13 жовтня 2025 р. м. Чернівці Справа № 640/20184/20
Чернівецький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Боднарюка О.В., розглянувши в порядку письмового провадження за правилами спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом Державної служби України з надзвичайних ситуацій до Головного управління ДПС у м. Києві, про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, -
Державна служба України з надзвичайних ситуацій (далі - позивач), звернулась в суд з позовом до Головного управління ДПС у м. Києві (далі - відповідач), третя особа без самостійних вимог на предмет спору - Товариство з обмеженою відповідальністю «Інноваційна компанія «Сучасні будівельні технології», в якому просить:
- визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення від 12.08.2020 №0733820410;
- здійснити розподіл судових витрат.
АРГУМЕНТИ УЧАСНИКІВ СПРАВИ.
1. Під час проведення камеральної перевірки діяльності позивача посадовими особами контролюючого органу були виявлені порушення пункту 286.2 статті 286 Податкового кодексу України, в частині неподання позивачем як платником податку за землю податкових декларацій за 2018-2020 роки по земельній ділянці за адресою: м. Київ, Шевченківський район, вул. Маршала Рибалка, 3-А, за що в подальшому на підставі підпункту 54.3.3 пункту 54.3 статті 54 Податкового кодексу України та пункту 120.1 статті 120 Податкового кодексу України було винесене оскаржуване повідомлення-рішення.
Позивач не погоджується із вказаними висновками податкового органу, оскільки сплата всіх податкових зобов'язань та подання податкових декларацій з плати за землю за 2018-2020 роки по земельній ділянці за адресою: м. Київ, Шевченківський район, вул. Маршала Рибалка, 3-А, здійснювалося Товариством з обмеженою відповідальністю «Інноваційна компанія «Сучасні будівельні технології», яке на підставі генерального інвестиційного договору про будівництво житлового будинку за адресою: м. Київ, Шевченківський район, вул. Маршала Рибалка, 3-А, в повному обсязі зобов'язане фінансувати будівництво, а також нести всі інші витрати, пов'язані з будівництвом та введенням в експлуатацію об'єкта. Крім того, ДСНС уповноважив вказане Товариство на здійснення усіх заходів як землекористувача земельної ділянки.
Таким чином, податкові декларації з плати за землю за 2018-2020 роки по земельній ділянці за адресою: м. Київ, Шевченківський район, вул. Маршала Рибалка, 3-А, подавалися Ттовариством з обмеженою відповідальністю «Інноваційна компанія «Сучасні будівельні технології», що на думку позивача, спростовує виявлені контролюючим органом в ході камеральної перевірки порушення пункту 286.2 статті 286 Податкового кодексу України, в частині неподання податкових декларацій за землю за 2018-2020 роки по вказаній земельній ділянці.
2. Відповідач подав до суду відзив на адміністративний позов, в обґрунтування якого зазначив, що в ході проведення камеральної перевірки посадовими особами контролюючого органу було виявлено порушення позивачем пункту 286.2 статті 286 Податкового кодексу України, в частині неподання податкових декларацій з плати за землю за 2018-2020 роки, граничний термін подання яких закінчився 20.02.2018, 20.02.2019 та 20.02.2020.
З огляду на викладене, відповідач вважає, що прийняте податкове повідомлення-рішення від 12.08.2020 №0733820410 є правомірним, а тому просив відмовити у задоволенні позовних вимог.
3. Представник позивача подав до суду відповідь на відзив, в якій переважно з тих самих підстав, що викладені у позовній заяві, вкотре наголошував на протиправності винесеного відповідачем оскаржуваного податкового повідомлення-рішення від 12.08.2020 №0733820410.
4. Третя особа - Товариство з обмеженою відповідальністю «Інноваційна компанія «Сучасні будівельні технології» подала до суду письмові пояснення щодо позову, в яких зазначено, що Товариство, як уповноважена генеральним інвестиційним договором особа, здійснювало оплату оренди за користування земельною ділянкою за адресою: м. Київ, Шевченківський район, вул. Маршала Рибалка, 3-А, а також сплачувало земельний податок та забезпечувало подання податкових декларацій. При цьому, платежі щодо сплати земельного податку та податкові декларації приймалися без заперечень Головним управлінням ДПС у м. Києві, ДПІ у Шевченківському районі.
Таким чином, зважаючи на подання податкових декларацій за 2018-2020 роки по земельній ділянці за адресою: м. Київ, Шевченківський район, вул. Маршала Рибалка, 3-А, Товариство підтримує позицію позивача та просить суд задовольнити позовні вимоги.
