Справа № 357/14746/25
1-кс/357/2085/25
06 жовтня 2025 року м. Біла Церква
Слідчий суддя Білоцерківського міськрайонного суду Київської області ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання старшого слідчого СВ Білоцерківського РУП ГУ НП в Київській області ОСОБА_3 у кримінальному провадженні № 42025112030000312, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 26.08.2025, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 190 КК України,
про тимчасовий доступ до документів,
Старший слідчий СВ Білоцерківського РУП ГУ НП в Київській області ОСОБА_3 , за погодженням із прокурором Білоцерківської окружної прокуратури Київської області ОСОБА_4 звернувся до слідчого судді із клопотанням про тимчасовий доступ до речей та документів у кримінальному провадженні № 42025112030000312, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 26.08.2025, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 190 КК України.
Свої вимоги слідчий мотивує тим, що підставою внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань став рапорт прокурора Білоцерківської окружної прокуратури Київської області ОСОБА_4 про те, що за отриманою оперативною інформацією, депутати ІНФОРМАЦІЯ_1 , які представляють ІНФОРМАЦІЯ_2 , використовують бюджетні кошти, виділені їм під реалізацію цільової програми «Турбота» на 2021-2025 роки (далі - Програма) щодо надання адресної грошової допомоги мешканцям Київської області, які опинилися в складних життєвих обставинах, затвердженої рішенням ІНФОРМАЦІЯ_1 № 040-01-VIII від 24.12.2020 (далі - рішення), не за цільовим призначенням, оформляючи вказану грошову допомогу на підставних осіб.
У ході здійснення досудового розслідування 29.09.2025 як свідка допитано ОСОБА_5 , який повідомив, що наприкінці 2023 року із мережі Інтернет йому стало відомо, що на території Київської області, у тому числі Білоцерківського району, діє програма підтримки соціально незахищених осіб « ІНФОРМАЦІЯ_3 ». Оскільки, ОСОБА_6 відноситься до категорії малозабезпечених осіб, восени 2024 року він звернувся до депутатів ІНФОРМАЦІЯ_1 , що представляють Білоцерківський район (до кого саме не пам'ятає) із заявою про виплату йому грошової допомоги. Однак, в отриманні виплат йому безпідставно відмовлено.
Разом з тим, від знайомих осіб, ОСОБА_6 неодноразово чув, що вищевказані депутати грошові кошти, виділені їм під реалізацію соціальної програми, використовують на свою користь, шляхом оформлення виплат на підставних осіб.
Таким чином, в діях депутатів ІНФОРМАЦІЯ_1 , які представляють Білоцерківський район, вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 190 КК України
Основною метою Програми є виконання першочергових завдань ІНФОРМАЦІЯ_4 на період до 2027 року, в тому числі - подолання бідності, підняття рівня матеріального забезпечення найбільш вразливих верств населення області в частині реалізації державної політики в системі соціального захисту населення на регіональному рівні за рахунок коштів обласного бюджету.
Відповідно до п. 3 рішення головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем Програми є ІНФОРМАЦІЯ_5 .
Окрім цього, вказаним рішенням визначено порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання адресної грошової допомоги мешканцям Київської області, які опинились в складних життєвих обставинах та звернулись до депутатів ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Рішенням ІНФОРМАЦІЯ_1 №1252-31 -VIШІ від 06.03.2025 внесено зміни до Київської обласної цільової Програми « ІНФОРМАЦІЯ_3 » на 2021 -2025 роки та викладено у новій редакції.
Пунктом 7 «Паспорту Київської обласної цільової програми «Турбота» на 2021-2025 роки (далі - Паспорт), ІНФОРМАЦІЯ_5 визначено відповідальним виконавцем Програми.
Учасниками програми (співвиконавці) - ІНФОРМАЦІЯ_6 , ІНФОРМАЦІЯ_7 , районні державні адміністрації, виконавчі органи сільських, селищних, міських рад (п. 9 Паспорту).
Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації обласної програми складає 507 539,681 тисяч гривень.
Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання адресної грошової допомоги мешканцям Київської області, які опинилися в складних життєвих обставинах та звернулися до депутатів ІНФОРМАЦІЯ_1 , затвердженого рішенням ІНФОРМАЦІЯ_1 від 09.09.2021 року № 11 -05-VIІІ 9 (далі - Порядок), встановлено, що розмір коштів, які можуть бути використані кожним депутатом, встановлюються розпорядженням голови ІНФОРМАЦІЯ_1 в межах загальних асигнувань, передбачених Програмою. Зазначений розмір може бути змінений в разі зміни обсягу бюджетних призначень на зазначені витрати.
