Ухвала від 09.10.2025 по справі 307/3789/25

Справа № 307/3789/25

Провадження № 2/307/1348/25

УХВАЛА

про прийняття позовної заяви до розгляду

та відкриття провадження у справі

09 жовтня 2025 року м. Тячів

Суддя Тячівського районного суду Закарпатської області Сас Л.Р., вивчивши позовну заяву товариства з обмеженою відповідальністю «СВЕА ФІНАНС», яке знаходиться по вул. Іллінська, 8 у м. Київ до ОСОБА_1 , місце проживання якої зареєстроване за адресою: АДРЕСА_1 , про стягнення заборгованості,

встановила:

ТОВ «СВЕА ФІНАНС» 02 жовтня 2025 року пред'явило до ОСОБА_1 позов про стягнення заборгованості за кредитним договором в сумі 58 342,49 грн.

З метою визначення місця проживання відповідачки ОСОБА_1 судом, в порядку ч. 8 ст. 187 ЦПК України скеровано запит до Єдиного державного демографічного реєстру, на який отримано відповідь № 1854889, із якої видно, що місце проживання відповідачки зареєстроване за адресою: АДРЕСА_1 .

Справа підсудна Тячівському районному суду Закарпатської області.

Підстави для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження відсутні.

Відповідно до п. 1 ч. 6 ст. 19 ЦПК України, малозначними справами є справи, у яких ціна позову не перевищує тридцяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Згідно з ст. 274 ЦПК України, у порядку спрощеного позовного провадження розглядаються малозначні справи, а тому справа підлягає розгляду за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.

Керуючись ст. ст. 187, 189-191, 197 ЦПК України,

постановила:

Прийняти до розгляду позовну заяву ТОВ «СВЕА ФІНАНС» про стягнення заборгованості.

Відкрити провадження у цивільній справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «СВЕА ФІНАНС» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, яку необхідно розглядати за правилами загального позовного провадження.

Справу призначити до розгляду по суті у відкритому судовому засіданні в залі суду Тячівського районного суду Закарпатської області по вул. Незалежності, 120 у м. Тячеві Закарпатської області на 27 листопада 2025 року на 09 год. 45 хв., з викликом сторін.

Встановити відповідачу п'ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву.

У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову.

Відповідно до вимог ч. 4 ст. 178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів відповідач зобов'язаний надіслати іншим учасникам справи.

У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст. 178 ЦПК України).

Відповідно до ч. 1 ст. 193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред'явити зустрічний позов.

Встановити позивачу п'ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, яка має відповідати вимогам частини третьої, п'ятої ст. 178 ЦПК України, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Встановити відповідачу п'ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, яке має відповідати вимогам частини третьої, п'ятої ст. 178 ЦПК України, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - http://court.gov.ua/sud0711/.

Учасникам справи надіслати копію даної ухвали.

Відповідачу надіслати копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню в апеляційному порядку окремо від рішення суду не підлягає.

Суддя Л.Р.Сас

Попередній документ
130879161
Наступний документ
130879163
Інформація про рішення:
№ рішення: 130879162
№ справи: 307/3789/25
Дата рішення: 09.10.2025
Дата публікації: 13.10.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Тячівський районний суд Закарпатської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (27.11.2025)
Дата надходження: 02.10.2025
Предмет позову: Позовна заява про стягнення кредитної заборгованості
Розклад засідань:
27.11.2025 09:45 Тячівський районний суд Закарпатської області