ПРОЦЕСУАЛЬНІ ДІЇ В СПРАВІ.
1. Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 03.09.2020 відкрито провадження у справі в порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін.
2. На виконання положень п.2 розділу ІІ Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва та утворення Київського міського окружного адміністративного суду" №2825-ІХ та відповідно Порядку передачі судових справ нерозглянутих Окружним адміністративним судом м. Києва, затвердженого наказом ДСА України від 16.09.2024 №399 до Чернівецького окружного адміністративного суду скерована дана адміністративна справа.
3. Відповідно до автоматизованого розподілу судової справи між суддями Чернівецького окружного адміністративного суду від 06.03.2025, адміністративну справу передано на розгляд головуючому судді Боднарюку О.В.
4. Ухвалою Чернівецького окружного адміністративного суду від 07.03.2025 прийнято до свого провадження адміністративну справу та призначено її до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.
ВСТАНОВЛЕНІ СУДОМ ОБСТАВИНИ ТА ВІДПОВІДНІ ПРАВОВІДНОСИНИ.
1. 05.07.2007 між ДП «Управління капітального будівництва» (замовник 1), Міністерством України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи (замовник 2), та ТОВ «Інноваційна компанія «Сучасні будівельні технології» (інвестор-генпідрядник) укладено генеральний інвестиційний договір №21-4/14-2 про будівництво житлового будинку за адресою: м. Київ, Шевченківський район, вул. Маршала Рибалка, 3-А.
Згідно підпункту «ї» пункту 3.2 вказаного договору замовник 2 делегує інвестору-генпідряднику повноваження, необхідні для виконання ним своїх зобов'язань за цим договором.
Інвестор-генпідрядник зобов'язується в повному обсязі фінансувати будівництво об'єкту, а також всі інші витрати, пов'язані з будівництвом, веденням в експлуатацію об'єкту на визначених цим договором умовах (підпункт «в» пункту 3.3 договору).
2. Рішенням Київської міської ради V сесії V скликання від 01.11.2007 №1125/3958 передано Міністерству України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи в короткострокову оренду на 5 років земельну ділянку площею 0,54 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку з підземним паркінгом на вул. Маршала Рибалка, 3-А, Шевченківський район, м. Київ, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
3. Згідно договору оренди земельної ділянки, зареєстрованого Головним управлінням земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), запис від 30.12.2009 №91-6-00880, Київська міська рада передала Міністерству України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи в оренду на 5 років земельну ділянку по вул. Маршала Рибалка, 3-А, Шевченківський район, м. Київ (кадастровий номер - 8000000000:88:140:0015) для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку з підземним паркінгом.
4. 30.11.2015 між Київською міською радою та Державною службою України з надзвичайних ситуацій укладено договір про поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою: вул. Маршала Рибалка, 3-А, Шевченківський район, м. Київ, строком на 5 років.
5. В матеріалах справи містяться податкові декларації з плати за землю за 2018-2020 роки по земельній ділянці за адресою: вул. Маршала Рибалка, 3-А, Шевченківський район, м. Київ (кадастровий номер - 8000000000:88:140:0015), що подавалися ТОВ «Інноваційна компанія «Сучасні будівельні технології» Головному управлінню ДПС у м. Києві (ДПІ у Шевченківському районі).
6. 15.07.2020 посадовою особою Головного управління ДПС у м. Києві проведено камеральну перевірку своєчасності подання податкових декларацій з плати за землю за 2018-2020 роки Державною службою України з надзвичайних ситуацій, за результатами чого складено акт №003019/26-15-04-10/38516849, в якому зазначено про порушення платником податку пункту 286.2 статті 286 Податкового кодексу України, що виразилось у неподанні звітних податкових декларацій з плати за землю за 2018-2020 роки.
7. 12.08.2020 Головним управлінням ДПС у м. Києві на підставі акту перевірки від 15.07.2020 №003019/26-15-04-10/38516849 винесено відносно Державної служби України з надзвичайних ситуацій податкове повідомлення-рішення №0733820410, яким на підставі пп. 54.3.3 п. 54.3 ст. 54 Податкового кодексу України та гл. 2 п. 120.1 ст. 120 Податкового кодексу України застосовано суму штрафних санкцій у розмірі 1020,00 грн.