Кошти розподіляються пропорційно між всіма депутатами ІНФОРМАЦІЯ_1 (п.п. 2.3, 2.4. Розділу II Порядку).
Кошти, отримані для надання адресної грошової допомоги мешканцям Київської області, які опинилися в складних життєвих обставинах та звернулися до депутатів ІНФОРМАЦІЯ_1 можуть бути використані на надання матеріальної допомоги мешканцям (жителям), у тому числі працівникам органів державної влади, органів місцевого самоврядування та підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області, а також членам їх сімей у зв'язку із їхнім скрутним матеріальним становищем та (або) необхідністю витрат у поточному році, пов'язаних з народженням, смертю близьких родичів, потребою лікуванні тощо. На підставі звернень депутатів ІНФОРМАЦІЯ_1 видасться розпорядження голови ІНФОРМАЦІЯ_1 про виділення коштів або надається обґрунтована відповідь про відмову у задоволенні депутатського звернення. Звернення депутата ІНФОРМАЦІЯ_1 про виділення коштів повинно містити прізвище, ім'я, по батькові, особи, яка потребує допомоги, суму коштів, які депутат пропонує використати для надання матеріальної допомоги.
До звернення депутата додається:
особиста заява особи, яка потребує допомоги або власноруч написана заява, яка містить такі дані: прізвище, ім'я, по батькові депутата, до якого звертається заявник, прізвище, ім'я, по-батькові заявника, місце фактичного проживання, або адресу реєстрації (вулиця з номером будинку, квартири, село/селище/місто, район, область), номер телефону, прохання про надання матеріальної допомоги, згоду на обробку персональних даних, дата, підпис; документ, що підтверджує необхідність надання матеріальної допомоги: акт (копія акту) обстеження матеріально-побутових умов проживання на відповідному бланку або з штампом міської (сільської/селищної) ради, ОТГ, складений у поточному році, або акт ДСНС (копія акту) про пожежу, або медичну довідку (зокрема копії виписки, довідки МСЕК тощо) про стан здоров'я особи, якій передбачається надати матеріальну допомогу з обов'язковістю наявності печаток лікаря та медичної установи, копії свідоцтва про народження та смерть рідних, або інші документи, що підтверджують необхідність надання допомоги; копії паспорта (1,2 сторінки та сторінка з пропискою (реєстрацією) або копію лицьової та зворотної сторони ID паспорту; копію довідки про реєстрацію місця проживання особи (для осіб які мають ID паспорт); в разі коли фактичне місце заявника не співпадає з місцем реєстрації довідка копія довідки) уповноваженого органу про тимчасову реєстрацію за місцем проживання або проживання особи; копія ідентифікаційного коду, або копію сторінки паспорту з відміткою про відмову від ідентифікаційного коду; копія документа родинного зв'язку, якщо рахунок відкритий на особу, пов'язану певним ступенем споріднення (свідоцтва про шлюб, народження, розірвання шлюбу, встановлення батьківства, зміну прізвища, імені, довідка про склад сім'ї, акт компетентного органу тощо); банківські реквізити (назва банківської установи, П.І.Б. отримувача, код (МФО), банківський рахунок (номер ІВАN), рахунок у банку (номер ІВАN), на який особа бажає отримати відповідні кошти). Зазначені в цьому пункті дані можуть надаватись у формі довідки, копії договору, витягу з електронних систем, скриншоту тощо.
Матеріальна допомога виплачується фізичним особам головним розпорядником коштів, визначеним Програмою, на відповідний рік, па підставі розпорядження голови ІНФОРМАЦІЯ_1 , шляхом перерахування відповідної суми коштів на рахунок.
Звернення депутата ІНФОРМАЦІЯ_1 про виділення коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання адресної грошової допомоги мешканцям Київської області, які опинилися в складних життєвих обставинах та звернулися до депутатів ІНФОРМАЦІЯ_1 , розмір яких встановлено на поточний рік розпорядженням голови ІНФОРМАЦІЯ_1 згідно з пунктом 2.3 розділу II цього Порядку, може бути подано до 01 грудня поточного року (в останній рік каденції депутатів відповідного скликання до 01 жовтня).
Разом з тим, в ході досудового розслідування встановлено, що депутатами ІНФОРМАЦІЯ_1 VIII скликання, котрі представляють ІНФОРМАЦІЯ_2 є ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 .
