Ухвала від 30.09.2025 по справі 2-4516/11

Справа № 2-4516/11

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30 вересня 2025 року

Подільський районний суд міста Києва у складі:

головуючої судді - Будзан Л.Д.,

за участі секретаря судового засідання - Топоровського М.О.,

розглянувши у судовому засіданні в залі суду в місті Києві скаргу ОСОБА_1 на дії старшого державного виконавця Подільського відділу державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) Кривошея Дмитра Станіславовича, заінтересована особа - Подільський відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), боржник: ОСОБА_2 , -

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Подільського районного суду м. Києва перебуває цивільна справа за скаргою ОСОБА_1 на дії старшого державного виконавця Подільського відділу державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) Кривошея Дмитра Станіславовича, заінтересована особа - Подільський відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), боржник: ОСОБА_2 .

30 вересня 2025 року ОСОБА_1 подано до суду клопотання про витребування доказів, в якому просить: витребувати від Подільського відділу державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) належним чином засвідчену копію матеріалів виконавчого провадження №40013304.

Сторони у судове засідання не з'явилися, повідомлялися належним чином.

Дослідивши подане клопотання, суд дійшов наступного висновку.

Згідно з п. 4 ч. 5 ст. 12 ЦПК України суд, зберігаючи об'єктивність і неупередженість: сприяє учасникам судового процесу в реалізації ними прав, передбачених цим кодексом.

Відповідно до ч. 1 ст. 76 ЦПК України, доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.

Учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. У клопотанні повинно бути зазначено: який доказ витребовується (п. 1 ч. 2 ст. 84 ЦПК України); обставини, які може підтвердити цей доказ, або аргументи, які він може спростувати (п. 2 ч. 2 ст. 84 ЦПК України); підстави, з яких випливає, що цей доказ має відповідна особа (п. 3 ч. 2 ст. 84 ЦПК України); вжиті особою, яка подає клопотання, заходи для отримання цього доказу самостійно, докази вжиття таких заходів та (або) причини неможливості самостійного отримання цього доказу (п. 4 ч. 2 ст. 84 ЦПК України).

Європейський суд у своїх рішеннях неодноразово робив висновок, що принцип правової визначеності є одним з фундаментальних аспектів верховенства права (рішення у справах «Брумареску проти Румунії», «Стіл та інші проти Сполученого Королівства» та ін.).Принцип правової визначеності являє собою сукупність вимог до організації та функціонування правової системи з метою забезпечення перш за все стабільного правового становища індивіда шляхом вдосконалення процесів правотворчості та правозастосування. Принцип покликаний надати можливість учасникам правовідносин передбачити результати своїх дій, набуття відповідних прав та обов'язків. Це передбачає і прогнозованість судових рішень за результатами розгляду спорів.

Таким чином, суд, дослідивши матеріали справи, беручи до уваги предмет спору, зміст заявлених вимог та наявні у матеріалах справи докази, а також враховуючи, що обставини цивільних справ з'ясовуються судом на засадах змагальності, вважає, що клопотання про витребування доказів є обґрунтованими та такими, що підлягаю задоволенню.

На підставі наведеного та керуючись ст. 81, 84, 258-261, 263, 353 ЦПК України, суддя,-

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання скаржника ОСОБА_1 про витребування доказів, задовольнити.

Витребувати від Подільського відділу державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ):

- належним чином засвідчену копію матеріалів виконавчого провадження №40013304.

У разі неможливості надати витребувану судом інформацію повідомити про це Подільський районний суд м. Києва із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня отримання ухвали.

Витребувану ухвалою суду інформацію надіслати на адресу Подільського районного суду м. Києва у строк до 01 листопада 2025 року (м. Київ, вул. Хорива, 21, каб. 308, суддя Будзан Л.Д.).

У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені Цивільним процесуальним кодексом України.

Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов'язку подати витребувані судом докази.

Відкласти судове засідання на 10 листопада 2025 на 11 год. 40 хв.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Суддя Леся БУДЗАН

Попередній документ
130775435
Наступний документ
130775437
Інформація про рішення:
№ рішення: 130775436
№ справи: 2-4516/11
Дата рішення: 30.09.2025
Дата публікації: 08.10.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Подільський районний суд міста Києва
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (15.01.2026)
Дата надходження: 14.08.2025
Розклад засідань:
10.04.2026 16:49 Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області
10.04.2026 16:49 Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області
10.04.2026 16:49 Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області
14.02.2022 08:45 Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області
24.01.2024 10:00 Дзержинський районний суд м.Харкова
05.03.2024 10:00 Дзержинський районний суд м.Харкова
10.04.2024 14:30 Дзержинський районний суд м.Харкова
27.05.2024 10:00 Дзержинський районний суд м.Харкова
02.09.2025 12:30 Подільський районний суд міста Києва
30.09.2025 09:30 Подільський районний суд міста Києва
10.11.2025 11:40 Подільський районний суд міста Києва
14.01.2026 10:30 Подільський районний суд міста Києва
23.02.2026 09:25 Подільський районний суд міста Києва
Учасники справи:
головуючий суддя:
АНТОНЮК ОЛЕКСАНДР АНДРІЙОВИЧ
БУДЗАН ЛЕСЯ ДМИТРІВНА
БУЗОВСЬКИЙ ВІТАЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ГРЕБЕНЮК ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ДАРАГАН Л В
ОМЕЛЬЧЕНКО КАТЕРИНА ОЛЕКСІЇВНА
ФІЛЮК ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА
ЩЕПІХІНА ВІКТОРІЯ ВЯЧЕСЛАВІВНА
ЯКОВЛЕВА ВІКТОРІЯ МИКОЛАЇВНА
суддя-доповідач:
БУДЗАН ЛЕСЯ ДМИТРІВНА
БУЗОВСЬКИЙ ВІТАЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ГРЕБЕНЮК ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ДАРАГАН Л В
ОМЕЛЬЧЕНКО КАТЕРИНА ОЛЕКСІЇВНА
ФІЛЮК ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА
ЩЕПІХІНА ВІКТОРІЯ ВЯЧЕСЛАВІВНА
ЯКОВЛЕВА ВІКТОРІЯ МИКОЛАЇВНА
відповідач:
1. Тальний Володимир Олександрович 2. Тальна Світлана Євгенівна 3. Чеснокова Алла Олексадрівна 4. Чесноков Євгеній Геннадійович
Гердт Назарій Володимирович
Гудима Микола Сергійович
Кривошеєв Олександр Миколайович
позивач:
ВАТ "КБ "Актив-банк"
Гердт Олеся Сергіївна
Гудима Юлія Василівна
Кривошеєва Наталія Володимирівна
боржник:
Корнієць Ігор Олександрович
заінтересована особа:
Подільський РВ ДВС у м. Києві Центрального Міжрегіонального Управління Міністерства юстиції (м. Київ)
Резніков Олександр Вячеславович
заявник:
Міністерство юстиції України ГТУЮ у м. Києві ВДВС Подільського РУЮ у м. Києві
Резнікова Катерина Сергіївна
представник заявника:
Данило Валентин Михайлович
стягувач (заінтересована особа):
Корнієць Олександр Миколайович