою КМ України № 1487 від 30.12.2022, військовий облік є складовою змісту мобілізаційної підготовки держави. Військовий облік ведеться з метою визначення наявних людських мобілізаційних ресурсів та їх накопичення для забезпечення повного та якісного укомплектування Збройних Сил, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів спеціального призначення (далі - інші військові формування) особовим складом у мирний час та в особливий період. З метою ведення військового обліку в державі створюється система військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів (далі - система військового обліку). Аналогічні положення містив Порядок затверджений постановою КМ України № 921 від 07.12.2016, що втратив чинність з набранням чинності Порядком від 30.12.2022.
Військовий облік здійснюється з урахуванням встановленого в Україні порядку декларування та реєстрації місця проживання (перебування) фізичних осіб, організовується і безпосередньо ведеться державними органами, а також підприємствами, установами та організаціями, в яких призовники і військовозобов'язані працюють (навчаються).
Пунктом 15-1 Порядку затвердженого постановою КМ України № 921 від 07.12.2016, зі змінами, взяття на військовий облік, зняття з військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, відомості про яких наявні в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов'язаних та резервістів, здійснювалося на підставі відомостей про декларування, зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання осіб в електронній формі, надісланих органами реєстрації через Єдину інформаційну систему МВС до Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів (п. 15-1).
У разі коли відомості про призовника, військовозобов'язаного або резервіста не включені до Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів, призовник, військовозобов'язаний або резервіст може за власним бажанням подати відомості для включення до Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів під час формування декларації про місце проживання з використанням засобів Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (далі - Портал Дія) за умови запровадження інформаційної взаємодії.
Як вже було встановлено, позивач взятий на облік як внутрішньо-переміщена особа за адресою: АДРЕСА_2 , що підтверджується довідкою № 2615-7001629891 про взяття на облік внутрішньо-переміщеної особи від 18.11.2022 року.
Село Вовчинець територіально відноситься до ІНФОРМАЦІЯ_5 .
Як вбачається з військово-облікового документу з мобільного додатку "РЕЗЕРВ+" позивач перебуває на військовому обліку в ІНФОРМАЦІЯ_7 ; номер в реєстрі "ОБЕРІГ" 080520251429084700053; дані уточнено 19 липня 2024 року. Також вбачається, що ОСОБА_1 із 02.09.2025 року перебуває у розшуку, оскільки не став на військовий облік за місцем проживання як ВПО.
Зазначення позивачем відомостей про актуалізацію даних про фактичне місце проживання у застосунку «Резерв+» та надсилання документів для оформлення відстрочки у 2024 році не становить об'єктивну сторону розглядуваного правопорушення та не спростовують факту не перебування позивача на військовому обліку за місцем проживання.
18 листопада 2022 року у позивача виник обов'язок у семиденний строк після прибуття до нового місця проживання стати на військовий облік, тобто до набуття чинності Законом України «Про внесення змін до Кодексу України пр. адміністративні правопорушення щодо удосконалення відповідальності за порушення правил військового обліку та законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію».
Однак, порушення позивачем правил військового обліку було виявлене в особливий період, що знайшло своє відображення в протоколі від 04 вересня 2025 року, відтак вказане правопорушення є триваючим.
Позивачем не надано доказів, що він протягом семи днів звернувся з заявою про взяття на військовий облік до ІНФОРМАЦІЯ_5 , станом на 05.09.2024 відповідно на військовому обліку у ІНФОРМАЦІЯ_5 такий не перебуває.
Таким чином, ОСОБА_1 не виконав вимоги . 3, ч.4 ст. 37 Закону України «Про військовий облік та військову службу», після прибуття до нового місця проживання позивач в семиденний строк на військовий облік у ІНФОРМАЦІЯ_8 не став.
Доказів на спростування вказаних вище обставин позивач суду не надав.
Також судом не встановлено порушень процедури, які б могли вплинути на кінцевий результат розгляду відповідачем питання про притягнення позивача до адміністративної відповідальності.
Відповідачем з дотриманням вимог процесуального закону розглянуто справу про адміністративне правопорушення, 04.09.2024 складено протокол про адміністративне правопорушення №986 від 04.09.2024 відносно ОСОБА_1 , на підставі якого 05.09.2024 винесено оскаржувану постанову.
Враховуючи наведені обставини, суд приходить до переконання про наявність достатніх, належних та допустимих доказів, які вказують на вчинення позивачем адміністративного правопорушення, передбаченого частиною ч. 3 ст. 210 КУпАП та про правомірність постанови від 05 вересня 2025 року № 09/2319 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.3 ст.210 КУпАП.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 2, 5-10, 72-77, 90, 241-246, 250, 255, 286, 293, 295, 297 КАС України, суд -
У задоволенні позову ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 про скасування постанови №09/2319 від 05.09.2025 року - відмовити.
На рішення може бути подана апеляційна скарга до Восьмого апеляційного адміністративного суду протягом 10 днів з дня складання повного судового рішення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку апеляційного оскарження, а у разі його апеляційного оскарження - з моменту проголошення судового рішення суду апеляційної інстанції.
Суддя Бабій О.М.