З метою проведення швидкого, повного, ефективного, всебічного та неупередженого досудового розслідування, а також здобуття належних та достатніх доказів у вказаному кримінальному проваджені у слідства виникла необхідність в дослідженні наступних документів: розпорядження голови ІНФОРМАЦІЯ_1 про встановлення розміру коштів, які можуть бути використані кожним депутатом ІНФОРМАЦІЯ_1 в межах програми «Турбота» на 2021-2025 роки за 2021 та 2022 роки; звернення депутатів ІНФОРМАЦІЯ_1 , а саме ОСОБА_12 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 про виділення коштів мешканцям Київської області, які опинились в складних життєвих обставинах та які отримали адресну грошову допомогу за весь період дії програми «Турбота» на 2021-2025 роки, що затверджено рішенням ІНФОРМАЦІЯ_1 від 24.12.2020 за № 040-01-УІІІ з додатками до таких звернень, що являють собою документи, що містять персональну інформацію про таких осіб, зокрема: заяви осіб; документ, що підтверджує необхідність надання матеріальної допомоги; копія паспорта особи; копія довідки про реєстрацію місця проживання особи; копія довідки уповноваженого органу про тимчасову реєстрацію за місцем проживання або проживання особи (за наявності); копія ідентифікаційного коду особи; копія документа родинного зв'язку, якщо рахунок відкритий на особу, пов'язану певним ступенем споріднення (свідоцтво про шлюб, народження, розірвання шлюбу, встановлення батьківства, зміну прізвища, імені, довідка про склад сім'ї, акт компетентного органу тощо); банківські реквізити подані особою для отримання відповідних коштів; розпорядження голови ІНФОРМАЦІЯ_1 про виділення коштів мешканцям Київської області, які опинились в складних життєвих обставинах за результатом розгляду депутатських звернень ІНФОРМАЦІЯ_1 , а саме ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 за весь період дії програми «Турбота» на 2021- 2025 роки.
Вказані документи дозволять здобути докази, що мають значення по кримінальному провадженню і без їх вилучення, огляду та оцінки неможливо отримати інформацію про наявність чи відсутність фактів та обставин справи, а також те, що іншими способами неможливо отримати вказану інформацію у зв'язку з тим, що відповідно до листа ІНФОРМАЦІЯ_1 від 26.09.2025 за №2521/08/Заг вбачається, що інформація у вище перерахованих документах містить відомості щодо персональних даних осіб, банківську таємницю та лікарську таємницю, що захищено законом та може бути надано лише в порядку встановленому главою 15 Кримінального процесуального Кодексу України.
16.09.2025 зроблено запит до ІНФОРМАЦІЯ_1 з метою отримання зазначених матеріалів. Однак, у наданні запитуваних документів ІНФОРМАЦІЯ_8 відмовлено, мотивуючи це тим, що зазначені документи містять охоронювану законом таємницю і будуть надані лише на підставі ухвали слідчого судді.
Таким чином, відомості, що містяться у вище вказаних документах є інформацією з обмеженим доступом.
Окрім цього, встановлено, що вказані документи перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , що знаходяться за адресою: АДРЕСА_1 .
Оскільки документів, що перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , та до яких необхідно здійснити тимчасовий доступ, містять відомості, які можуть становити банківську таємницю, а також персональні дані осіб, доступ до яких може бути здійснено лише на підставі ухвали слідчого судді про тимчасовий доступ до речей та документів.
Крім того, у кримінальному провадженні є необхідність розглядати клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів без виклику особи, у володінні якої вони знаходяться, у зв'язку з можливістю їх змінити чи знищити.
Беручи до уваги вищевикладене та враховуючи, що у матеріалах кримінального провадження вбачається достатні підстави вважати, що документи, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , як самостійно, так і в своїй сукупності та в сукупності із іншими доказами можуть бути використані для встановлення усіх обставин даного кримінального правопорушення, а також з метою встановлення всіх осіб причетних до вчинення даного кримінального правопорушення, а також, те що довести вказані обставини іншим способом неможливо, просить надати старшому слідчому СВ Білоцерківського РУП ГУ НП в Київській області ОСОБА_13 , тимчасовий доступ до документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , що розташована за адресою: АДРЕСА_1 , з можливістю вилучення їх у копіях.
У судове засідання старший слідчий ОСОБА_3 не з'явилася, натомість подала до суду заяву про розгляд клопотання за її відсутності, клопотання підтримала в повному обсязі та просила його задовольнити за викладених у ньому обставин.
Клопотання слідчого розглядається відповідно до ч. 2 ст. 163 КПК України без виклику осіб, у володінні яких знаходяться речі та документи про тимчасовий доступ до яких клопоче слідчий.