8. Не погоджуючись із податковим повідомленням-рішенням Головного управління ДПС у місті Києві від 12.08.2020 №0733820410, позивач звернувся до суду із цим позовом.
ДО ВКАЗАНИХ ПРАВОВІДНОСИН СУД ЗАСТОСОВУЄ НАСТУПНІ ПОЛОЖЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ТА РОБИТЬ ВИСНОВКИ ПО СУТІ СПОРУ.
1. Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час адміністрування податків, а також відповідальність за порушення податкового законодавства, регулює Податковий кодекс України.
2. Приписами п. п. 20.1.4 п. 20.1 ст. 20 ПК України (у редакції, яка діяла станом на момент виникнення спірних правовідносин) передбачено, що контролюючі органи мають право, зокрема, проводити відповідно до законодавства перевірки і звірки платників податків (крім Національного банку України), у тому числі після проведення процедур митного контролю та/або митного оформлення.
Згідно з п. 75.1 ст. 75 ПК України контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки.
Камеральні та документальні перевірки проводяться контролюючими органами в межах їх повноважень виключно у випадках та у порядку, встановлених цим Кодексом, а фактичні перевірки - цим Кодексом та іншими законами України, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи.
Підпунктом 75.1.1 п. 75.1 ст. 75 ПК України визначено, що камеральною вважається перевірка, яка проводиться у приміщенні контролюючого органу виключно на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях (розрахунках) платника податків та даних системи електронного адміністрування податку на додану вартість (даних центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, в якому відкриваються рахунки платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, даних Єдиного реєстру податкових накладних та даних митних декларацій), а також даних Єдиного реєстру акцизних накладних та даних системи електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового.
Предметом камеральної перевірки також може бути своєчасність подання податкових декларацій (розрахунків) та/або своєчасність реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних, акцизних накладних та/або розрахунків коригування до акцизних накладних у Єдиному реєстрі акцизних накладних, виправлення помилок у податкових накладних та/або своєчасність сплати узгодженої суми податкового (грошового) зобов'язання виключно на підставі даних, що зберігаються (опрацьовуються) у відповідних інформаційних базах.
Аналіз зазначених правових норм свідчить, що камеральна перевірка є одним з видів податкових перевірок, встановлених п. 75.1 ст. 75 Податкового кодексу України, та є одним із способів реалізації контрольної функції податкового органу, шляхом якої здійснюється систематичний контроль за своєчасністю нарахування та відображення усіх відомостей, які впливають на правильність декларування платником податків.
Особливості камеральної перевірки полягають у тому, що її проведення не потребує наказу керівника податкового органу або іншого спеціального дозволу чи направлення, згоди платника податків та його присутності. Метою камеральної перевірки є виявлення в поданій звітності, інших даних систем електронного адміністрування, єдиних реєстрів, арифметичних та/або методологічних помилок, які призвели до заниження або завищення податкового зобов'язання чи інших порушень. Камеральній перевірці підлягає уся податкова звітність суцільним порядком. Основним завданням камеральної перевірки є перевірка складання податкових декларацій і розрахунків, що включає в себе арифметичний підрахунок сум податкових зобов'язань, що підлягають сплаті до відповідного бюджету або бюджетному відшкодуванню, та перевірка правильності застосування ставок податків і податкових пільг, правильність відображення показників, необхідних для обчислення бази оподаткування; виявлення арифметичних або методологічних помилок.
Статтею 76 ПКУ визначено порядок проведення камеральної перевірки.
Пунктом 76.1 ст. 76 ПКУ передбачено, що камеральна перевірка проводиться посадовими особами контролюючого органу без будь-якого спеціального рішення керівника (його заступника або уповноваженої особи) такого органу або направлення на її проведення.
Камеральній перевірці підлягає вся податкова звітність суцільним порядком.
Згода платника податків на перевірку та його присутність під час проведення камеральної перевірки не обов'язкова.
3. Підпунктом 286.2. п. 286 ст. 286 ПК України платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму плати за землю щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають до відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов'язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається витяг із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, а надалі такий витяг подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.
Згідно п. 120.1 п. 120 ст. 120 ПК України неподання (крім випадків, якщо податкова декларація не подається відповідно до пункту 49.2 статті 49 цього Кодексу) або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов'язаними нараховувати і сплачувати податки та збори, платежі, контроль за сплатою яких покладено на контролюючі органи, податкових декларацій (розрахунків), а також іншої звітності, обов'язок подання якої до контролюючих органів передбачено цим Кодексом, - тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 340 гривень, за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.
