Справа № 204/8621/25
Провадження № 2/204/4157/25
07 жовтня 2025 року м.Дніпро
Чечелівський районний суд міста Дніпра у складі головуючого судді Книш А.В., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін цивільну справу за позовом ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ АГРОНОВА" до ФЕРМЕРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА "КАЙМАН А", ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, приватний виконавець виконавчого округу міста Києва Д'яченко Євгеній Станіславович про визнання недійсним договору та застосування наслідків недійсності правочину,-
В провадженні суду перебуває вказана цивільна справа.
Представником позивача Романенком С.В. подано клопотання про витребування доказів, у якому просить витребувати в ГУ ДПС у Донецькій області докази та відповісти на наступні питання: чи реєструвало ФГ "КАЙМАН А" у грудні 2024 року податкову накладну з продажу транспортного засобу марки Volvo, моделі V60, державний номерний знак НОМЕР_1 , номер кузова VIN - НОМЕР_2 на користь не платника ПДВ - ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_3 ), та за який останній період та з якого саме податку звітувало ФГ "КАЙМАН А". Вказує, що відсутність реєстрації податкової накладної з продажу зазначеного транспортного засобу буде свідчити про приховування боржником операції з реалізації власного майна, що є прямим доказом недійсності договору №8041/2024/5039030, а відсутність податкової звітності за певний період ознакою відсутності діяльності господарства, що вказує на фраундаторність будь-яких договорів з відчуження майна або коштів ФГ «Кайман А».
Відповідно до частин першої та третьої статті 84 ЦПК України, учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. Таке клопотання повинно бути подане в строк, зазначений у частинах другій та третій статті 83 цього Кодексу. У разі задоволення клопотання суд своєю ухвалою витребовує відповідні докази.
Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне задовольнити заявлене клопотання.
На підставі викладеного, керуючись ст. 84 ЦПК України, суд,
Клопотання представника позивача ОСОБА_2 про витребування доказів - задовольнити.
Витребувати у ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДПС У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ наступну інформацію:
1. Чи реєструвало ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "КАЙМАН А" у грудні 2024 року податкову накладну з продажу транспортного засобу марки Volvo, моделі V60, державний номерний знак НОМЕР_1 , номер кузова VIN - НОМЕР_2 на користь не платника ПДВ - ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_3 )?
2. За який останній період та з якого саме податку звітувало ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "КАЙМАН А"?
Відомості надати в десятиденний строк з моменту отримання ухвали суду.
У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Головуючий