Згідно із ч. 4 ст. 107 КПК України, фіксування під час розгляду клопотання слідчим суддею за допомогою технічних засобів не здійснювалось.
Слідчий суддя, розглянувши клопотання, дослідивши додані до клопотання документи, дійшов наступного висновку.
Відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 131, ч. 1 ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів один із видів заходів забезпечення кримінального провадження, який полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку).
Згідно із ч. 2 ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.
Згідно із ч. 5 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.
Відповідно до статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації», інформація з обмеженим доступом є конфіденційна, таємна та службова інформація.
Службова інформація може міститися лише в документах суб'єктів владних повноважень, визначених у статті 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», що стосується їх діяльності.
Закон України «Про доступ до публічної інформації», зокрема стаття 9, чітко окреслює коло інформації, яка може належати до категорії «службова», зокрема, що міститься в документах суб'єктів владних повноважень, які становлять внутрівідомчу службову кореспонденцію, доповідні записки, рекомендації, якщо вони пов'язані з розробкою напряму діяльності установи або здійсненням контрольних, наглядових функцій органами державної влади, процесом прийняття рішень і передують публічному обговоренню та/або прийняттю рішень.
Конфіденційною є інформація про фізичну особу, а також інформація, доступ до якої обмежено фізичною або юридичною особою, крім суб'єктів владних повноважень. Конфіденційна інформація може поширюватися за бажанням (згодою) відповідної особи у визначеному нею порядку відповідно до передбачених нею умов, а також в інших випадках, визначених законом (ч.1, ч.2 ст. 21 ЗУ Про інформацію).
Згідно зі статтею 21 Закону України «Про інформацію» та статтею 14 Закону України «Про захист персональних даних», інформація про фізичну особу є конфіденційною. Ця інформація може поширюватися за бажанням (згодою) відповідної особи у визначеному нею порядку відповідно до передбачених нею умов, а також в інших випадках, визначених законом. Поширення персональних даних без згоди суб'єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.
Відповідно до пунктів 4, 8 ст. 162 КПК України до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах та документах, належить конфіденційна інформація та персональні дані особи, що знаходяться у її особистому володінні або в базі персональних даних, яка знаходиться у володільця персональних даних.
Згідно із ч. 1 ст. 60 Закону України «Про банки і банківську діяльність» інформація щодо діяльності та фінансового стану клієнта, яка стала відомою банку у процесі обслуговування клієнта та взаємовідносин з ним чи третім особам при наданні послуг банку, є банківською таємницею.
Пунктом першим частини другої статті 60 Закону України «Про банки і банківську діяльність» визначено, що банківською таємницею зокрема є: відомості про банківські рахунки клієнтів, у тому числі кореспондентські рахунки банків у Національному банку України.
Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 62 Закону України «Про банки і банківську діяльність» інформація щодо юридичних та фізичних осіб, яка містить банківську таємницю, розкривається банками за рішенням суду.
Пунктом п'ятим частини першої статті 162 КПК України визначено, що до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, належать: відомості, які можуть становити банківську таємницю.
Отже, інформація, на яку просить надати дозвіл орган досудового слідства, містить охоронювану законом таємницю, оскільки у слідчого судді є підстави вважати, що зазначені у клопотанні документи можуть містити в собі персональні дані та конфіденційну інформацію, а також службову інформацію, яка охороняється законом, а також містить абнківську таємницю.
Доступ особи до речей та документів, які містять таку таємницю, здійснюється в порядку визначеному законом.
Відповідно до вимог ч. 3,ч. 5 ст. 132 КПК України застосування заходів забезпечення кримінального провадження не допускається, якщо слідчий, дізнавач, прокурор не доведе, що: 1) існує обґрунтована підозра щодо вчинення кримінального правопорушення такого ступеня тяжкості, що може бути підставою для застосування заходів забезпечення кримінального провадження; 2) потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи особи, про який ідеться в клопотанні слідчого, дізнавача, прокурора; 3) може бути виконане завдання, для виконання якого слідчий, дізнавач, прокурор звертається із клопотанням.
Під час розгляду питання про застосування заходів забезпечення кримінального провадження сторони кримінального провадження повинні подати слідчому судді або суду докази обставин, на які вони посилаються.
Загальні правила застосування заходів забезпечення кримінального провадження стосуються і тимчасового доступу, а тому, слідчий, прокурор повинні довести, що існують обставини, передбачені ч. 3 ст. 132 КПК України.
