вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027
E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63
про прийняття заяви про виправлення помилки в наказах
14.10.2025м. Дніпро№ 904/1287/25
Суддя Рудь І.А., розглянувши заяву: Павлоградської окружної прокуратури Дніпропетровської області про виправлення помилки у виконавчих документах у справі:
за позовом: керівника Павлоградської окружної прокуратури Дніпропетровської області, м. Павлоград, Дніпропетровська обл., в інтересах держави в особі Тернівської міської ради, м. Тернівка, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл.
до відповідача: відповідача-1: Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Інтерференц Систем", м. Бровари, Київська обл.;
відповідача-2: Комунального підприємства "Тернівське житлово-комунальне підприємство", м. Тернівка, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл.
про розірвання договору та стягнення грошових коштів у розмірі 2 447 529 грн 82 коп.
Рішенням Господарського суду Дніпропетровської області від 19.08.2025 позовні вимоги задоволено в повному обсязі.
Розірвано договір поставки № 13п-25 від 14.01.2025, укладений між Комунальним підприємством "Тернівське житлово-комунальне підприємство" та Товариством з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Інтерференц Систем";
Стягнуто з Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Інтерференц Систем" на користь Тернівської міської ради 2 160 220 грн 50 коп. - основний борг, 136 093 грн 89 коп. - пені, 151 215 грн 43 коп. - штрафу.
Стягнуто з Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Інтерференц Систем" на користь Дніпропетровської обласної прокуратури судовий збір у розмір 31 792 грн 76 коп.
06.10.2025 на виконання рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 19.08.2025, яке набрало законної сили 19.09.2025, господарським судом видано накази.
08.10.2025 до Господарського суду Дніпропетровської області від Павлоградської окружної прокуратури Дніпропетровської області надійшли заява про виправлення помилки у наказах та рішенні суду, в якій останній просить суд: виправити помилки, допущені у резолютивній частині рішення від 19.08.2025 та наказах Господарського суду Дніпропетровської області 06.10.2025, а саме: код ЄДРПОУ - 4567285 виправити на 45067285, а адресу відповідача - 03065, м. Київ, вул. Василенка Миколи, буд. 14-Г виправити на 07403, Київська обл., Броварський р-н, місто Бровари, вул. Броварської сотні, будинок 3.
Відповідно до статті 328 Господарського процесуального кодексу України суд, який видав виконавчий документ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню.
Суд розглядає заяву в десятиденний строк з дня її надходження у судовому засіданні з повідомленням стягувача та боржника і постановляє ухвалу. Неявка стягувача і боржника не є перешкодою для розгляду заяви.
Розглянувши заяву Павлоградської окружної прокуратури Дніпропетровської області, господарський суд вважає її такою, що підлягає прийняттю до розгляду.
На підставі викладеного, керуючись статтями 234, 243, 328 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -
Прийняти заяву та призначити її до розгляду у судовому засіданні на 24.10.25 о 12:20год., в приміщенні Господарського суду Дніпропетровської області в залі судового засідання (кабінеті) №3-303 за адресою: 49027, м. Дніпро, вул. Володимира Винниченка, 1.
Роз'яснити, що розгляд справи може бути здійснено господарським судом за наявності письмової згоди від усіх учасників судового провадження про розгляд справи без їх участі.
Повідомити учасників справи про те, що інформація у цій справі доступна на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://dp.arbitr.gov.ua/sud5005/spisok/csz.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
Суддя І.А. Рудь