Ухвала від 07.10.2025 по справі 213/4916/25

г Інгулецький районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

Справа № 213/4916/25

Номер провадження 2/213/2156/25

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

07 жовтня 2025 року м. Кривий Ріг

Суддя Інгулецького районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області Мазуренко В.В., вивчивши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до ОСОБА_2 ( АДРЕСА_2 ) про стягнення додаткових витрат на дитину,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернулася до суду із зазначеним позовом, посилаючись на те, що від шлюбу з відповідачем мають дочку - ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 . Шлюб з відповідачем розірвано, дочка проживає разом з позивачем. 16 вересня 2022 року Інгулецьким районним судом міста Кривого Рогу Дніпропетровської області винесено судовий наказ про стягнення з відповідача аліментів на утримання дочки у розмірі 1/4 частки всіх видів його заробітку (доходу) щомісячно, проте аліменти не покривають всіх витрат на дитину. Окрім примусового стягнення аліментів відповідач жодної допомоги на утримання дитини не надає, є дитиною не зустрічається та не спілкується. Навчанням, розвитком та здоров'ям доньки не цікавиться. Останнім часом аліменти не покривають усіх витрат на утримання доньки. Позивач самостійно несе додаткові витрати на дитину. У період з липня 2023 року по серпень 2025 року загальний розмір витрат на дитину, які зумовлені її потребами, становить 124 290,00 грн. Просить стягнути з відповідача одноразово 62 145,00 грн.

Позовна заява подана з додержанням вимог статей 175-177 ЦПК України, віднесена до предметної, суб'єктної, інстанційної та територіальної юрисдикції суду.

Підстави для залишення позовної заяви без руху, її повернення, відмови у відкритті провадження відсутні.

Відповідно ч. ч. 4, 6 ст. 19, ч. 1 ст. 274 ЦПК України справа підлягає розгляду в порядку спрощеного позовного провадження.

Керуючись ст.ст. 19, 84, 175, 177, 187, 274, 277, 278 ЦПК України,

ПОСТАНОВИВ:

Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.

Розгляд справи проводити в порядку спрощеного позовного провадження о 10:00 годині 18 листопада 2025 року без виклику сторін в приміщенні Інгулецького районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області за адресою: вул. Груні Романової 6А, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область.

Заяву із запереченнями щодо розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження відповідач має подати в строк для подання відзиву.

Клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін відповідач має подати в строк для подання відзиву, а позивач - не пізніше п'яти днів з дня отримання відзиву.

Встановити відповідачу п'ятнадцятиденний строк із дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі - для подання відзиву на позов.

Встановити позивачу п'ятиденний строк з дня отримання відзиву - для подання відповіді на відзив.

Встановити відповідачу п'ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив - для подання заперечення.

Роз'яснити учасникам справи, що у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк, суд вирішить справу за наявними матеріалами протягом не більше шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному

вебпорталі судової влади України за вебадресою https://court.gov.ua/sud0416/.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Суддя В.В. Мазуренко

Попередній документ
130783433
Наступний документ
130783435
Інформація про рішення:
№ рішення: 130783434
№ справи: 213/4916/25
Дата рішення: 07.10.2025
Дата публікації: 08.10.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Інгулецький районний суд м. Кривого Рогу
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (30.12.2025)
Дата надходження: 22.09.2025
Предмет позову: про стягнення додаткових витрат на дитину
Розклад засідань:
18.11.2025 10:00 Інгулецький районний суд м.Кривого Рогу