Діяльність органу досудового розслідування повинна відповідати закону, а закон в свою чергу встановлює певний порядок, відповідно до якого, спочатку самостійне витребування слідчим, прокурором речей і документів, а у разі відмови надати необхідні речі і документи, вже судом надається тимчасовий доступ. У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідує обшук. Тобто процес повинен відбуватися саме таким чином, а ні в якому разі не навпаки.
Потреби досудового розслідування повинні виправдовувати такий ступінь втручання у права і свободи особи, про який ідеться в клопотанні слідчого, прокурора.
Слідчим суддею встановлено, що старшим слідчим відділом Білоцерківського РУП ГУ НП в Київській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадження № 42025112030000312, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 26.08.2025, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 190 КК України.
Документи, до яких просить дати доступ орган досудового слідства, перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , що розташована за адресою: АДРЕСА_1 .
Слідчий вживав заходи щодо самостійного витребування документів на підставі ст. 93 КПК України, а саме: 16.09.2025 зроблено запит до ІНФОРМАЦІЯ_1 з метою отримання зазначених матеріалів. Натомість з ІНФОРМАЦІЯ_1 26.09.2025 за вих № 2521/08/Заг отримано відповідь згідно якої слідчому відмовлено у надані запитуваних ним документів, з огляду на те, що зазначені документи містять охоронювану законом таємницю і будуть надані лише на підставі ухвали слідчого судді.
Отже, слідчий не має можливості без застосованого заходу забезпечення кримінального провадження отримати доступ до вказаної інформації, окрім, як на підставі ухвали слідчого судді.
Слідчий суддя вважає, що слідчим доведено, що отримані при проведенні слідчих дій документи, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , як самостійно, так і в своїй сукупності та в сукупності із іншими доказами можуть бути використані для встановлення усіх обставин даного кримінального правопорушення, а також з метою встановлення всіх осіб причетних до вчинення даного кримінального правопорушення, а також, те що довести вказані обставини іншим способом неможливо.
За вказаних обставин, слідчий суддя приходить до висновку про достатність підстав, передбачених ч. 5, 6 ст. 163 КПК України для постановлення ухвали про надання тимчасового доступу до вказаних документів шляхом надання можливості ознайомитися з ними та вилучити їх копії.
Керуючись п. 5 ч. 2 ст. 131, статтями 132, 159, 163 - 164 КПК України, слідчий суддя
Задовольнити клопотання старшого слідчого СВ Білоцерківського РУП ГУ НП в Київській області ОСОБА_3 у кримінальному провадженні № 42025112030000312, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 26.08.2025, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 190 КК України.
Надати старшому слідчому СВ Білоцерківського РУП ГУ НП в Київській області ОСОБА_13 тимчасовий доступ до документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , що розташована за адресою: АДРЕСА_1 , з можливістю вилучити їх копій, а саме:
розпорядження голови ІНФОРМАЦІЯ_1 про встановлення розміру коштів, які можуть бути використані кожним депутатом ІНФОРМАЦІЯ_1 в межах програми «Турбота» на 2021-2025 роки;
звернення депутатів ІНФОРМАЦІЯ_1 , її саме ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 про виділення коштів мешканцям Київської області, які опинились в складних життєвих обставинах та які отримали адресну грошову допомогу за період дії програми «Турбота» на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням ІНФОРМАЦІЯ_1 від 24.12.2020 за № 040-01-VI11 з додатками до таких звернень, що являють собою документи, що містять персональну інформацію про таких осіб, зокрема: заяви осіб; документ, що підтверджує необхідність надання матеріальної допомоги; копія паспорта особи; копія довідки про реєстрацію місця проживання особи; копія довідки уповноваженого органу про тимчасову реєстрацію за місцем проживання або проживання особи (за наявності); копія ідентифікаційного коду особи; копія документа родинного зв'язку, якщо рахунок відкритий на особу, пов'язану певним ступенем споріднення (свідоцтво про шлюб, народження, розірвання шлюбу, встановлення батьківства, зміну прізвища, імені, довідка про склад сім'ї, акт компетентного органу тощо); банківські реквізити подані особою для отримання відповідних коштів;
розпорядження голови ІНФОРМАЦІЯ_1 про виділення коштів мешканцям Київської області, які опинились в складних життєвих обставинах за результатом розгляду депутатських звернень ІНФОРМАЦІЯ_1 , а саме ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 за весь період дії програми «Турбота» на 2021- 2025 роки.
Строк дії даної ухвали два місяці з дня її постановлення.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала оскарженню не підлягає і заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.
Слідчий суддя ОСОБА_14