Справа № 442/4635/25
Провадження № 2-о/442/400/2025
про відновлення провадження у справі
"06" жовтня 2025 р. Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області в складі:
головуючої судді Павлів З.С.,
присяжних: Макуха Р.С., Мицак І.М.,
з участю секретаря судових засідань Федишина Б.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м.Дрогобич цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради, особа щодо якої розглядається справа: ОСОБА_2 про визнання особи недієздатною та встановлення опіки, -
встановив:
В провадженні суду знаходиться вищевказана цивільна справа.
Ухвалою суду від 03.07.2025 у даній справі призначено судово-психіатричну експертизу, проведення якої доручено експертам Львівської філії судово-психіатричних експертиз ДУ «Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України» (м.Львів вул.Кульпарківська 95), провадження у справі зупинено.
06.10.2025 на адресу суду надійшов висновок експертизи.
Відповідно до вимог ч.2 ст.247 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Відповідно до ч.1 ст.254 ЦПК України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення.
Керуючись ст.254 ЦПК України,
ухвалив:
Провадження у справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради, особа щодо якої розглядається справа: ОСОБА_2 про визнання особи недієздатною та встановлення опіки - відновити.
Розгляд справи призначити на 20.10.2025 на 13:00 (82100, м.Дрогобич вул.Війтівська Гора 39 каб.3).
В судове засідання викликати сторони.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Повний текст ухвали суду складено 06.10.2025.
Суддя Павлів З.С.
Присяжні: Макух Р.С.
Мицак І.М.