Справа № 285/5034/25
провадження № 2/0285/2299/25
про проведення судового засідання в режимі відеоконференції
07 жовтня 2025 року м. Звягель
Суддя Звягельського міськрайонного суду Житомирської області Мозговий В.Б., розглянувши цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ спільного майна подружжя в зв'язку з розірванням шлюбу та за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про визнання нерухомого майна об'єктами спільної сумісної власності подружжя, поділ спільного майна подружжя в зв'язку з розірванням шлюбу,-
встановив:
В провадженні суду знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ спільного майна подружжя в зв'язку з розірванням шлюбу та за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про визнання нерухомого майна об'єктами спільної сумісної власності подружжя, поділ спільного майна подружжя в зв'язку з розірванням шлюбу. Підготовче судове засідання по справі призначено на 08 жовтня 2025 року на 09 год. 00 хв.
03 жовтня 2025 року від представника ОСОБА_2 адвоката Пилипчука Віктора Федоровича надійшла заява про участь у судових засіданнях по справі в режимі відеоконференції, у зв'язку із неможливістю з'явитися в судове засідання.
Відповідно до ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.
Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).
Враховуючи вищевикладене, суд вважає заяву обґрунтованою та такою, що підлягає задоволенню.
Керуючись ст.ст. 212, 259, 260, 353 ЦПК України, -
ухвалив:
Заяву представника ОСОБА_2 адвоката Пилипчука Віктора Федоровича - задовольнити.
Судове засідання 08 жовтня 2025 року на 09 год. 00 хв. та подальший розгляд цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ спільного майна подружжя в зв'язку з розірванням шлюбу та за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про визнання нерухомого майна об'єктами спільної сумісної власності подружжя, поділ спільного майна подружжя в зв'язку з розірванням шлюбу, проводити в режимі відеоконференції з адвокатом Пилипчуком Віктором Федоровичем через Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему.
Застосовувані в дистанційному судовому провадженні технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення і звуку, дотримання принципу гласності та відкритості судового провадження, а також інформаційну безпеку.
Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції повинні фіксуватися за допомогою технічних засобів звуко- та відеозапису.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя В.Б. Мозговий