Справа № 527/2032/25
провадження № 2/527/975/25
про закриття підготовчого провадження
та призначення справи до судового розгляду по суті
09 жовтня 2025 року м. Глобине
Глобинський районний суд Полтавської області у складі:
головуючого судді - Олефір А.О.,
за участю секретаря
судового засідання - Семенової К.М.,
розглянувши у підготовчому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про виділення в натурі частки нерухомого майна,
01 липня 2025 року позивач звернувся до суду з позовом про виділення в натурі частки нерухомого майна.
Позивач в підготовче засідання не з'явився, в заяві наданій суду просив проводити підготовче засідання без його участі, вказав, що не заперечує щодо призначення справи до розгляду по суті.
Згідно ч. 3 ст. 211 ЦПК України учасник справи має право заявити клопотання про розгляд справи за його відсутності.
Відповідачі в підготовче засідання не з'явилися, належним чином повідомлені про місце та час проведення підготовчого засідання.
Відповідно до п. 4 ч. 8 ст. 128 ЦПК України днем вручення судової повістки є день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати судову повістку чи відмітки про відсутність особи за адресою місцезнаходження, місця проживання чи перебування особи, що зареєстровані у встановленому законом порядку, якщо ця особа не повідомила суду іншої адреси.
Клопотань, які повинні вирішуватися у підготовчому засіданні сторонами не заявлено. Підстави для відкладення підготовчого засідання та оголошення в ньому перерви відсутні.
Відповідно до 2 ст. 200 ЦПК України, за результатами підготовчого засідання суд, зокрема, постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Приймаючи до викладене, суд вбачає підстави для закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 69, 91, 197-200 ЦПК України, суд,
Закрити підготовче провадження по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про виділення в натурі частки нерухомого майна та призначити цивільну справу до судового розгляду по суті на 15 год 00 хв 11 листопада 2025 року.
Про час і місце судового засідання повідомити учасників справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Ухвала не підлягає оскарженню окремо від рішення суду. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя А. О. Олефір