4. За змістом частини другої статті 73 КАС України предметом доказування є обставини, які підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.
Згідно обставин цієї справи, між сторонами виник спір щодо правомірності прийняття відповідачем оскаржуваного податкового повідомлення-рішення, у зв'язку із неподанням позивачем податкових декларацій з плати за землю за 2018-2020 роки по земельній ділянці за адресою: вул. Маршала Рибалка, 3-А, Шевченківський район, м. Київ (кадастровий номер - 8000000000:88:140:0015).
Проте, на переконання позивача, висновки податкового органу щодо неподання податкових декларацій з плати за землю за 2018-2020 роки є безпідставними, оскільки ТОВ «Інноваційна компанія «Сучасні будівельні технології», будучи уповноваженою особою від імені ДСНС, подавало податкові декларацій з плати за землю за 2018-2020 роки по вказаній земельній ділянці, які були прийняті контролюючим органом.
5. Надаючи оцінку наведеним доводам та аргументам сторін, суд зазначає наступне.
Як зазначалось вище, Київська міська рада передала Міністерству України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи (в подальшому Державній службі України з надзвичайних ситуацій) в оренду земельну ділянку за адресою: вул. Маршала Рибалка, 3-А, Шевченківський район, м. Київ (кадастровий номер - 8000000000:88:140:0015) для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку з підземним паркінгом.
Між Державною службою України з надзвичайних ситуацій та ТОВ «Інноваційна компанія «Сучасні будівельні технології» існують правовідносини в рамках виконання генерального інвестиційного договору від 05.07.2007 №21-4/14-2 про будівництво житлового будинку за адресою: вул. Маршала Рибалка, 3-А, Шевченківський район, м. Київ (кадастровий номер - 8000000000:88:140:0015).
У матеріалах справи міститься лист ТОВ «Інноваційна компанія «Сучасні будівельні технології» №0408-1 від 04.08.2020, в якому йдеться про укладення вказаного вище генерального інвестиційного договору. Також вказано, що ДСНС, як землекористувач земельної ділянки по вул. Маршала Рибалка, 3-А, Шевченківський район, м. Київ (кадастровий номер - 8000000000:88:140:0015) делегував товариству зобов'язання землекористувача. Зокрема, це стосується подання всіх необхідних документів та сплати відповідних платежів. Саме на цій підставі товариство як уповноважена договором особа здійснювало подання податкових декларацій з плати за землю та фінансувало витрати, пов'язані з будівництвом, в тому числі сплачуючи плату за землю у 2017-2020 роках.
На підтвердження виконання товариством вказаних зобов'язань землекористувача від імені ДСНС, матеріали справи містять податкові декларації з плати за землю за 2018-2020 роки по земельній ділянці за адресою: вул. Маршала Рибалка, 3-А, Шевченківський район, м. Київ (кадастровий номер - 8000000000:88:140:0015), які подавалися ТОВ «Інноваційна компанія «Сучасні будівельні технології» Головному управлінню ДПС у м. Києві та прийняті останніми.
Крім того, у матеріалах справи наявні квитанції №2 від 01.02.2018, №1 та 2 від 20.02.2019, №1 та 2 від 15.04.2020, які підтверджують факт подання ТОВ «Інноваційна компанія «Сучасні будівельні технології» Головному управлінню ДПС у м. Києві (Шевченківський район м. Києва) податкових декларацій, зокрема за 2018-2020 роки по вказаній земельній ділянці.
6. Таким чином, проаналізувавши зміст листа ТОВ «Інноваційна компанія «Сучасні будівельні технології» №0408-1 від 04.08.2020, податкові декларації з плати за землю за 2018-2020 роки, а також квитанції про підтвердження їх направлення контролюючому органу, суд приходить до висновку, що товариство, як уповноважена генеральним інвестиційним договором особа, яка діяла від імені позивача, дійсно здійснювало подання податкових декларацій по земельній ділянці за адресою: вул. Маршала Рибалка, 3-А, Шевченківський район, м. Київ (кадастровий номер - 8000000000:88:140:0015) згідно вимог п. 286.2 ст. 286 ПК України, і такі прийняті контролюючим органом.
7. Відтак, на переконання суду, факт подання ТОВ «Інноваційна компанія «Сучасні будівельні технології» від імені позивача податкових декларацій з плати за землю за 2018-2020 роки по земельній ділянці за адресою: вул. Маршала Рибалка, 3-А, Шевченківський район, м. Київ (кадастровий номер - 8000000000:88:140:0015) виключає необхідність повторного подання цих же декларацій безпосередньо й самим позивачем по цій же земельній ділянці.
8. Отже, виявлені відповідачем у ході камеральної перевірки (акт від 15.07.2020 №003019/26-15-04-10/38516849) порушення п. 286.2 ст. 286 ПК України стосовно неподання податкових декларацій належним чином спростовані позивачем в ході судового розгляду справи, оскільки подання податкових декларацій з плати за землю за 2018-2020 роки здійснювалося уповноваженою особою від імені позивача.
При цьому, подані декларації приймалися Головним управлінням ДПС у м. Києві (Шевченківський район м. Києва) без будь-яких заперечень, що вказує про обізнаність контролюючого органу щодо подання ТОВ «Інноваційна компанія «Сучасні будівельні технології» податкових декларацій з плати за землю за 2018-2020 роки від імені позивача. Доказів зворотного суду не надано, вказані обставини взагалі не спростовувалися відповідачем у ході судового розгляду справи, зокрема у поданому відзиві.
9. Суд також вважає за необхідне зазначити, що позивача притягнуто до відповідальності на підставі п. 120.1 ст. 120 ПК України, яким, зокрема передбачено відповідальність у вигляді штрафу за неподання платником податку або іншими особами податкових декларацій.
Водночас, в даному випадку податкові декларації з плати за землю за 2018-2020 роки подавалися уповноваженою особою від імені позивача (тобто іншою особою в розумінні п. 120.1 ст. 120 ПК України), що унеможливлювало притягнення позивача до відповідальності за неподання відповідних декларацій.
З огляду на викладене, оскаржуване податкове повідомлення-рішення від 12.08.2020 №0733820410, яким позивача притягнуто до відповідальності у вигляді штрафу (1020,00 грн), є протиправним та підлягає скасуванню.
10. Суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні. Жодні докази не мають для суду наперед встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності. Суд надає оцінку як зібраним у справі доказам в цілому, так і кожному доказу (групі однотипних доказів), що міститься у справі, мотивує відхилення або врахування кожного доказу (групи доказів) (ст. 90 КАС України).
11. Відповідно до норм статті 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
12. Оцінивши кожен доказ, який є у справі щодо його належності, допустимості, достовірності та їх достатності і взаємного зв'язку у сукупності, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні, та враховуючи всі наведені обставини, перевіривши юридичну та фактичну обґрунтованість доводів учасників справи, оцінивши докази суб'єкта владних повноважень на підтвердження правомірності свого рішення та докази надані позивачем - суд дійшов висновку, що обґрунтування на які посилається позивач, дають суду підстав для висновків, які б спростовували доводи відповідача, а тому адміністративний позов слід задовольнити.
РОЗПОДІЛ СУДОВИХ ВИТРАТ.
1. Відповідно до частини 1 статті 139 КАС України, при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
2. Зважаючи на задоволення позовних вимог, сплачений судовий збір у сумі 2102,00 грн підлягає стягненню на користь позивача за рахунок бюджетних асигнувань відповідача.
Керуючись статтями 241 - 246, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, суд-
1. Адміністративний позов Державної служби України з надзвичайних ситуацій до Головного управління ДПС у м. Києві, третьої особи без самостійних вимог на предмет спору - товариство з обмеженою відповідальністю «Інноваційна компанія «Сучасні будівельні технології», про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, - задовольнити повністю.
2. Визнати протиправними та скасувати податкове повідомлення - рішення Головного управління ДПС у місті Києві від 12.08.2020 №0733820410 на суму 1020,00 грн.
3. Стягнути на користь Державної служби України з надзвичайних ситуацій за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС у місті Києві судові витрати - судовий збір в сумі 2102,00 грн.
Згідно статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У відповідності до статей 293, 295 Кодексу адміністративного судочинства України рішення суду першої інстанції можуть бути оскаржені в апеляційному порядку повністю або частково. Апеляційна скарга на рішення подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення (складання).
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Повне найменування учасників процесу:
Позивач - Державна служба України з надзвичайних ситуацій (вул. Гончара Олеся, 55А, м. Київ, 01054, код ЄДРПОУ:38516849);
Відповідач - Головне управління ДПС у м. Києві (вул. Шолуденка, 33/19, м. Київ, 04116, код ЄДРПОУ:44116011).
Суддя О.В. Боднарюк